trawa

Autor Wątek: Emo  (Przeczytany 44770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline śmigło

Emo
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 27, 2006, 08:07:45 pm »
Cytuj
Metal z pentagramem na kostce idący do komunii.

a to ci obludnik. szkoda gadac. w sumie emo sa jednak cool.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Clayman_

Emo
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 27, 2006, 08:33:03 pm »
Cytuj
uważacie Emo za jakąś bandę p*****w a tak nie jest.

alez jest
dokladnie tak uwazamy
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline papiesz

Emo
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 27, 2006, 10:55:54 pm »
Cytat: "Ursmar"
Jestem Emo tzn. słucham takiej muzyki i tak się ubieram


ubierasz się jak p**** i dziwisz się że uważają Cię za p*****?

Cytuj
Np. dla mnie to metale są śmieszny i obłudni


dla mnie metale są głupi i mają fatalny gust muzyczny. a styl emo to styl p*******.
nothing positive only negative

Offline ursmar

Emo
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 28, 2006, 07:00:21 pm »
No i co zabijesz mnie za to że ubieram się jak p***** i słucham "p*****" muzyki? po co ta agresja wobec emo? nie czaje

Offline śmigło

Emo
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 28, 2006, 07:08:53 pm »
nikt cie nie zabije. najwyzej troche cie potorturujemy i potraktujemy twoje wlosy lokowka (czy jak to sie tam zwie).
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline ursmar

Emo
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 28, 2006, 07:26:39 pm »
taaa to będzie dla mnie straszne bo moje włosy są idealnie proste wszak co dzień prostuje je prostownicą...

Offline śmigło

Emo
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 28, 2006, 07:34:23 pm »
dlatego wykrecimy ci je wykretnica.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Clayman_

Emo
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 28, 2006, 08:26:54 pm »
Cytat: "ursmar"
No i co zabijesz mnie za to że ubieram się jak p***** i słucham "p*****" muzyki? po co ta agresja

placzliwy post o 8:00







tak,papiesz,wiem
nie musisz mi tego mowic
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kormak

Emo
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 28, 2006, 09:22:24 pm »
UWAGA DO WSZYSTKICH:

Dosyć używania słów "pedał", "pedalski" itd. To jest obraźliwe, a tym samym sprzeczne z regulaminem. Nie będę edytował waszycyh wpisów, tylko po prostu kasował. Brak reakcji = Ostrzeżenie.

Offline Julek_

Emo
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 29, 2006, 10:51:19 am »
jest promocja w Media na prostownice Remingtona. Będe musiał wymienić moją starą i wysłużoną Wygę.

Offline śmigło

Emo
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 29, 2006, 11:16:08 am »
ciezko stwierdzic, czy uda ci sie ja kupic, zapewne dniami a glownie nocami miejsce okupuja rozhisteryzowani tym faktem fani emo. a tak btw. jak mowi sie na fana emo? emu?
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Julek_

Emo
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 29, 2006, 11:29:24 pm »
nie ma przebacz!

nie wiesz do czego człowiek może być zdolny w imię wyprostowanej grzywki.

Offline śmigło

Emo
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 30, 2006, 07:55:36 pm »
czizes  :shock:  ale zaczynam sobie wyobrazac  :shock:
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Anija

Emo
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 31, 2006, 06:34:55 pm »
odrazu zaznaczam ze jestem emo i moje wypowiedzi beda subiektywne, moze za bardzo

na poczatku czytalam wypowiedzi na tym forum z ciekawoscia, bo moim zdaniem dobrze sklasyfikowaliscie zespoly emo, chociaz nie podobalo mi sie 'lekcewazenie' tego nurtu.
potem te linki ktore dawaliscie zaczely mnie smieszyc, czytalam uwaznie wszystko to co nawypisywali na tych stroniczkach i nie sposob bylo powstrzymac sie od smiechu.
ale pod koniec troche przestaly mi sie podobac wasze wypowiedzi o emo jako tylko o homoseksualistach i niesprecyzowanych osobowo dzieciach. tym bardziej nie podobalo mi sie jak nie przebierajac w slowach wylacznie krytykowaliscie chlopaka ktory powiedzial ze jest emo.

naprawde doceniam ze taki temat wogole powstal, bo w Polsce prawie wogole nie mowi sie o tym nurcie, a jesli mowi sie, to juz napewno nie pozytywnie...

Offline śmigło

Emo
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 31, 2006, 06:56:04 pm »
niech cie nie zrazi nasza szorstka powierzchownosc. tak naprawde jestesmy ludzmi milymi i o otwartych umyslach. skoro chcesz podyskutowac o emo, albo jak to sie nazywalo bodajze na poczatku (bo akurat nie wiem, czy emo wzielo sie od odmiany hard core'a, czy moze ta konkretna odmiana hc byla inspirowana subkultura emo) - emocore to zapraszamy.
Cytuj
naprawde doceniam ze taki temat wogole powstal, bo w Polsce prawie wogole nie mowi sie o tym nurcie, a jesli mowi sie, to juz napewno nie pozytywnie...
 
 

przedstaw wiec swoje zdanie. jak widzisz my sobie tu gadu gadu ale zadnego emo wsrod nas nie bylo, wiec znamy nurt z internetowych stron i znajomosci zespolow. jak to jest byc emo?
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.