trawa

Autor Wątek: Znalezione w necie :D  (Przeczytany 655280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1230 dnia: Lipiec 14, 2008, 10:46:03 pm »
Jak na razie ten klip jest dla mnie najlepszy z całej serii „Gurren Lagann Parallel Works”  ;)

A ten wyraz Yoko po prostu nie do zapomnienia ;)

Offline Konował

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1231 dnia: Lipiec 15, 2008, 03:03:50 am »
A do mnie ostatni klip gurrena z wsadzaniem palca w tyłek nie trafia, nawet śmieszne to nie jest a żałosne raczej. Bardzo fajne były te w realiach fantasy czy w stylu westernu


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1232 dnia: Lipiec 15, 2008, 06:13:30 am »
a ja i tak uważam, żę wszystkie paralel works to po prostu Viral fanservice :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Niuniek

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1233 dnia: Lipiec 15, 2008, 12:38:48 pm »

Może bardziej by się nadawało do działu o Evach, ale każdy kto widział EoE to "doceni". xD

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1234 dnia: Lipiec 16, 2008, 07:38:59 pm »
http://www.pown.it/1436

Coś dla Szyszki :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1235 dnia: Lipiec 16, 2008, 09:48:19 pm »

Offline Hunter Killer

« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2008, 10:39:05 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1237 dnia: Lipiec 17, 2008, 05:12:51 pm »
http://www.pown.it/1436

Coś dla Szyszki :)

szyszka dziękuje, bo obśmiała się jak norka. Z Foką, więc było całkowite zezwierzęcenie :P
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1238 dnia: Lipiec 17, 2008, 06:50:48 pm »
UUUu 3D. Ja ma dzisiaj dość... męczę się z 3 modalemi próbując je zmapować Ughhh.
Nieżle koleś je zanimował... tylko czemu ja takich nie dostaje do oteksturowania... chętnie bym sobie chibi laseczkę zrobił zamiast jakiegoś wózka co po zmapowaniu ma tyle elementów co model z prenumeraty "Małego modelarza"  :neutral:

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1239 dnia: Lipiec 18, 2008, 10:08:48 am »
Ooo, też robisz animacje 3D...ja wolę klasyczną. Co do filmiku podejrzewam że modele zostały wykonane w mayce, ale ręki nie dam. Z początku myślałem że to jakiś After Efect, albo Fusion, ale te modele są 3d więc te dwa odpadają.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1240 dnia: Lipiec 18, 2008, 10:48:38 am »
Ooo, też robisz animacje 3D...ja wolę klasyczną. Co do filmiku podejrzewam że modele zostały wykonane w mayce, ale ręki nie dam. Z początku myślałem że to jakiś After Efect, albo Fusion, ale te modele są 3d więc te dwa odpadają.
Ja jestem 2d Game Artist czyli głównie zajmuję się teksturami bądź conceptami (plus jakieś zabawy w własnym zakresie... jak ostatnie AMV, czy zrobienie sobie banerka we flashu animowanego ;) ). Ale jako taki muszę mieć pojęcie o 3d choćby po to aby właśnie zmapowac sobie wszystko "na płasko" w celu stworzenia tekstury... choć zamierzam się nauczyć obróbki jak i animacji 3d (zresztą mój przełożony gorąco mnie do tego namawia... mówi iż samo stworzenie modelu jest łatwiejsze od jego oteksturowania ;))
Jak to wygląda
I raczej na jednym programie tego nie robił... ja sam posiadam aż 3 czyli Blender, 3ds Max i Maya i stosuje je zamiennie do różnych rzeczy... nie mówiąc już o programach 2d... (choć tu akurat większość można w PS zrobić... oprócz vektorków ale te do tekstur niepotrzebne)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2008, 10:55:53 am wysłana przez wyspa »

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1241 dnia: Lipiec 18, 2008, 05:34:01 pm »
Hehe, widzę iż już pracujesz w zawodzie, do którego ja się przyuczam :)
Mamy (a właściwie mieliśmy) animacje w 3d maxie, powiem tak zrobienie samego modelu to naprawdę nie jest ciężkie, mi najbardziej przypadły do gustu poligony z maxie. Zabawa dopiero zaczyna się przy animacji i teksturach, tu potrafią wychodzić zajefajne kwiatki :p
Osobiście najczęściej korzystam z Corela, PSa, quarka/ilustratora, Flasha. Ale posiadam...a raczej znam 3d maxa, maye, blendera, archiCada, AfterEfecta, Fusiona i parę innych co znam tak z widzenia/słyszenia.
A jeśli chodzi o samego PS'a to, to jest program na którym da się zrobić dosłownie wszystko...nawet animacje da się zrobić. Wiem bo kolega próbował robić i nawet zaczynało mu coś wychodzić, właściwie to koleś wymiata na tym programie, zawsze jak coś pokazuje to nam szczeny opadają  :roll:

BTW.
Zaczepisty podpis Wyspa. :D Nyuu, Nyuu :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2008, 05:35:54 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1242 dnia: Lipiec 18, 2008, 06:26:55 pm »
Ależ ja też można powiedzieć iż się przyuczam... po za tym trudno nazwać to pracą... pieniędzy na razie z tego nie mam. Zaczełem się bawić Grafiką jakiś czas temu, po tym jak wygrałem niewielki konkursik na bzdurną tapetę zacząłem się nad tym poważniej zastanawiać... I jakoś tak po zabawach na własną rękę trafiłem do ekipy modingowej której zostałem później "głową". Sprawa dalej się ciągnie (i szczerze niezbyt dobrze wygląda) ale w międzyczasie dostałem się (korzystając z umiejętności i znajomości zawartych podczas tego całego modingowania) do śmiałej Grupy Infernal Reality. I tam sobie teraz robię... Ale tak na prawde to ja zwykły amator jestem i samouk.... ani w tym kierunku się nie kształcę (boż studiuję Geodezję), ani na razie na tym nie zarabiam (choć IR ma w planach normalne komercyjne wydanie gry... jednakże na razie pracujemy nad tym aby było co wydać...) choć ostatnio jest możliwość podpisania umowy z techlandem ale różne rzeczy o tym słyszeliśmy i po rozważeniu sprawy chyba tego nie zrobimy... a przynajmniej nie na tym etapie... jak wiadomo im więcej będziemy mieć tym lepsze będą warunki ;)

Offline Hunter Killer

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1243 dnia: Lipiec 18, 2008, 07:20:26 pm »
Hoho, to już wiem nad, a właściwie w czym siedzisz..kiedyś trafiłem na tą stronkę ale to musiały być początki bo nic w sumie nie było po za pomysłem, a trafiłem z rok temu.
Widzę że poszukujecie Concept Artysty, możliwe iż bym się zgłosił, tylko gdzie jest siedziba firmy i czy jest potrzeba stałego przebywania w firmie (studia trochę mnie trzymają).
Zawsze chciałem spróbować swoich sił jako koncept artysta w branży komputerowej.  :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline wyspa

Odp: Znalezione w necie :D
« Odpowiedź #1244 dnia: Lipiec 18, 2008, 11:55:09 pm »
Trudno to się do nas nie dostać... na razie IR nie posiada statusu prawnego (chyba choć mogę się mylić... ja tam tylko od 2d jestem ;)) a wszyscy jesteśmy porozrzucani po całej Polsce więc mowa o robocie "zdalnej" jak i mówiłem bezpłatnej... wszystko z czasem ekipa tak naprawdę dopiero się rozkręca dużo ostatnio doszło nowych osób i niektórzy jeszcze sporo muszą się nauczyć... jednakże w ekipie jest paru profesjonalistów którzy chętnie pomogą uporać się z każdym z problemów... Oczywiście trzeba coś tam już umieć... no i robić a nie się obijać (już jedna osoba wyleciała za to). Istnieje hierarchia jednakże bardzo luźna i nikt na nikogo krzyczał nie będzie jak i propozycje i uwagi każdego z członków mile widziane ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2008, 11:56:56 pm wysłana przez wyspa »