Autor Wątek: Sisters of Battle  (Przeczytany 16385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jachu_ka

Sisters of Battle
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 16, 2003, 07:38:52 pm »
Cytat: "Nathaniel"
ze swoja armai tez by mial problemy bo 2x tyrek ze skrzydlami sisterki raczej zje...


zje, zje... przynajmniej on sam sie ich nie boi :D

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Wosho

Sisters of Battle
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 17, 2003, 12:30:30 pm »
No nareszcie cos na temat.
A swoja droga top jestem na tej liscie dluzej niz Ty i nie ktorzy pisza tematy zby sie cos dowiedziec a nie gadac jakies bzdety.
Hej Jachu.czemu dopiero teraz to mowisz.Ciekawe spojrzenie na siostry.Musze to przemyslec.moze masz jeszcze jakies koncepcje??

Offline Urithandir

Sisters of Battle
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 17, 2003, 01:27:30 pm »
Właśnie pomyślcie jak klimatyczny jest oddział gwardii z kaplanem
wiadome jest ,że w HTH gwardzisci gina a nie walczą , ale ci goście wiedzą ,ze Imperator jest z nimi i wpadają w furie której nic nie powstrzyma :D , guardsmeni którzy ubijają kolbami deamon princa nic prostrzego przy użyciu punktów wiary
Za Imperatora !! :x
__NIE MAM WENY ŻEBY COS TU WPISAĆ:}_

Offline Todi

Sisters of Battle
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 17, 2003, 09:00:05 pm »
Cytat: "Wosho"
No nareszcie cos na temat.
[...] i nie ktorzy pisza tematy zby sie cos dowiedziec a nie gadac jakies bzdety.

Wreszcie prawdziwy post na poziomie - 100% prawdy i  100% popieram :)

co do sisterek - nie gralem na nie - a nie gralbym nimi poniewaz
a)mało osob z tego co wiem gra -   małe zainteresowanie = to co sie stalo ze squatami              - dlatego nie zbieralbym armii która moze - zniknąć  :oops:
b) moim zdaniem monotonne figurki (jak gdyby SM nie byli :wink: ale kocham cały fluff SM dlatego zbieram a o siterkach nic nie wiem)
c) - nic o nich prawie nie wiem we fluffie - w sumie nic nie wiem... :?
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline Todi

Sisters of Battle
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 17, 2003, 09:24:23 pm »
ups- po przeczytaniu postów rufusa z innego tematu - sisterki nie znikną - cofam co mowilem  :oops:
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline Wosho

Sisters of Battle
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 17, 2003, 10:11:35 pm »
Hej dzieki za poparcie:)
No i wlasnie o to chodzi.Malo osob gra i nikt nie bedzie gadal jak zobaczy Twoja armie ee znowu sm:)Po za tym niewiele osob wie co siostry potrafia wiec jest mozliwosc zaskoczenia :twisted: Jka na moj gust figurki sa bardzo fajne.to wlasnie one najpierw mnie pociagaly w tej armii.Co do fluffu to trzeba by zdobyc codex z drugiej edycji.Widzialem taki na allegro ale brak kasy:((
Jachu zapomnialem dodac ze zeby wystawic dwa sklady ig to trzeba miec dwa oddzialy celestianek z charakterami.A to sporo punktow jakby nie patrzec.ALe jaki power :twisted:

Offline jachu_ka

Sisters of Battle
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 17, 2003, 10:12:14 pm »
Cytat: "Wosho"
Ciekawe spojrzenie na siostry.Musze to przemyslec.moze masz jeszcze jakies koncepcje??


rendingowe mielone z sisterek, smazone sisterki, nozki sisterek w galaretce z bio-plasmy, taloniczny szaszlyk z sisterek, czejnaksyczny siekaniec z sisterek, karasiowa miazga sisterkowa. mniam.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Wosho

Sisters of Battle
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 17, 2003, 11:30:08 pm »
:(  :(  :(

Offline jachu_ka

Sisters of Battle
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 17, 2003, 11:35:38 pm »
nie ma zmiluj chlopie- znam armie sisterkowa i taktyke Vladda ale jakie myki konkretnie ten smieciuch stosuje nie powiem- tak samo on siedzi cicho na temat mojej armii widmo. :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Wosho

Sisters of Battle
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 17, 2003, 11:51:24 pm »
No coz szkoda.trzeba samemu szlifowac taktyke...

Offline jachu_ka

Sisters of Battle
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 17, 2003, 11:56:26 pm »
Cytat: "Wosho"
trzeba samemu szlifowac taktyke...

dokladnie tak- w ten sposb nauczysz sie najwiecej.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Wosho

Sisters of Battle
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 18, 2003, 07:50:09 am »
No wiem.Cale moje doswiadczenie jak na razie jest oparte na moich grach z brejdakiem.Jedyna nowosc to gry zNthanielem ktora moze kieys sie odbedzie czy z Vazhylem:))W kazdym badz razie staram sie uczyc czegos nowego.A niestety graczy siostrami nie ma tylu zeby mozna bylo sie wymieniac pogladami:(Prawde mowiac to chyba jestem sam. :(

Offline jachu_ka

Sisters of Battle
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 18, 2003, 07:58:25 am »
Cytat: "Wosho"
A niestety graczy siostrami nie ma tylu zeby mozna bylo sie wymieniac pogladami:(Prawde mowiac to chyba jestem sam. :(


hehez: Kichu, Fryta, Vodecki i Vladder :P

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Todi

Sisters of Battle
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 18, 2003, 10:00:46 am »
Cytat: "jachu_ka"
Cytat: "Wosho"
Ciekawe spojrzenie na siostry.Musze to przemyslec.moze masz jeszcze jakies koncepcje??


rendingowe mielone z sisterek, smazone sisterki, nozki sisterek w galaretce z bio-plasmy, taloniczny szaszlyk z sisterek, czejnaksyczny siekaniec z sisterek, karasiowa miazga sisterkowa. mniam.


dziekujemy Jachu ka :? ... wosho cos wspominal o "niektorzy chca sie cos dowiedziec a nie pisac bzdety..."
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline jachu_ka

Sisters of Battle
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 18, 2003, 10:46:51 am »
Cytat: "Todi"
Cytat: "jachu_ka"
Cytat: "Wosho"
Ciekawe spojrzenie na siostry.Musze to przemyslec.moze masz jeszcze jakies koncepcje??


rendingowe mielone z sisterek, smazone sisterki, nozki sisterek w galaretce z bio-plasmy, taloniczny szaszlyk z sisterek, czejnaksyczny siekaniec z sisterek, karasiowa miazga sisterkowa. mniam.


dziekujemy Jachu ka :? ... wosho cos wspominal o "niektorzy chca sie cos dowiedziec a nie pisac bzdety..."


a powiedz mi dlaczego mam mu mowic jak ma grac? zapodalem mu ogolny zarsys rhino rusha wspartego punktami wiary a dalej niech chlopak sam kombinuje- przeciez po to ma rozum, no nie? chcial zeby mu podac na talerzu cala armie razem ze wszystkimi mykami, a ja  nie lubie tego robic- doswiadczenie trzeba zdobywac samemu a nie w taki sposob.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.