trawa

Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 655127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1515 dnia: Grudzień 05, 2008, 08:50:32 pm »
Świetne  :lol: . Prawie jak Power Rangers 

Offline maszkov

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1516 dnia: Grudzień 05, 2008, 10:42:18 pm »
no doslownie... :lol: :lol: :lol: power rangers wesja japan, czyli reklama wojska :D :D :D




I na ch*j się gapisz...

Offline Ganossa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1517 dnia: Grudzień 05, 2008, 10:50:57 pm »
Mam nadzieję, że polska armia nie będzie korzystała ze wzorców japońskich w tej dziedzinie  :roll:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline nolifesking

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1518 dnia: Grudzień 05, 2008, 11:25:18 pm »

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1519 dnia: Grudzień 08, 2008, 06:21:04 pm »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Bere

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1520 dnia: Grudzień 08, 2008, 06:26:51 pm »

Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1521 dnia: Grudzień 08, 2008, 07:19:10 pm »

Offline Frey Ikari

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1522 dnia: Grudzień 08, 2008, 07:28:59 pm »
Ten obrazek z mikołajem jest juz dosc stary, tylko tyle ze wmontowali go w scene ulicy.

Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1523 dnia: Grudzień 08, 2008, 07:32:58 pm »
Ten obrazek z mikołajem jest juz dosc stary, tylko tyle ze wmontowali go w scene ulicy.
Wiem ale jakoś wcześniej nie miałem okazji go zobaczyć... i domyśliłem się raczej iż ten koleś ze sklepu sam tego nie narysował bo zbyt dobrze to wykonane :D.
Abstrahując od wartości merytorycznej obrazek mi się podoba...

Offline Konował

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1524 dnia: Grudzień 08, 2008, 08:46:11 pm »
Koleś zmienił kolorystykę i tło, w oryginale to wyglądał chyba tak:

bez napisu, ofc :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1525 dnia: Grudzień 08, 2008, 09:07:18 pm »
W sumie to facet pobawił się tylko trochę w PSie, nic wielkiego. Co do samego pomysłu, nawet ciekawe, tylko trzeba by to trochę lepiej zaakcentować, a powinno przejść. No i nie dać się urzędasom ;-)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1526 dnia: Grudzień 08, 2008, 09:21:27 pm »
Urzędasy to jedno, a ludzie to drugie. Poczytajcie sobie komentarze pod artykułem. Odzieranie dzieci z ich marzeń, psia krew. Ja tam nigdy nie wierzyłem w żadnego mikołaja, nikt przede mną nie ukrywał że go nie ma i jakoś żyję. I też mam dobrze rozwiniętą wyobraźnię, może nawet aż za bardzo.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1527 dnia: Grudzień 08, 2008, 09:31:22 pm »
Dobrze że nie zobaczyli tego:

Wtedy mogliby mówić o zrytej psychice, można się załamać kiedy okazuje się że Mikołajem Wiedźmikołajem jest Śmierć, co z tego że tylko on wiedział o co chodzi w Świętach ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1528 dnia: Grudzień 09, 2008, 07:35:26 am »
widzicie, jednak istnieją pewne rzeczy, które nie powinny być szargane, moim skromnym zdaniem. Owszem, dorosły jest w stanie zrozumieć pokręcony humor czy docenić zabawę z ideą, dziecko nie potrafi. Dla dziecka jest to obrazek pełem przemocy i jakby na to nie patrzeć, uśmiechnięta moe na zwłokach kogokolwiek nie jest sielsko-anielska.

Tak samo powiedzieć że Reksio to morderca jest zabawne dla młodzieży, ale dla dzieci już nie i naprawdę rozumiem tych ludzi. Ja też nie chcę, żeby Bob budowniczy w bajkach dzieciaków przejeżdzał w szale mieszkańców miasta koparą :P

z drugiej strony wieszanie psów na czymś ewidentnie skierowanym do dorosłych jest też głupie. ech, porypany jest ten świat...
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Frey Ikari

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1529 dnia: Grudzień 09, 2008, 08:07:13 am »
Cytuj
Tak samo powiedzieć że Reksio to morderca jest zabawne dla młodzieży, ale dla dzieci już nie i naprawdę rozumiem tych ludzi. Ja też nie chcę, żeby Bob budowniczy w bajkach dzieciaków przejeżdzał w szale mieszkańców miasta koparą :P
Dobre!! ;-) :idea:
Wiesz szysz masz rację co do dzieci ale jaki jest teraz ich wiek??  Dla mnie w dzisiejszych czasach 10 latek jakoś tak do dzieci się nie zalicza do 8 latka miałbym juz wątpliwości.