Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 667538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3735 dnia: Luty 17, 2016, 09:21:41 am »
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3736 dnia: Marzec 13, 2016, 04:27:15 pm »
Na świecie mamy problemy z terrorystami, uchodźcami, konfliktami zbrojnymi, a i tak ONZ znajduje czas dla czepiania się mangi i anime:

http://naekranie.pl/aktualnosci/onz-zada-ograniczenia-kontrowersyjnych-tresci-w-mangach-i-anime-jaka-odpowiedz-japonii-788447

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3737 dnia: Marzec 13, 2016, 04:45:45 pm »
Ale piękna była odpowiedź Japonii. Dało się wyczuć w ich tekście takie "serdeczne spier...laj". :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3738 dnia: Marzec 14, 2016, 06:23:53 pm »
Po tym co się słyszy i widz w francji, szwecji, niemczech i ogólnie w europie  to aż moje uszy są ułaknione zwykłego zdroworozsądkowego stanowiska/wypowiedzi. Jednak strzelam, że takie wypowiedzi argumenty nie są zrozumiałem i nie są w stanie pojąć ludzie z onz itd.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3739 dnia: Marzec 16, 2016, 03:42:12 pm »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3740 dnia: Marzec 16, 2016, 06:25:59 pm »
Takie zaklejenie szyby jest legalne?
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3741 dnia: Marzec 16, 2016, 06:39:54 pm »
Nie powinna być, ale jeśli naklejka jest półprzezroczysta to w niektórych krajach przymykają na to oko.

Offline Jackal

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3742 dnia: Marzec 17, 2016, 07:45:19 am »
Raczej powinno być  legalne -chyba. Można spotkać osobówki firmowe po oklejane.

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3743 dnia: Marzec 19, 2016, 07:46:54 pm »
Są auta, np dostawczaki, które fabrycznie nie posiadają tylnej szyby, tylko pełne metalowe drzwi. Obklejenie tylnej szyby jest legalne, bo niweluje tylko lusterko wsteczne-środkowe, nadal pozostają lusterka boczne.
Zakaz obklejania są na przednią i boczne szyby na przednich drzwiach.

Po za tym to Japonia, tam mogą być inne przepisy. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Tiszka

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3744 dnia: Marzec 20, 2016, 06:53:54 pm »
www.manga.gildia.pl - mangowe newsy i recenzje Gildii :)

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3745 dnia: Kwiecień 14, 2016, 08:26:03 pm »
No to mamy Scarlett Johanson jako Major Kusanagi:


Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3746 dnia: Kwiecień 15, 2016, 09:06:49 pm »
Powiedz, że to jakaś fanowska przeróbka, a nie faktycznie kadr z filmu/zapowiedziajki która ma powstać.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3747 dnia: Kwiecień 15, 2016, 09:40:50 pm »
To jest zdjęcie oficjalnie udostępnione przez studio więc raczej nie masz co liczyć na żart. 1 kwietnia już minął. A jak chcesz się załamać to przeczytaj ten zarys fabuły:

"Fabuła filmu skupia się na postaci Major (Scarlett Johansson), która jest unikalną hybrydą cyborga i człowieka. Dowodzi ona elitarną jednostką zwaną Sekcja 9, której zadaniem jest powstrzymanie najgroźniejszych bandytów i ekstremistów. Sekcja 9 musi stawić czoło wrogowi, którego celem jest zniszczenie technologii cybernetycznej firmy Hanka Robotic."

Offline Jackal

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3748 dnia: Kwiecień 16, 2016, 07:57:06 am »
Jeśli dobrze zrozumiałem to nie pasuje wam obsadzenie scarlet jako ta postać? Mi znowu świetnie odpowiada. Jej twarz myślę, że świetnie pasuje. Pytanie więc takie kogo bardziej widzieliście byście na jej miejscu?


Tak teraz myślę odnośnie edge tomorrow i obsadzenie tam Emili blant, gdzie nijak ma się wyglądem i wiekiem do oryginału, a według mnie rewelacyjnie odnalazła się w roli, że nie widział  bym tam nikogo innego jak ją. To samo Tom cruise.

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #3749 dnia: Kwiecień 16, 2016, 08:23:45 am »
Ja z opinią poczekam na efekt końcowy. Scarlett pokazała w Lucy, że potrafi grać sztywnie i sztucznie to może coś z tego będzie ;)
To opis fabuły mnie przeraża. "Hybryda człowieka i cyborga" ? Naprawdę? Przecież cyborg z definicji jest hybrydą człowieka z maszyną? Czyli Major według tego opisu jest hybrydą człowieka z hybrydą człowieka z maszyną? Mam nadzieję, że po prostu tłumacz się zamotał i wszystko pokręcił.

A pro po Edge of Tomorrow. Wszystko wskazuje, że będzie część druga filmu.  Ciekawi mnie fabuła skoro to co było w light novelce już wykorzystali.