Autor Wątek: Co z Sandmanem i z Egmontem ?  (Przeczytany 8102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błendny Komboj

Co z Sandmanem i z Egmontem ?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 16, 2003, 07:10:48 pm »
Ech, właśnie się wywiedziałem, że "Vendettę" Post przełożył na wrzesień/paździenik :?  Chyba się pochlastam.
A czy ktoś z Was wie może co z "Watchmenami"?
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Borys

Co z Sandmanem i z Egmontem ?
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 17, 2003, 06:19:43 pm »
A kiedy ten nowy "Kaznodzieja"? Bo, że "Sandan" ma być w marcu to już widziałem. Ależ się ten marzec zapowiada, przecież ma być też "Pielgrzym". Boże skąd ja na to kasę wezmę?:(
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Cujo

Co z Sandmanem i z Egmontem ?
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 17, 2003, 07:45:05 pm »
Kaznodzieja "Az do konca swiata" bedzie w marcu. Natomiast Pielgrzyma nigdzie w planach nie widze.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline pookie

Co z Sandmanem i z Egmontem ?
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 17, 2003, 07:48:39 pm »
Pielgrzyma to Mandra wydaje. Ale Ty masz prawo nie wiedzieć  :wink:
 for Pookie

Offline Clayman_

Co z Sandmanem i z Egmontem ?
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 17, 2003, 08:13:53 pm »
czy ktos moze mnie oswiecic jakiego hellboya planuje w marcu wydac egmont?bo to co widze wyglada mi na trzecia czesc spetanej trumny
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Cujo

Co z Sandmanem i z Egmontem ?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 17, 2003, 08:19:53 pm »
Hellboy "Almost collosus", wydany w stanach jako dwa osobne zeszyty, nie wiem jak konkretnie bylo z chronologia wydawnicza u nich, ale jezeli chodzi o chronologie Hellboyowa, to raczej nie jest to album od razu po "Spetanej trumnie" tylko po "Obudzic diabla", gdzie wystepuje po raz pierwszy Homunculus, ktory tez pokazuje swojego sztucznego ryja w "Almost collosus".
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Clayman_

Co z Sandmanem i z Egmontem ?
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 17, 2003, 08:24:30 pm »
ale w stanach almost collosus zostal wydany w zbiorze spetana trumna
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Cujo

Co z Sandmanem i z Egmontem ?
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 17, 2003, 08:45:07 pm »
Cytat: "Clayman_"
ale w stanach almost collosus zostal wydany w zbiorze spetana trumna

Nic o tym wydaniu nie wiem. Na stronie hellboy.com trafilem na osobne wydanie 2-zeszytowe "Almost collosus". Zreszta z powodow, ktore podalem wyzej, wydaje mi sie, ze cos Ci sie przywidzialo ;) Ale zakladac sie nie bede, roznie hamerykance kombinuja z reedycjami i generalnie z wydawaniem.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Clayman_

Co z Sandmanem i z Egmontem ?
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 17, 2003, 08:50:52 pm »
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Cujo

Co z Sandmanem i z Egmontem ?
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 17, 2003, 09:07:12 pm »
A to ci niespodzianka, szczegolnie, ze na okladce "Almost collosus" nigdzie nie zauwazylem slowa wzmianki nawet o tym, ze wchodzi w "Chained Coffin and others", ktory ewidentnie wydaje sie osobnym (2-zeszytowym) zbiorem. Dodatkowo "AC" zostal wydany sporo po "CC" i od razu po "Wake the devil" - spojrz tu: http://hellboy.com/hbcomics1996.html
Podejrzewam, ze Jarek popelnil blad.
Btw. mam nadzieje, ze u nas wydadza "AC" jako jeden a nie dwa, jak w stanach, albumy.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Clayman_

:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Anonymous

  • Gość
Co z Sandmanem i z Egmontem ?
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 17, 2003, 09:18:01 pm »
Cujo, to jest w albumie ".. and others", Mignola nawet napisal wstepniak wyjasniajacy te chronologie

 

anything