Autor Wątek: "Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora  (Przeczytany 19686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Balcer

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 16, 2005, 11:54:39 am »
A tak z ciekawosci to skad jestes Switez?


pzdr
Balcer
zemu kobiety maja tyle pracy w domu?...
Bo spią w nocy i im sie zbiera!!

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 16, 2005, 12:11:00 pm »
Balcerku

nie jestem z wroclawia, tyz

Offline Kubasa

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 16, 2005, 12:19:08 pm »
no z Poznania raczej też nie?? :badgrin:  a przynajmniej bym się mocno zdziwił :shock:  :p ... oj no nie trzymaj nas tak w niepwewności?? :p
iła i Honor...
Czy słońce świeci czy plucha, nie ma nad Krasnoluda większego zucha :)

www.strefa.zero.prv.pl - Strefa uczy,Strefa radzi, Strefa nigdy Cie nie zdradzi...

Offline Balcer

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 16, 2005, 12:47:02 pm »
Cytat: "Switez"
Balcerku

nie jestem z wroclawia, tyz

Juz wiem skad jestes , zrobilem wywad srodowiskowy :)
Ba, nawet cie kojarze .


pzdr
Balcer
zemu kobiety maja tyle pracy w domu?...
Bo spią w nocy i im sie zbiera!!

Offline Kubasa

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 16, 2005, 12:53:15 pm »
yeah..balcer top secret :badgrin:  :lol:  :badgrin:  z KGB się nie odchodzi.... :badgrin:
iła i Honor...
Czy słońce świeci czy plucha, nie ma nad Krasnoluda większego zucha :)

www.strefa.zero.prv.pl - Strefa uczy,Strefa radzi, Strefa nigdy Cie nie zdradzi...

Offline Kura-Poznan

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 16, 2005, 01:02:42 pm »
No Balcer - zdradz nam skad jest?
Znamy?
ww.strefa.zero.prv.pl

Offline Balcer

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 16, 2005, 01:05:11 pm »
nie nie znacie!
Zreszta, jak podam skad jest to beda animoze srodowiskowe.

pzdr
Balcer
zemu kobiety maja tyle pracy w domu?...
Bo spią w nocy i im sie zbiera!!

Offline Kura-Poznan

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 16, 2005, 01:06:46 pm »
eee no nie bedzie - wfb to tylko zabawa  :lol:


BTW - kiedy Buszman dostal na turnieju, ze mu krew leciala? Cos mnie ominelo???
ww.strefa.zero.prv.pl

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 16, 2005, 01:32:21 pm »
to dziwne Balcer bo ja sie nie kojarze ?:)

Offline Balcer

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 16, 2005, 01:36:04 pm »
To powinienes sie szybko skojarzyc , bo ci bialy plyn na mozg naciska i glupoty piszesz. gromadzenie testosteronu  przejawia sie agresją.
jak siedzisz przed kompem to tu masz pomocniczy link www.darlina.com

pzdr
Balcer
zemu kobiety maja tyle pracy w domu?...
Bo spią w nocy i im sie zbiera!!

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 16, 2005, 01:43:09 pm »
O co ci chodzi balcerku, jaka agresja, jaki plyn ?
Widzisz wiecej niz jest, brales cos ?
Chialem cie poinformaowac, ze mnie nie kojarzysz, a wszelkie twoje domysly sa zlym tropem :)
Poprostu zle zrozumiales to co napisalem , a mianowicie ze nie jestem  
wrocalwia jak i nie jestem z gorzowa i poznania tez :)

PS: a link calkiem mily :)

Offline Dalajlama

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 16, 2005, 01:54:03 pm »
az zal mi komentowac taki rynsztokowy poziom.
switez: twierdzenie ze gorzowiacy to banda dresow ktorzy organizuja turniej zeby sie razem napic jest chyba wyrazem kompleksu czlowieka z ktorym pic nikt nie chce. wydaje mi sie, ze po prostu zazdroscisz ze potrafia sie dobrze bawic. mam nadzieje ze nie bede mial "przyjemnosci" zobaczyc cie w gorzowie.
url=www.strefazero.net][/url]

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 16, 2005, 01:55:59 pm »
Cytuj

Zgodzę się z tobą jednak w tym, że komuś spoza "układu" cięzko będzie to wygrać. Pozostajacy poza "układem" to przeważnie zakompleksieni buce, którzy nie dość, że nie potrafią grać, to jeszcze nie chce im się malować, a jedyne co potrafią, to anonimowe bluzganie na tzw. "towarzystwo".


Ze tak jeszcze wroce
Moze i nie potrafie grac, ale bilans moich potyczek z toba o ile dobrze pamietam to:
wygrana :)
wygrana :)
remis - cos wzywal 20 sedziow zeby stwierdzili ze moja szarza w twoje posladki nie wejdzie :) i w koncu 20 zdecydowal ze nie wejdzie, ale to stare dzieje :)
porazka

Offline Switez

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 16, 2005, 02:00:00 pm »
Cytuj

switez: twierdzenie ze gorzowiacy to banda dresow ktorzy organizuja turniej zeby sie razem napic jest chyba wyrazem kompleksu czlowieka z ktorym pic nikt nie chce.

Picie nie jest niczym zlym, chodzi mi o zachowanie po nim... to tak zwana kultura picia... co mialem okazje ogladac nie raz... w wykonaniu wspomnianych powyzej

Cytuj

 wydaje mi sie, ze po prostu zazdroscisz ze potrafia sie dobrze bawic.
mam nadzieje ze nie bede mial "przyjemnosci" zobaczyc cie w gorzowie

Kwestia pojecia dobra zabawa, uchlac sie i zazygac sale - naprawde swietna zabawa :)
ja tez nie zaliczylbym tego do przyjemnosci :)

Offline Leoh

"Przemyslenia" Switez'ia na temat Masakratora
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 16, 2005, 02:37:18 pm »
Cytat: "Switez"

Witam,

Tak czytam i nie moglem uwierzyc ze mozna tak prymitywnie pisac,
ale jaki autor taki tekst.

Cytat: <"MASAKRATOR" - Rogaty Szczur XVI>
Sama nazwa turnieju juz swiadczy, o tym czym dzis jest WFB. Myslalem ze to ma byc zabawa, ale Battle juz tym nie jest. Teraz to glownym celem jest zmasakrowac przeciwnika.


hahaha :)
głównym celem zabawa owszem - ale zabawa wlasnie przez rywalizacje co wiaze się poniekąd z masakrowaniem(rankingami, liga), tacy już jesteśmy i żaden „klimaciaz” tego nie zmieni, wypierac się potrzeby i checi rywalizacji to tak jak wypierac się popedu płciowego NIEDORZECZNOSC !
Masakrator  - nalezy odczytywac jako turniej z "jajem" - typu BEDZIE SIE DZIALO - a nie : zabij zniszcz wygraj ! to oczywiste dla kazdego nie negatywnie nastawionego !


Cytat: "Switez"

Cytat: <Wymogi dopuszczenia do turnieju: CAŁKOWICIE POMALOWANA ARMIA>
To mnie zawsze bawilo, dlaczego ktos, kto nie umie malowac, nie stac go na malarza, lub ma jedna nie pomalowana figurke nie ma mozliwosci zagrac. To sie nazywa dyskryminacja

kiedys taki zapisek tez podrażniał cos we mnie, ale z tego co pamiętam z tym wymogiem wiaze się (wiązało się) wsparcie ze strony GW – co samo w sobie jest już dosc powaznym argumentem. Ale do rzeczy – nie masz się już czego uczepic ? co to znaczy kogos nie stac ?- to chyba znaczy ze woli wydac kase na cos innego, tak ?bo skoro kupil już taka armie (np. 2300 pk) to chyba nie chcesz powiedziec ze 50% tamtej sumy nie może oddac jeszcze malarzowi (tylko kosztuje w miare tani malarz u którego sam się zaopatruje OD KIEDY PRZESTALO MI SIĘ CHCIEC SAMODZIELNIE MALOWAC) gram troche w batla i nie spotkałem innego powodu niż lenistwo lub (niezrozumiale dla mnie tlumaczona) oszczędność w takich przypadkach.

Cytat: "Switez"

Cytat: <Rozpiski: Rozpiski należy wysłać na rogaty-szczur@o2.pl do 01.09.2005r (włącznie). Osoby które przyślą rozpiski(główną oraz wymienną) w wyznaczonym czasie otrzymają +4p do klasyfikacji ogólnej.
>
Teraz sam miod, dlaczego ktos ma dostawac punkty, za cos co jest podstawa tego aby zagrac. Bez rozpiski ciezko sie gra...
 


dlatego ze dzieki wyslaniu rozpiski wczesniej oszczedza się czas bezpośrednio przed turniejem ,jak turniej się opoznia to wszyscy na tym traca wiec trzeba zrobic cos z tym problemem – a rozpiski trzeba sprawdzic – z doświadczenia wiem ze 50% rozpisek nie robione w AB (rst)zawieraja bledy ! uwazam ze problem jest dobrze rozwiązany – a każdy kto powaznie mysli o turnieju (rywalizacji) wysle rozpisze wczesniej – pozwalając organizatora ja sprawdzic i przygotowac się na okreslona ilość graczy ! wszyscy na tym dobrze wychodza !pilkarza przed sezonem tez trzeba zgłosić gdzie trzeba – kolor koszulek tez ;)


Cytat: "Switez"

To tak jakby pilkarza przyzanwac bramik za to, ze zalorzyli koszulki i wbiegli na boisko. Paranoja

przyznana im jest mozliwosc gry :)
pewnie kiedys będzie – jak nie zgłosisz wczesniej rozpiski to nie będziesz miał po co przyjeżdżać – tak jak teraz pilkarze bez koszulek nie zostali by dopuszczeni do gry ;).

Cytat: "Switez"


Cytat: <Rozpiski przesyłać w formacie *.RST (Army Builder)!!!. Podczas zgłaszania rozpiski prosimy o podanie Imienia, Nazwiska, Klubu, Miasta oraz telefonu kontaktowe; gg; maila itd. >
Dlaczego, musze wysylac rozpiske w formacie AB. A jak nie mam AB, nie kazdego stac. Powiecie ze wiekszosc tego uzywa, ale uzywa tego nie legalnie na 99%, pewnie organizator w osobie P.S. tez. A ja nie zamierzam dla czyjegos widzimisie lamac prawa


nikt by cie nie ukamieniowal jakbyś przyslal ja wyliczona w exelu czy w czyms innym – zapisek który jest naturalna koleja rzeczy jako ze praktycznie wszyscy tak rozpiski wysyłają … oczywiście lepiej by brzmiało – preferowany format … ale kto by się czepial (poza tobą).
 
Cytat: "Switez"

Sędziowie:
Sędzia - Piotr "Szmaja" Szmajewski
wiele razy na truniejach widzialem go w akcji, a raczej jego zabiegi techniczne majace "ulatwic rozgrywke" - jemu zeby nie bylo watpliwosci.
Jak to sie ma do zaufania w uczciwosc sedziego
Widze, ze w Battlu jak w PZPN...

porównanie do PZPN jest nietrafne – sędziowanie w pilce to dosc niewdzieczna dzialka na dodatek bardzo korupcjogenna, o wiele trafniej można to porównać do hackowania i pozniejszej pracy w firmie od zabezpieczen – bo wlasnie tam trafiaja najczęściej skruszeni „złoczyńcy” dlaczego – bo najlepiej się na tym znaja - tak i w batlu. Szmaja z „bogatym zapleczem” w postaci dlugoletniej empirii – doskonale powinien sprawdzac sie w roli sędziego bo zna wszystkie kruczki ! (powinien- bo nie widziałem go jeszcze w tej roli – ale jako ze nie znam żadnego wyjatku od tej reguły – trzymam się jej)  

Cytat: "Switez"

Sędzia - Marek "Buszman" Buszkiewicz - to ten gosc co jest odwazny tylko w grupie kiedy ma za soba 10 kumpli ? Najpierw odwazny cwaniaczek, a jak przegial i trafil na silniejszego i takiego co sie nie bal, to dostal banke i plakal jak dziecko kiedy zalal sie krwia...

Kutasem będziesz jak nie ujawnisz się i nie dasz mu prawa do satysfakcji … wiesz o tym prawda ? kady ma prawo do obrony swojego dobrego imienia (czytaj honoru) ;)

Cytat: "Switez"

Sędzia - Krzystof "Szafa" Szafrański - jedyny uczciwy czlowiek w tej grupie

chcesz powiedziec ze jestes z wawy i to twój dobry kolega ;) ? hehe

Cytat: "Switez"

Cytat: <Ocena hobbystyczna: W trakcie turnieju zostanie przeprowadzona ocena armii. Zdobyte punkty z oceny zostaną doliczone do rankingu głównego i będą miały wpływ na wyniki końcowe. >
I znowu uwali sie ludzi ktorzy ladnie maluja i mogli by wygraccaly truniej, ale nie sa w ukladzie wiec nie maja szans na dobre oceny.
Przeciez ta ocena sluzy tylko temu, aby bylo mozna uwalic kogos kto nie "zasluguje" na wygrana


cos w tym jest – generalnie punkty „poza bitewne” powinny zostac jakos usystematyzowane bo jest tu duze pole do nadmiernych naciagnec- a najgorzej jak w ekipie organizacyjnej trafi się jakis hobbista i wywalczy jakies chore punktacje dochadzazce do 50% pk z całości na poza bitewne elementy. Z drugiej strony to gdyby nie te oceny to pewnie nie było by się czemu przyglądać na stolach – same odrapane kawałki metalu by się poniewieraly ;) tak czy siak normy jakies powinny zostac wprowadzone – ta z Tropiku była bdb IMO – 2 sedziow po 12 pk max oceniając te same składowe niezależnie – jeszcze gdyby z tych 2 ocen wyciagana była by tylko srednia -to była by bajka ;) ;) to samo powinno się zrobic z testami wiedzy bo na Tropiku było jakies nieporozumienie z tym zwiazane! test wiedzy powinien zachecac do zglebiania zasad wfb i to tez wszystkim wyszlo by na dobre !  hehehe !

PB - niezapomniany ! IMO zasluzyl na szacunek !