Autor Wątek: Sisters of Battle  (Przeczytany 16506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline shirO_

Sisters of Battle
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 04, 2003, 12:22:27 am »
Cytat: "Farseer"
[ciach]

oj zebra to se nagrabiles... i zmien tego avatara bo wiekszego idiote z siebie robisz niz jestes... no to tyle:D
ps. i odezwij sie w sprawie tych swoopow
LOOD RUNS, ANGER RISES, DEATH WAKES, WAR CALLS!

Eman

  • Gość
Od moderatora slow kilka
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 04, 2003, 07:31:42 am »
Heyka !!!
>Wiesz... Wolność w sieci to sprawa wspaniała. Można powiedzieć co się >chce, komu się chce i ogólnie człowiek ma wrażenie, że jest bezkarny. >Niestety nawet w miejscu tak anonimowym, przydaje się mieć trochę >wyczucia. Nie mam problemu, kiedy jedzie po mnie Jachu, którego >znam i sam po nim jeżdżę i jest spoko.
Coz - Misiu jak zwykle napisal pare madrych slow i praktycznie wyczerpal temat. Ze swojej strony moge tylko dodac, iz najwidoczniej niezbyt dokladnie (i niezbyt czesto) czytalem forum. Teraz postaram sie to zmienic, abysmy mogli w przyszlosci uniknac takich sytuacji i ewentualnych wichrzycieli odpowiednio utemperowac. Co w stosunku do Farseera wlasnie czynie  :!:  - jezeli bedziesz moj drogi panie zachowaywal sie w sposob obrazajacych innych uzytkownikow tej listy, to na pewno nie bedziesz tu mile widziany.
A teraz Pax Dei panowie.
Cze !!!

Offline Wosho

Sisters of Battle
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 04, 2003, 08:13:15 am »
Hej.
Nie watpie ze ta dyskusja jest potrzebna by temperowac takich panow.Jak ja to rowniez uczynilem pierwszy.No ale to mial byc post o siostrach.
Swoja droga to tak sie zastanawiam.Jak ktos zaczyna grac to sie pyta czym grac na poczatek,no i ludzie mu mowia marinami,necronami itd.
To dobre armie na poczatek.A tu kolega mowi ze podobaja mu sie figurki siostr i co??Pewnie polowa go wysmieje.Jesli imperial guard jest do bani no to siostry to zenada.Najlepiej ich wcale nie wystawiac tylko sie poddac:(
A jak chce sie kogos zapytac na forum to tez nikt mu nic nie powie tylko temat sie zamieni w cos innego(vide ten np.).Chodzi mi o to ze gracze chcacy grac armiami malo popularnymi nie maja zadnej pomocy.Np. siostrami grajaj tylko bardzo doswiadczeni gracze :vladdi i ktos tam jeszcze(Jachu ich wymienial ale zapomnialem:( ).Tak naprawde to chyba poza Emanem,Jachem i (tu mozesz wstawic swoje imie jesli sie do nich zaliczasz:) to reszta olewa takuie posty wolac po raz setny rozstrzasac tematy w stylu dac dwa bazyliszki czy 3:((bez obrazy).
Czy to sie zmieni??
pozdrawiam wszystkich przyjaznych graczy:)

Offline miśchałabała

Sisters of Battle
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 04, 2003, 12:32:13 pm »
Po pierwsze: ShirO.... No way zebym Avatara zmienil, ten mi sie podoba. Jest cool 8) A po zatym jak uwazasz mnie za idiote to po co chcesz ze mna jakiekolwiek interesy robic? Dziwne z tego co wiem z kretynami i innymi "Swirami" interesow sie nie robi.......

I po drugie: Wosho... Dla mnie Sisterki sa fajniutkie nawet jako armia. Jak kolo nie bedzie uwazny i nie powystrzela ich z lascanonow, pchajac sie na CC to go troche kobietki osmala z Flamerow i tych tych troche ciezych zapalniczek :twisted:  Fajna armia np. na Orkow, niektorych Craftworldow Eldarskich i Tyranidow. Niestety na tych ostatnich trzeba uwazac bo moga ladne kuku zrobic na CC.

A propos sisterki maja byc w kodeksie jakims nie odzielnym tylko z jakas armia imperialna na wzor "Imperial Heroes" tyle ze teraz ma to byc dopracowane. :twisted:

Eman

  • Gość
Sisterki
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 04, 2003, 02:47:22 pm »
Heyka !!!
Sisterki jako armia: hehe - kazdy kto nie docenia lasek w walce wrecz, to moze sie calkiem niezle naciac - po odpowiednim akcie wiary Seraphinki albo Celestianki maja nagle I6 i 4 ataki w szarzy ... jak jeszcze dodasz 6 na woundowaniu daja no save to juz w ogoe otrzymujesz oddzial, ktory jest w stanie rozwalic Marines na drobne ... lub nawet zaciukac Tyranta, zanim ten zdola skumac o co chodzi (do tego potrzebny jest w oddziale jeszcze Confessor - do przerzucania nie trafionych hitow) - statystycznie masz okolo 40 atakow z I6 - trafiasz 20, z przerzutem 30 ... teraz masz 5 szostek na woundowanie - slowem - Tyrant nie zyje zanim zdola nawet kwiknac ;)
A co do kodeksu - teraz wychodzi kodeks Demonhunters opisujacy Ordo Malleus; w planach sa kodeksy do innych oddzialow Inkwizycji - tak wiec, jak wyjdzie kodeks do Ordo Hereticus (bodajze), to w nim ma tez byc inna rozpiska do Sisterek.
Cze !!!

Offline shirO_

Sisters of Battle
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 04, 2003, 03:58:12 pm »
Cytat: "Farseer"
Po pierwsze: ShirO.... No way zebym Avatara zmienil, ten mi sie podoba. Jest cool 8) A po zatym jak uwazasz mnie za idiote to po co chcesz ze mna jakiekolwiek interesy robic? Dziwne z tego co wiem z kretynami i innymi "Swirami" interesow sie nie robi.......

przedewszystkim z kretynami i swirami.
i nie uwazam cie za idiote poza paroma idiotycznimi pomyslami(vide avatar)
LOOD RUNS, ANGER RISES, DEATH WAKES, WAR CALLS!

Offline stormcaller

Sisters of Battle
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 04, 2003, 05:16:28 pm »
Cytat: "Wardancer"
Cytat: "stormcaller"
...osobiscie rowniez uwazam gwardie za slaba armijkie...


A kolega czym gra jeśli można wiedzieć? :wink:



obecnie Necron'ami....wlasnie zaczynam ich zbierac i poznawac..TO SIE PODOBA :D ....a ogolnie gralem, bo na razie jestem nimi z deka znudzony, Space Wolves'ami....bo to takie niezdyscyplinowane je   :twisted:

a w czym rzecz?
img]http://www.arkanaa.com/bannerNiesmiertelni2.gif[/img]
"No world shall be beyond my rule;
 No enemy shall be beyond my wrath"

Offline Vatt'ghern

Sisters of Battle
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 04, 2003, 06:44:43 pm »
wiec mowice, ze jestescie bez winy? szlag mnie trafil, kiedy farseer zostal tylko dla tego zjechany, ze zszargal sobie wczesniej reputacje. fakt, ze slusznie zostal wczesniej obrugany, ale bez przesady. ze np jachu daje usmieszki, kiedy zartuje? farseer tez dal... oczywiscie, wiem kiedy jachu zartuje, a kiedy nie, niemam do niego pretensji za "na drzewo", nikomu to nie przeszkadza, a nawet jest super, np taki odswiezajacy komentarz, ze jakakolwik armia inna niz tyrki/korniszony to smierdzace skunksy. szafa gra. ale z farseerem przesadzacie, co za duzo to nie zdrowo, skoro nie chce sie poprawic, to go po porstu olejcie, a nie bluzgacie. przeciez mozna komus wytlumaczyc, ze reszta nie zyczy sobie czytac obrazliwych postow, a jezeli to nie podziala to dac znac moderatorowi, zeby wyslal ostrzezenie czy tez zamknal konto. mozliwosci jest wiele, a wy wybraliscie najprostsza i najwulgarniejsza.

kseroboy? to byl element humorystyczny, ale mysle, ze jakbys spojzal obiektywnie, to przyznalbys mi racje, ze duzo kretynskich postow nie jest napietnowan, a farseera atakowaliscie w jakims owczym pedzie. a moze to nie jest spojzenie obiektywne? nie wiem... jezeli uwazasz inaczej, przekonaj mnie o moim bledzie w tej materii.

ps. dopiero przed chwilka zauwazylem, ze moj post jest deczko nieaktualny, ale nie chce mi sie kasowac tych wypocin wiec pchne to - jakby co zawsze moderator moze to wykasowac

Offline MiSiU

Sisters of Battle
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 04, 2003, 09:13:50 pm »
Cytat: "Vatt'ghern"
ps. dopiero przed chwilka zauwazylem, ze moj post jest deczko nieaktualny, ale nie chce mi sie kasowac tych wypocin wiec pchne to - jakby co zawsze moderator moze to wykasowac

Wiesz. Dopóki był ostatni, zawsze możesz dać "X"...
Ale teraz jush nie :D

Offline Vatt'ghern

Sisters of Battle
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 04, 2003, 11:01:06 pm »
dziex MiSiU, przynajmniej nie bedzie mnie korcilo

Offline Wosho

Sisters of Battle
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 05, 2003, 07:49:30 am »
Hej.
Widze Farseerze ze sie porawiles gratuluje powrotu na droga swiatla :lol:
Taaa.Oj Emanie ale chyba zwlaszcza Ty powinienes wiedziec ze wokol Tyrranta to zmiesci sie pewnie ze 6 siostr??Mam racje??A nie pelen oddzial z confessorem.Owszem marinow posiekaja :twisted: najlepsze jest to ze nawet oddzial z 4 h.bolterami do strzelania po szarzy marinow nie jest bez szans.A co dopiero oddzial do walki wrecz :lol:
Zaprawde powiadam wam to jest najlepsza armia w 40-tce a jesli nie zgadzacie sie to przyznacie ze najbardziej nie doceniana :!:  :!:  :!:
Wosho out

Offline Wardancer

Sisters of Battle
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 05, 2003, 08:14:58 am »
Cytat: "stormcaller"
Cytat: "Wardancer"
Cytat: "stormcaller"
...osobiscie rowniez uwazam gwardie za slaba armijkie...


A kolega czym gra jeśli można wiedzieć? :wink:



obecnie Necron'ami....wlasnie zaczynam ich zbierac i poznawac..TO SIE PODOBA :D ....a ogolnie gralem, bo na razie jestem nimi z deka znudzony, Space Wolves'ami....bo to takie niezdyscyplinowane je   :twisted:

a w czym rzecz?


Bylem ciekaw. Jako zatwardzialy gwardzista nie mogłem nie zareagować. :D.
Co prawda nie jeżdżę na turnieje ale może kiedyś będę miał szansę zmienić Twoją opinię o IG. 8)

Offline jachu_ka

Sisters of Battle
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 05, 2003, 08:43:57 am »
Cytat: "Wosho"
Oj Emanie ale chyba zwlaszcza Ty powinienes wiedziec ze wokol Tyrranta to zmiesci sie pewnie ze 6 siostr


ze jak? skad Eman ma to wiedziec? jego chlopaki poznaja tyrana tylko od srodka... wciagnieci nosem...  :twisted:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline miśchałabała

Sisters of Battle
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 05, 2003, 06:22:02 pm »
Ja i droga swiatla? hehehehe :twisted:
Musialem zboczyc troche z drogi ktora podazalem... Przepraszam panow ktoredy do Ciemnej strony? 8)   :D  :)

Sisterki to naprawde niedoceniana armia... Moze sie to zmieni kiedy panienki dorwa jakis czolg lepszy albo przynajmniej lascannona w lapki :twisted:   Wtedy wiele osob jakos szybko "zmieni" swoj poglad.. Jednak z obecnymi zasadami sa troche slabe... Ale jesli naprawde chcesz nimi grac to spox Wosho gratuluje wytrwalosci  :)

A ShirO ja sie nie czepiam i nie chce drugiej wojny rozpetac ale jak ci sie avatar moj nie podoba to sie po prostu nie patrz....

a wlasnie jachu... jak twoj Hive Tyrant wydala zbroje Terminatora?  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :D

I tym optymistycznym ( lub nie :P ) akcentem konczymy dzisieiszego posta  :)

Offline miśchałabała

Sisters of Battle
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 05, 2003, 06:28:37 pm »
A jednak mialem cos napisac jeszcze ale mi z glowy wylecialo calkiem......

Musialbym na glowe pare razy z rzedu upasc zeby zamienic sie Nowych Swoopingow na staroedycyjnych... Nie chcialem tego przez telefon mowic ale mnie to troche wbilo w ziemie... Jesli myslisz ze sobie znalazles "Swirka" do robienia interesow to sie mylisz.... Nie musisz odpowiadac ShirO wiem jakie dokladnie mysli i przeklenstwa ci sie na usta cisna......

Koniec tego troche smutniejszego posta......
Sorki za zapychanie tematu ale jakos nie chce mi sie tworzyc nowego tematu tylko po to zeby to powiedziec 8)