Autor Wątek: Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...  (Przeczytany 308706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gashu

Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 04, 2006, 08:32:39 pm »
Ostatnio miałem przyjemność obejrzeć kilka odcinków anime, pt. "Full Metal Panic". Czy ktoś mógłby powiedzieć mi, czy ma ono cokolwiek wspólnego z, wydawanym w Polsce przez JPF, "Full Metal Alchemist" ?
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 04, 2006, 09:52:39 pm »
nie za bardzo...
FMP jest serią o robotach i dziewczynach z tajemniczymi mocami - treściwo nie pokrywa się to z FMA

Offline Gashu

Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 05, 2006, 05:23:09 pm »
To jeszcze raz ja. Ostatnio postanowiłem poszerzyć swoją niewielką wiedzę na temat japońskich komiksów i animacji. W związaku z tym, czy moglibyście  polecić mi jakiś dobry serwis/magazyn internetowy (polsko lub anglojezyczny), zajmujący się wspomnianą tematyką (oczywiście, oprócz manga.gildia.pl ;))?
Szukałem nieco na własną rękę, jednak działanie większości stron, na które trafiałem, opierało się na skatalogowaniu maksymalnie dużej liczby tytułów, niestety często opatrzonych jedynie krótkimi komentarzami. Tymczasem, chodzi mi o miejsce, gdzie mógłbym znaleźć nieco artykułów, analiz, komentarzy, tekstów około-komiksowych, czy też bardziej obszernych recenzji, ukazujących się tytułów.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline misio141

Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 05, 2006, 07:31:07 pm »
popatrz tutaj, ja swoją drogą polecam Anime4you gdyż jestem na niej moderatorem ;)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 08, 2006, 08:34:58 am »
Ponoć 14 tom "Love Hina" kończy serię. Ale na Gildii jest jeszcze zapowiedź tomu 15-tego. Czy to pomyłka?

Offline Marius Magnus

Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 08, 2006, 09:14:10 am »
Może to jakiś extras tylko dla redakcji Gildii  :p  - 14 tom kończy serię.
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline Krejt

Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 08, 2006, 10:21:31 am »
Waneko zapowiadało przy starcie LH w Polsce wydanie LH 0 lub LH Infinity jako tomu 15.
Ostatnio się jednak z tego wycofało, dlatego info na Gildii straciło na aktualności.

Offline ~*~MiZuKi~*~

Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 23, 2006, 01:03:24 am »
A co do Love Hina to mam pytanie: czy to jest fajne?? Bo zamierzam kupić, a nie wiem czy tracić na to siano zamiast na drugi tom Saiyuki...

Offline True_Nuriel

Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 23, 2006, 09:26:36 am »
Kup pierwszy tom na probę. Moim zdaniem warto na serię trochę pieniędzy wyłożyć
url=http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=51.039019,16.099777&spn=0.044039,0.160675&t=h&z=13&om=1]Kolonia Jeżyków xD[/url]

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 23, 2006, 09:43:05 am »
No ja przy lekturze "Love Hina" świetnie się bawiłem (na razie przeczytałem 8 tomów). Polecam, chociaż nie każdemu takie klimaty mogą odpowiadać.

A, i mojej pasierbicy, która ma 15 lat, też się podobało. :)

Gilbaert

  • Gość
Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 23, 2006, 09:43:31 am »
sympatyczne choc monotonne. SPOILER Generalnie pięć albo sześć lasek na okrągło pierze goscia, który przez przypadek je zobaczył nago albo cos w ten deseń. Koles jest oczywiscie nieudacznikiem co nie ma dziewczyny i trafia do pensjonatu pełnoego kwitnacych dziewczat.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 23, 2006, 09:53:44 am »
"Koleś" bywa również kretynem - do dzisiaj nie mogę pojąć, jakim cudem Keitaro i Naru wzięli ciężarówkę za autobus. Ale to chyba uczucie ich otumaniło... :)

Offline Doshi

gdzie mozna kupic komiks o tokyo mew mew??/
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 09, 2006, 12:41:59 pm »
siemka gdzie mozna kupic komiks o tokyo mew mew.bo ja sie nie orientuje...a zreszta mieszkam w malym miescie:(
bedzie to w empiku???? czy w realu???
jak ktos wie niech mi napisze do mnie doshi@onet.eu lub w komciu na blogu www.shaman-king-blogas.blog.onet.pl,a wlasnie a leci to w tv(tokyo mew mew) jak tak to na jakim kanale???
z góry wielkie thx:)
iemka mam na imie Aga.jestem wielka fanka mangi:))) jak co to wchodzcie na mojego bloga o shaman king www.shaman-king-blogas.blog.onet.pl
spodobala mi sie takze manga tokyo mew mew:)

Offline OOllaaffeekk

Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 13, 2006, 08:19:07 am »
Usunięte z tematu o Samotny Wilk i Szczenię
graves


Kupiłem tom pierwszy i drugi. Wszystko bardzo fajnie. Rzeczywiście jest wrażenie, że grzbiecik zaraz pójdzie, ale wytrzymuje. Komiks mi się podobał, i pod względem graficznym i pod względem fabuły. Miałem tylko małe problemy z odróżnianiem bohaterów, ale to chyba jakaś moja wada :D , a nie komiksu. Oczywiście mój pech dal o sobie znać i trafiłem na wybrakowaną wersję. I teraz kilka pytań, trochę zbaczających z tematu:

1. Czy jak w Empiku kupiłem 1 i 2 tom i chcę złożyć reklamację, bo jeden jest wybrakowany, to muszę wysłać  im potem dwa, czy tylko jeden tom??

2. Warto kłócić się z Empikiem o jakąś rekompensatę  :D. Coś w stylu 99% zniżki takie tam :lol: .

Offline Fomoraig

Różne pytania o komiksy azjatyckie do użytkowników forum...
« Odpowiedź #89 dnia: Wrzesień 13, 2006, 09:51:23 am »
Empik (przynajmniej w moim przypadku) wymienia towar od ręki - trzeba pokazać tylko paragonik ;)  Czy kłócic sie warto... raczej nie :?

 

anything