Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy japońskie

Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...

<< < (64/64)

mystrzu:
@lord disneyland moim zdaniem dobra cena, sam kupiłem za 180zł używkę od kogoś na facebooku i absulutnie nie żałuje, wydanie wielkości omnibusowej w 2 hckach ze slipcasem, śliczne okładki i sama historia rewelacyjna, jeden z najlepszych o ile nie najlepszy komiks który przeczytałem w 2018 roku. Dojrzała fabularnie, z bardzo przemyślanym światem i bogata w treść (dużo tekstu na stronie jak na standardy mangowe, samych kadrów też jest więcej niż w normalnej mandze).


btw film ma bodajże tylko pierwsze dwa rozdziały z 12, więc fabularnie nie ma startu do tego co jest w mandze

gobender:
Ma start, po prostu jest inaczej skonstruowana, ale równie dobrze poprowadzona. Reżyserowana też przez Myiazakiego.

Sam box jest cały czas do kupienia a cena fluktuuje (jak większość cen na amazonie) wiec można czasem dostać za 30 funtów. W tym kontekscie empikowa do najniższych nie należy. Ale te pozycja nawet tej ceny jest warta. Warto wrzucić do wishlisty i monitorować.

mystrzu:
Źle się wyraziłem, chodziło mi bardziej o długość/rozbudowanie historii. Jaka jest jakość samego filmu nie mam pojęcia bo go nie oglądałem. ;)

gobender:
To jeden z pierwszych filmów Ghibli Studio, a po tylu latach nadal się świetnie broni. Obejrzyj, naprawdę warto. Choćby tylko dla porówania jak poradził sobie z adaptacją tej na pierwszy rzut oka nieekranizowalnej mangi.

Tajfun:
Witajcie :)
Macie jakieś sprawdzone miejsca, w których znajdujecie takie perełki mangowe? Zastanawiam się, czy jest sens szukać np. w antykwariatach? Czy np. oferta Empiku jest wystarczająca, czy jest tam np. za drogo?
Dopiero kompletuję listę wymarzonych mang do dorwania i tak się zastanawiam, gdzie powinienem ich szukać... Może w ogóle eBay?


Pozdrawiam serdecznie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej