Autor Wątek: Emo  (Przeczytany 44816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mezmerize

Emo
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 17, 2006, 12:30:06 pm »
Emo jako muzyka mi odpowiada. Natomiast co do subkultury, chyba są nieszkodliwi dla otoczenia poza tym, że można dostać dzikiej furii słysząc tekst: "Tylko śmierć jest moją przyjaciółką". Jednak oprócz tego nie robią szkód, wiec niech sobie wzdychają i płaczą czarnymi łzami.
Jedną z większych wad życia jest to, że nie ma podkładu muzycznego." E.A.Proulx

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Emo
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 17, 2006, 01:43:22 pm »

Offline Idaan

Emo
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 17, 2006, 02:13:11 pm »
Cytuj
http://www.dobi.nu/emo/
Było przed chwilą.
Ja się powoli zaczynam czuć jakbym na jakiejś prowincji mieszkał, bo wszyscy mówią tu o emo a ja żadnego w życiu nie widziałem. Albo źle patrzę?

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Emo
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 17, 2006, 02:27:14 pm »
Faktycznie :oops: . Dawno temat nie był odświeżany, to i się zapomniało!

Offline Mezmerize

Emo
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 17, 2006, 04:04:18 pm »
A może w Polsce ich mało jest?
Bo np w Stanach to podobno zatrzęsienie... Tyle, że podobno się trochę ukrywają. Podejrzani są. Pewnie coś knują.
Jedną z większych wad życia jest to, że nie ma podkładu muzycznego." E.A.Proulx

Offline ursmar

Emo
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 17, 2006, 05:37:54 pm »
O kurde bo jak to czytam to uświadomiłem sobie że chyba jestem Emo! Czy Ladytron jest Emo?!

Offline Kormak

Emo
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 17, 2006, 07:17:19 pm »
Ladytron to raczej electroclash!

A tutaj coś o polskiej modzie na emo

Offline b_sk

Emo
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 18, 2006, 04:21:47 pm »
Cytat: "Kormak"
Ladytron to raczej electroclash!

Zdecydowanie raczej electroclash. Nie róbmy z dobrego zespołu, jakiegoś EMO. (cały czas nie mam pojęcia co to jest to EMO  :p )
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline syfon

Emo
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 18, 2006, 05:30:54 pm »
Emo to bardzo zabawny prąd, nie do końca wiem jak wygląda to w Polsce, zwłaszcza że to u nas normalne że mamy problemy z jednolitą przynależnością do importowanej subkultury (sekejto-dresy, skejto-metale, fuzje eloziomka-rastamana-gangstera-słuchającego-metaliki itp.) jednak w Usa ostatnio są bardzo tryndy.
Cała ta banda to w sumie nic innego jak biedne dzieciaki stojące gdzieś pomiędzy gotami (zbyt mrocznymi), metalami (zbyt agresywnymi w formie) i szmaciarzami w okularkach (którzy "nie przynależą", a każdy lubi sobie "przynależeć").
Muzyka (obrzydliwie nieciekawe lalanie na jedno kopyto) ma wprowadzać ich w melancholijny nastrój podczas dryfowania między użalaniem się nad niespełnionymi miłostkami a wstydliwym procesem samogwałtu. I tak sobie żyją 15-17letnie dzieciaczki wmawiając sobie że ich młodzieńcze problemy emocjonalne (które są całkowicie w porządku, każdy powinien choć trochę je pomieć) to styl bycia.
A jeden z drugim to podłapał i koszą niezłą kaskę na robieniu dla nich zespołów, koszulek czy innego badziewia.
W sumie prąd w sztuce bycia_innym_czyli_takim_samym jak każdy.
Z tym że jego przedstawiciele są cholernie przygnębiający jak się na nich patrzy.
 guess its time to pay the bill, but you know I never will. I'm hungry still...

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Emo
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 23, 2006, 09:15:48 pm »

Offline Kormak

Emo
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 23, 2006, 10:14:35 pm »
emo vs grunge czyli moda!
polecam.

Offline Ermidius_

Emo
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 23, 2006, 11:48:45 pm »


Offline Julek_

Emo
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 26, 2006, 09:48:20 pm »
jedynym słusznym wyznacznikiem chłopc, którzy emo chcą być winna być prostownica do włosów!

Offline Idaan

Emo
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 27, 2006, 09:05:00 am »

Offline ursmar

Emo
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 27, 2006, 07:38:32 pm »
Ujmę to tak, to, że ktoś się fajnie ubiera, kąpie się codziennie nie oznacza od razu, że jest gejem czy coś, uważacie Emo za jakąś bandę p*****w a tak nie jest. Jestem Emo tzn. słucham takiej muzyki i tak się ubieram, ale nie dorabiam sobie to tego jakiejś durnej filozofii w stylu: jestem do dupy i nikt mnie nie kocha, bo nie mam żadnych problemów emocjonalnych…
Np. dla mnie to metale są śmieszny i obłudni przykład? Metal z pentagramem na kostce idący do komunii.