Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 655043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raseku

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 22, 2006, 06:42:24 pm »
a głodny głodnemu zawsze wypomni  ;)  ;)

Offline rysia15

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 25, 2006, 09:09:51 am »
róg Cię kusi Coca-Colą

Offline flowingwater

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 25, 2006, 02:10:57 pm »
dobre :lol:  :lol:
ktoś zadał sobie wiele trudu
 ;) z niewiadomego powodu.

Offline Pokpoko

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 25, 2006, 03:55:48 pm »
we wuz cheated!
...i wszytko jasne ;) pewnie suby nie mają nic wspólnego z teketem mówionym,ale co tam

grzybek

  • Gość
Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 28, 2006, 09:59:53 pm »

grzybek

  • Gość
Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 29, 2006, 09:55:14 pm »

Offline raseku

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 02, 2006, 04:05:07 pm »

Offline greah

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 02, 2006, 05:04:32 pm »
o! moje linki ;)

Offline raseku

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 02, 2006, 06:12:45 pm »
a to przepraszam nie zauważyłam.  :?

Offline Clayman_

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 02, 2006, 06:39:32 pm »
Cytuj
moje linki

te niesmieszne?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline greah

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 02, 2006, 07:16:20 pm »
Cytat: "Clayman_"
Cytuj
moje linki

te niesmieszne?
wyłącznie

Offline Dreadorus Maximus

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 06, 2006, 07:27:11 pm »
Z newsów interii; wytłuściłem interesujący nas fragment. ;)

Cytuj
Prezydent Rosji Władimir Putin odpowiedział w internetowym wywiadzie na pytanie, nurtujące Rosjan od ubiegłego tygodnia - dlaczego pocałował w brzuch 5-letniego chłopca. Zapowiedział też, że marihuana nie zostanie zalegalizowana.

W ubiegłym tygodniu przechodząc obok turystów na Kremlu Putin kucnął przed 5-letnim chłopcem i zapytał go o imię, a kiedy ten odpowiedział: "Nikita", prezydent podniósł mu koszulkę i pocałował w brzuch. Potem poklepał go po głowie i odszedł. Scenę tę pokazał kanał 1 telewizji, a potem światowe media.

Kiedy 30 czerwca zaczęto zbierać od internautów pytania do szefa państwa przed czwartkową konferencją prasową, temat Nikity szybko zajął pierwsze miejsce, dopiero w ostatniej chwili ustępując pytaniu: "Czy Federacja Rosyjska zamierza używać do obrony swoich granic ogromnych bojowych człekokształtnych robotów?".

Prezydent oświadczył, że pocałował Nikitę z sympatii. - Wydał mi się bardzo samodzielny, bardzo poważny, a jednocześnie był bezbronnym, bardzo miłym chłopcem. Powiem szczerze: po prostu poczułem, że mam ochotę uściskać go jak kociaka. Nic za tym nie stoi - powiedział prezydent podczas internetowej konferencji prasowej.

Odpowiadając na inne bardzo często zadawane pytanie - o to, czy marihuana zostanie zalegalizowana, Putin zgodnie z przewidywaniami odparł, że nie. Podkreślił, że liczba osób stosujących narkotyki wzrosła w Rosji od końca lat 80. prawie 15-krotnie i wynosi obecnie ponad 6 mln.

Prezydent nie odpowiedział na inne popularne pytanie: "Kiedy skończy się dyskryminacja Rosjan?". Przyznał natomiast, że niepokoi go problem rasizmu w Rosji. Podkreślił, że Rosja będzie walczyć z jego przejawami.

Internauci nie dowiedzieli się też, czy Rosja będzie wykorzystywać roboty do ochrony granic.

Do rozpoczęcia konferencji prasowej ponad 1,2 mln osób zadało Putinowi około 160 tys. pytań za pośrednictwem strony internetowej BBC i portalu yandex.ru, gdzie odbywała się konferencja. Przekazano mu te najpopularniejsze. Putin sam decydował, na które odpowie.

Konferencja rosyjskiego prezydenta trwała ponad 2 godziny. Można było śledzić ją na żywo w internecie.


Interia.pl
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Hunter Killer

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 06, 2006, 08:14:15 pm »
Nieprawda, Rosja już ma pełną dywizje EV, tylko jeszcze ich nie uruchomili, bo niby reaktor z Czernobylu stanie się niestabilny, czy coś tam.  ;)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Narethin

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 06, 2006, 10:37:15 pm »
No pewnie. Tylko zostało poczekać na Second Impack i już się zaczyna  ;)
img]http://img116.imageshack.us/img116/8554/untitled2nuo1.png[/img]

Offline yoshik

Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 07, 2006, 12:13:50 pm »
Przeciwko SI nie mam nic przeciwko jezeli japonczycy by sie tak zachowywali...
oja pierwsza amv'ka :P

 

anything