trawa

Autor Wątek: Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?  (Przeczytany 9533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sydney_Kmin

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 08, 2005, 07:19:06 pm »
Ja zaraziłem sie od kumpla, który zaraził sie od brata, który zaraził sie od kumpla ;) Na początku miałem zupełnie inne podejście. Z czasem zacząłem to traktować poważniej. Poznałem wszystkie zasady, nauczyłem się nazw swoich jednostek ( ;) ), poznałem resztę armii i w końcu zacząłem na poważnie zbierać Empire :D
img]http://i34.photobucket.com/albums/d139/Sydney_Kmin/superball6tt.gif[/img]


Offline jarjac

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 11, 2005, 06:26:52 pm »
Ja natomiast najpierw namowilem braci(ciotecznych) zeby kupili zestaw "Wladcy Pierscieni" wydawanego przez Trefla. Przegladajac dolaczony do niego podrecznik znalazlem adres internetowy games-workshop'u i tka to sie wszystko zaczelo :D
ever trust gold that glisten in darkness.

Offline Afinor

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 11, 2005, 07:39:47 pm »
Ja stosunkowo niedawno zacząłem swoją przygode z Warhammerem. Pewnego pięknego wieczora zagadał do mnie kumpel czy się nie przejade do barda. Oczywiście się zgodziłem zafascynowany wcześniej MtG. Pokazał mi tam pierwszy raz figurki do WH...Były to krasnoludy. Akurat trwal turniej na 800pkt. Tam zobaczyłem swoją pierwsza bitwe. Potem kilka dni na studiowani historii poszczególnych ras, wyglądu figurek i tak wybór padł na Mroczniaki. Pomimo wielu skarg na nie początkujących jak na razie się nie zniechęcam, oby tak pozostało;)

Offline Wapniak666

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 12, 2005, 03:31:41 pm »
wiec tak gimnazjum nowa szkoła klasa 1 koledzy grali ja zaczalem lotra od 2 numeru i cagnolem do 32 w tym czasie zapoznalem sie z wfb-kiem i taK OD 2
LIPCA 2005 khemri rulez !!!!!!!  :D  6h kleiłem az mnie glowa rozbolała :)
wiec mozna powiedzic ze zbieram 4miechy a znam 2 lata
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=26598KLIKAC PROSZE :)

Offline zmork

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 12, 2005, 03:38:37 pm »
Cytat: "Afinor"
Ja stosunkowo niedawno zacząłem swoją przygode z Warhammerem. Pewnego pięknego wieczora zagadał do mnie kumpel czy się nie przejade do barda. Oczywiście się zgodziłem zafascynowany wcześniej MtG. Pokazał mi tam pierwszy raz figurki do WH...Były to krasnoludy. Akurat trwal turniej na 800pkt. Tam zobaczyłem swoją pierwsza bitwe. Potem kilka dni na studiowani historii poszczególnych ras, wyglądu figurek i tak wybór padł na Mroczniaki. Pomimo wielu skarg na nie początkujących jak na razie się nie zniechęcam, oby tak pozostało;)
a który bard? :> jesli katowicki to rosnie nowy ekstremista :badgrin:  :badgrin:

Offline Breaker

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 12, 2005, 03:52:57 pm »
jesli turniej na 800 pkt. to pewnie katowice- tam sie takie turnieje odbywaja...

a co do ekstremistow- tez siedze w katosach a ekstremista nie jestem, moze dlatego, ze z gdanska jestem...
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline Yudokuno

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 12, 2005, 04:01:56 pm »
Ja oczywiście od Jankiela, choć zanim zagrałam, zaczęłam malować, bo większość życia spędziłam lepiąc miniatury. A WFB wciągnęło mnie głównie z powodu mojej wcześniejszej długoletniej namiętności do fabularek, co było nieuniknione, bo w dzieciństwie ojciec karmił mnie Tolkienem (znaczy miałam trudne dzieciństwo) :D

Offline Afinor

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 12, 2005, 06:22:38 pm »
Cytat: "zmork"
a który bard? :> jesli katowicki to rosnie nowy ekstremista :badgrin:  :badgrin:

Ano - Katowicki.

Offline Yudokuno

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 12, 2005, 06:33:58 pm »
Cytuj
a który bard? :> jesli katowicki to rosnie nowy ekstremista
na moje skromniutkie umiejętności Katowicki jest OK :D

Offline zmork

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 12, 2005, 06:44:09 pm »
Cytat: "Breaker"
jesli turniej na 800 pkt. to pewnie katowice- tam sie takie turnieje odbywaja...

a co do ekstremistow- tez siedze w katosach a ekstremista nie jestem, moze dlatego, ze z gdanska jestem...

to moze sparing :D
gralem kiedyś w gdansku jak bylo jeszcze na fortach otwarte moze się znamy :D

Offline GoluS

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 12, 2005, 06:46:09 pm »
http://home.elka.pw.edu.pl/~bgolan/stronka/bractwo.html

:D:D. Moj i nie tylko moj poczatek gry w WFB :).
alo

Offline Yudokuno

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 12, 2005, 07:46:00 pm »
Cytuj
to moze sparing
Breaker - teraz ja będę stać nad Tobą i się  nabijać :]

Offline Bizmut

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 12, 2005, 07:54:46 pm »
Moja historia z WHFB zaczęła się 3 lata temu gdy jeszcze grałem w Magick the gathering. Odwiedzałem często miejscowy sklepik i w komisie zobaczyłem rycerza chaosu, spodobał mi się i go kupiłem. Następnie kupiłem więcej figurek. Przez rok uczyłem się grać i malować figurki, choć nadal nabieram doświadczenia. Tak więc zbieram WHFB od 3 lat a gram od 2 lat :D
Bizmut


________________
Wierny Chaosowi

Offline B0l3k

Jak wyglądał Wasz początek zabawy WFB?
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 14, 2005, 02:45:14 pm »
Siemka All  ja zaczelem od WFRPG  gralismy przez 4 lata potem dowiedzielismy sie ze wychodzi 6E  WFB  i kupilismy box w kturym byla mala armia Empire i O&G sciagnelismy z netu AB i zaczelismy grac na takich dziwnych zasadach ze teraz jak sobie przypominam to az glowa boli  :)   no Ja zaczolem od HE i rozegralem 15 bitew na 2000pkt. z czego 14 to masakry a 1 to  remis :D  i uzywalem magi fire metal heaven  bo nie znalem potegi  Life  :(  potem jechalem na O&g po turniejach i takie tam ale najbardziej denerwuje mnie niski LD gobosow i ze jak szaman zobaczy spiepszajaca jednostke to ma Miskasta :( pozdrawiam !!
didas -------All Days I Dream Abaut Sex :P:P
We Must Kill!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11