trawa

Autor Wątek: 10 najkrwawszych bohaterów komiksowych - plebiscyt  (Przeczytany 1470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zapchlony_susel

10 najkrwawszych bohaterów komiksowych - plebiscyt
« dnia: Sierpień 26, 2005, 06:28:22 pm »
--------------------------------------------------------------------------------
 
 Proponuję mały plebiscyt, zgłaszajcie swoje nominacje do kategorii "10 najkrwawszych bohaterów komiksowych", dołączcie jakieś ciekawe uzasadnienie.

Jako, że dużymi krokami zbliżają sie wybory prezydenckie, temat jest na czasie:D

Ja na dzień dobry zgłaszam kandydaturę niejakiego LOBO. Dlaczego? Pomyślcie sami - bohater komiksu, który (wybaczcie mi jego fani, ja też go uwielbiam) istnieje tylko po to,żeby w wyszukany sposób masakrować w każdym odcinku kolejnych przeciwników (niewinnych ludzi czasem też)

No i ten jego hak

Offline turucorp

10 najkrwawszych bohaterów komiksowych - plebiscyt
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2005, 06:51:15 pm »
przepraszam, ze zapytam, ale forum DK juz nie wystarcza do takich "ankiet"? :roll:

Offline Michał Siromski

Re: 10 najkrwawszych bohaterów komiksowych - plebiscyt
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2005, 07:10:51 pm »
Cytat: "zapchlony_susel"

 
 Proponuję mały plebiscyt, zgłaszajcie swoje nominacje do kategorii "10 najkrwawszych bohaterów komiksowych", dołączcie jakieś ciekawe uzasadnienie.


Przepraszam, a co mamy rozumieć przez "ciekawe uzasadnienie" "10 najkrwawszych bohaterów komiksowych" ???
Z naszymi ocenami jest jak z zegarkami: każdy chodzi inaczej, a jednak wierzymy tylko swojemu

Offline kingquest

10 najkrwawszych bohaterów komiksowych - plebiscyt
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2005, 08:04:03 pm »
Może po prostu nie odpisujmy na takie głupie tematy.
Może niektorzy wreszcie zrozumieją, że to forum to Nowej Gildii a nie DK.
 :roll:

Nic tu nie bedzie zamykane. Nie chcecie - nie piszcie, chciecie - piszcie - byle na temat i z sensem. Howgh. w.

 

anything