trawa

Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 655189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1545 dnia: Grudzień 09, 2008, 05:24:44 pm »
Czytałem o tym swego czasu i byłem w lekkim szoku. A zdjęcia z całopalenia tomików lub ich darcia to w ogóle masakra. Btw. to trzeba się trochę namęczyć by taki gruby tomik przedrzeć na pół.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1546 dnia: Grudzień 09, 2008, 05:26:34 pm »
Nie kreci mnie sprawdzanie kazdej nowej serii anime jaka wychodzi
Ja sprawdzam, bo nie wierzę recenzjom. Sam wynajduję sobie tytuły do obejrzenia.

Cytuj
Glownie dlatego, ze nie jestem obsesyjnym ogladaczem anime- ogladam tylko to, co jest perfekt dla mnie, na inne rzeczy szkoda mi czasu.
Ja też, ale chcę sam osądzić i zdecydować co będę oglądał do końca.

Cytuj
Podziw dla tych, co ogladaja cale serie do konca,zeby miec zaliczone.. ja tak tylko z ksiazkami robie.
Na szczęście już mi przeszło, ale kiedyś indeed tak robiłem. Wtedy jednak nie było aż takiego zalewu jak dziś i jako tako dało się to kontrolować.

P.S. Dzięki za rozwinięcie, Riczu.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1547 dnia: Grudzień 09, 2008, 05:40:16 pm »
To teraz dla odprężenia obrazek w zupełnie innych klimatach a który to mnie ściął ze śmiechu dosłownie (sooo true :D )

Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1548 dnia: Grudzień 09, 2008, 05:55:50 pm »
bal w Windsorze, Wilku, bal w Windsorze.

Nieważne, jak stara jest sprawa - jesli coś jest złego to powinno budzić emocje i po latach - to tak jakby mówić, że zrzucenie atomówki na Japonię to nuuuuuda, bo stare niemodne i co mnie to obchodzi. Zło trzeba piętnować zawsze i wszędzie i z całego serca popieram Deed.

Ja do dzisiaj wpadam w furię jak pomyślę o zbrodniach wojennych, nie jest ważne z której wojny.

mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1549 dnia: Grudzień 09, 2008, 06:09:27 pm »
Owszem, trzeba takie rzeczy piętnować. Ale nic nie poradzę na dwie rzeczy w przypadku Nevady-tan: na to że nic nie poradzę, bo już się stało i na to że art naprawdę mi się podoba. Mam sobie do niego dorabiać ideologię zła, żeby mi się przestał podobać?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Deedlith_Anthy

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1550 dnia: Grudzień 09, 2008, 06:17:41 pm »
Jasne, ze nie! Co innego, ze art sie podoba i juz, a co innego gloryfikowanie <nie majace TU miejsca, ale ogolnie w internecie>
Ciesze sie, ze Szyszka mnie popiera x3 Owszem, TA sprawa jest juz stara, ale to sie dzieje caly czas. Nie w przypadku Nevady juz, ale innych chorych ludzi...
Wspomnianego pana-otaku z tych wakacji...i pewnie innych, o ktorych nie slyszelismy.
Richie, OMG.. To jakis chory otakizm ! :lol: Oni sa jacys porabani!  :lol:
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Bere

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1551 dnia: Grudzień 09, 2008, 06:25:25 pm »
Czując się tak subtelnie wywołany do tablicy... ;p
Ano w którymś z ostatnich mang okazało się że Nagi, a właściwie - żeby było jeszcze śmieszniej - Kannagi jako bogini.. tadam, tadam... miała ponoć kiedyś jakąś drugą połówkę (płci męskiej coby nie było niedomówień).
Shitstorm p.t. OMGtoznaczyżeNaginiejestdziewicąrageragerage jaki się rozpętał na 2chanie ponoć przekroczył wszelkie możliwe skale. Podobno odbyły się demonstracyjne palenia tomików mangi. A ostatnio zamiast kolejnego chaptera w jakimtoShounenie jest to wydawane ukazał się komunikat o.. chorobie mangaki i niemożliwości wydania ciągu dalszego.
LOL Japan :D

Słyszałem o tym, mocne, a nawet natknąłem się na ową 'demonstrację' gdzie mangi rozrywano.
Ej, ale tak z drugiej strony, jakbym był dziewicą tak jak oni to może też bym się wkurzył.  :eek:

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1552 dnia: Grudzień 09, 2008, 07:25:50 pm »
Hmm, powiem tak - staram się mieć otwarty umysł i nie zapominać że każdy ma jakieś tam swoje dziwactwa. Ok, do niektórych postaci z anime/gier można się naprawdę przywiązać... i przyznaję że gdyby producenci jednym ruchem pióra scenarzysty przekreślili mi jakiegoś mojego ulubieńca (w ten czy inny sposób) byłbym wtedy w stanie też potoczyć trochę piany z ust.
No ale to chyba tyle.
Fetysz dziewictwa nie jest moim fetyszem - i dlatego go nie rozumiem :D A tym bardziej że tutaj urasta to do granic groteski, ponieważ o ile Nagi - jako loli która magicznie powstała z tego wyciosanego kawałka drzewa - trudno nawet podejrzewać że zrobiła (poza ekranem) ten przysłowiowy skok w bok, o tyle Nagi jako wcielenie bogini Kannagi... uffffff
A jeszcze większym szokiem jest to, że producenci się tym tak przejęli. Znaczy się: odbiorcy którzy tak myśleli stanowili tak dużą i wartą zauważenia grupę nacisku? :shock: Jeśli tak to widzę przyszłość anime w ciemnych barwach, oj ciemnych...

Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1553 dnia: Grudzień 09, 2008, 08:56:50 pm »
Ej, ale tak z drugiej strony, jakbym był dziewicą tak jak oni to może też bym się wkurzył.  :eek:
Nie przesadzasz aby?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Bere

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1554 dnia: Grudzień 09, 2008, 09:00:25 pm »
W jaki sposób przesadzam ?

Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1555 dnia: Grudzień 09, 2008, 09:25:18 pm »
Na MAL'u znalazłem fajny tekst opisujący Kanona :D
Cytuj
while (nieszczęśliweLaski > 0)
{
if (laska is moe)
pomóżJej();
nieszczęśliweLaski--;
}
:D

Kurde tylko że przypomniało mi się iż muszę program w VB napisać :/

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1556 dnia: Grudzień 09, 2008, 09:51:12 pm »
Podobnie jak cpt. Misumaru Tenchi, sam art mi się podoba, jak i te arty z superdeformed z wielkim nożem (zawsze lubiłem super deformed), choć samo "wydarzenie" jest raczej niezbyt miłe, i raczej pomysł z zakładaniem fankluby jest mocno chory. Tak czy inaczej zawsze staram się oddzielać art od wydarzenia, chyba, że dany rysunek ma być ściśle powiązany z daną sytuacją, jako grafik mam takie zboczenie zawodowe.  ;-)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Frey Ikari

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1557 dnia: Grudzień 09, 2008, 09:55:41 pm »
Ale ja nadal nie wiem o co chodzi z tym kannagi może ktoś rozrysowac schemat bo z tego co zostało napisane nic nie kumam problemu... :-?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1558 dnia: Grudzień 09, 2008, 10:00:10 pm »
Ech, ludkowie - wyluzujcie. Proszę o czytanie ze zrozumieniem. "cpt." to tytuł wojskowy, "Misumaru" to nazwisko, "Tenchi" to imię. Zatem dla znajomych Tenchi. Miło że mnie nazywacie pełną ksywą, ale dla znajomych jestem po prostu Tenchim. To nieco uprości sprawę.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1559 dnia: Grudzień 11, 2008, 02:24:01 pm »

Najnowszy zwiastun filmu aktorskiego Dragon Ball. Zaprawdę powiadam wam, że to profanacja.