Autor Wątek: Fanfilmy itp.  (Przeczytany 18683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ben Kenobi

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 26, 2007, 10:43:26 am »
Oto moj ulubiony Fanfilm o SW a tytuł to Duality :D


Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 26, 2007, 11:38:15 am »
Heheh :D

Kwintesencja Sithów.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Anonimowy Grzybiarz

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 26, 2007, 04:43:08 pm »
Cytat: Anonimowy Grzybiarz
A Skasował Żarówke widzieliście? To jest dopiero mistrzostwo...  :D

Link

P.S. Kiedyś z kumplami próbowaliśmy zrobić własny film. Ale nam jakoś nie wyszło trochę :( Scenariusz do naszego Starfanfilmu:
Cytuj
SECOND (final)VERSION
Złote napisy (początkowe)
HOCRON

EPISOD II:
SITHOWIE SIĘ UJAWNIAJĄ

Agent mający odnaleźć holocron
Ginie zestrzelony w kosmosie.
Mistrz Godo, członek rady Jedi
Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce
I wysłać doświadczonego mistrza Jedi wraz z Padaawanem
Koniec napisów

Zalesiona planeta (las) dwoje Jedi.

Jedi 1: Mam złe przeczucia.
Jedi 2: Twoje zmysły nie są tak wyczulone...
Jedi 1:... Jak twoje?
Jedi 2: Tego nie powiedziałem.
Jedi, 1: Ale sugerujesz, że jestem cienki Bolek?
Jedi 2: Ciiiiiii! (wykonuje gest uciszania i ze strachem rozgląda się wokoło) Darth Bolo nie śpi!
Jedi 1: Od dziecka mnie straszysz Darthem Bolem mistrzu....

Rozmowę Jedi przerywa pikanie. Jedi 2 wyjmuje coś, co wygląda jak golarka dla kobiet. Z urządzenia.... to znaczy z golarki wydobywa się zniekształcony głos:
Golarka: Mistrzu Quel-Grand-Brain (czytać szybko: kelgrandbrejn)... nie wyłączyłeś swojego komunikatora. Słyszałem jak rozmawiałeś o wiesz czym......
Mistrz Brain: Mistrzu Godo..... nie rozmawialiśmy wcale o WIEM CZYM tylko o Darthu Bolu!
Mistrz Godo: Właśnie o tym mówię! Twój uczeń poddać się próbom musi! Darth Bolo ujawnił się!
Mistrz Brain: Za chwilę będziemy w świątyni!

Balkon świątyni Jedi:
Mistrz Godo: Witam was. Dziękuję za tak prędkie znaczy szybkie przybycie. Agent który miał Holocron zdobyć, zginął, sprzeciwiałem się aby go wysłać, ale rada głosów większością zdecydowała tak.
Mistrz Brain: Mówiłeś, że Darth Bolo się ujawnił… (Trójka Jedi spaceruje po owym placu.)
Mistrz Godo Kontynuuje: Nie przerywaj mi. Zbyt szybko chciałbyś rzeczy końca ujrzeć. Do tego właśnie moje słowa zdążają, aby uświadomić cię w tym, że Bolo Holocron odnalazł. Holocronu tego od wieków Jedi poszukują, a on go znalazł przed nami.
Uczeń (Jedi 1 z poprzedniej sceny): Przepraszam mistrzu Godo, możesz powiedzieć „stół z powyłamywanymi nogami”?
Godo: Oczywiście: Z powyłamywanymi stół nogami. Może być?
Uczeń: Nieważne…
Mistrz Brain przypatruje się całości z dziwną miną).
Mistrz Brain: Odnajdziemy ten Holocron. To będzie próba dla mego ucznia!
Mistrz Godo: Tak uważać musicie. Tak… tak… tak… tak… („tak” powiedziane powoli i… bezkońca powtarzane) Uczeń i mistrz Brain stoją przez chwilę i patrzą na Godo, któremu zacięła się płyta, po chwili odchodzą i wtedy robimy ładne przejście do następnej sceny.

Scena w 3D. Dwa statki, gdzie jeden ściga drugi.

Oba statki lądują na lesistej planecie (las ten co w scenie pierwszej) to znaczy z krzaczków wychodzą Jedi. Bo to oni lecieli tym statkiem. Potem pokazane, jak Jedi chodzą... Znaczy kilka ujęć jak mijają kamerę. Aż w końcu zagradza im drogę „wieki zły”, czyli Darth Bolo.

Darth Bolo: Szukaliście mnie, ale to ja was znalazłem! Skończmy to! (Włącza lightstaffa[patrz TPM])I tak nie uda wam się odzyskać Holocronu. Ja go wykorzystam, aby wskrzesić zakon Sith!
Mistrz Brain: Zło zawsze przegrywa!(Jedi włączają lightsabery, Brain ma miecz zielony, a uczeń niebieski )
Następuje wyrafinowana walka na miecze świetlne.
Po pewnym czasie walki Uczeń dostaje kopa od Bola i sturlikowuję się po zboczu. Bolo szybko odbija miecz Braina w górę i przebija go drugim ostrzem)Brain spada z górki.
Uczeń: Nieeeeeeee!!!(biegnie w stronę Bola)
Brain: Uczniu!!! (rzuca swoim lightsaberem do Ucznia on go łapie i walczy z Bolem dwoma lightsaberami [patrz AOTC].
Po pewnym czasie rozcina lightstaffa na dwa lightsabery.
Po walce dwoma lightsaberami Sitha i Jedi. Uczeń odcina jedną rękę Sithowi.
Dalej trwa walka potem Uczeń odbija miecz Bola i przecina drugim lighsaberem Sitha.(jego ciało znika) Uczeń biegnie do Braina
Uczeń:Mistrzu!!!
Brain: Przynieś Holocron. (uczeń szuka w szatach Sitha Holocronu i przynosi go Brainowi, który umiera)

Balkon Świątyni Jedi.
Uczeń podpala swoim lightsaberem stos z Brainem i wrzuca go w ogień.
Godo: Możesz używać miecza Braina, a Rada za zabicie Dartha Bola tytuł Rycerza Jedi nadje, a za zdobycie Holocronu Tytuł Mistrza.
Pojawia się trzech Jedi.
Jedi 5:Nie tak szybko!!! (Trzech Jedi włącza lightsabery, Jedi5 ma niebieski ma pomarańczowy, a Jedi3 (czerwony.) [Rada jest sterowana przez Sithów!!!]
Godo: Walcz ty! Za stary jestem ja.
Uczeń (Mistrz) włącza zielonego lightsabera i nawala się z 3 sithami wrzuca Jedi 5 na stos z Brainem, potem nawala się z dwoma w wnętrzu świątyni. (wnętrze garażu) Jedi 3 oddala się od walczącej trójki i bierze statek i odlatuję potem Mistrz dostaje z lighpusha i Jedi 4 odlatuje stakiem potem Mistrz również odlatuje

Scena w 3D: bitwa kosmiczna.

Zalesiona planeta (ta co w poprzednich scenach) Mistrz wychodzi za krzaczków i spotyka Jedi3(Sith).
Sith: Teraz już nie ma ucieczki!!! Włącza lightsaber.
Mistrz również!
Trwa wyrafinowana walka na lightsabery, w trakcie niej następuje zamiana mieczy. Po pewnym czasie walka przenosi w stronę myśliwca. Mistrz jest w defensywie, gdy zbliżają się do statku(Jedi ma statek za plecami) na bliską odległość. Wtedy Sith odcina Jedi jedną rękę. Mistrz z bólu kładzie się na statku.
Sith (unosząc miecz w górę):Teraz zginiesz!!!
Przebija Jedi lightsaberem. Ciało Mistrza znika (zostają ubrania). Wtem statek wybucha. Sith koziołkuje w powietrzu płonac. Jego dopalające się szaty lądują na ziemi. Zbliżenie na miecz świetlny (leżacy na ziemi)

NAPISY.
KONIEC


 :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2009, 10:33:02 pm wysłana przez Anonimowy Grzybiarz »

Offline potworek

  • Moderatorzy
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 240
  • Total likes: 1
  • Just awesome
Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 26, 2007, 06:24:38 pm »
No cóż... hehe
My właśnie z kolegami zakończyliśmy kręcić film w realiach Gwiezdnych Wojen. Aktualnie trwają prace nad efektami specjalnymi. W przeciągu kilku tygodni film powinien być ukończony. Kolejna część już w planach ;) Film będzie trwał koło 17-18 minut
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 26, 2007, 06:29:56 pm »
Hehe, no i co z tym umieraniem Sithów Potworku?

Zapuść linka jak film już będzie :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Anonimowy Grzybiarz

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 26, 2007, 06:52:43 pm »
Cytat: "Ribald"


Zapuść linka jak film już będzie :)


Tak,Tak!! Chętnie obejrzę!

Offline potworek

  • Moderatorzy
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 240
  • Total likes: 1
  • Just awesome
Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 27, 2007, 12:34:09 pm »
Cytuj
Hehe, no i co z tym umieraniem Sithów Potworku?

Ten motyw będzie wykorzystany dopiero w kolejnej część, ta to raczej taka próba  ;)
Cytuj
Zapuść linka jak film już będzie

Cytuj
Tak,Tak!! Chętnie obejrzę!

offcourse  8)
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 06, 2007, 07:16:01 pm »
Cytuj
O filmie "Fanboys" pisaliśmy już kilka razy. Ale dla przypomnienia: ma być to komedia o grupie przyjaciół, wiernych fanach "Gwiezdnych Wojen", którzy latem 1998 roku podróżują po USA usiłując dostać się na Skywalker Ranch, żeby obejrzeć "Mroczne Widmo". Film z założenia ma być parodią o fanach, kręconą głównie dla fanów, ale przede wszystkim kręconą przez fanów. Reżyser filmu Kyle Newman był obecny na Celebration IV, brał również udział w rozdawaniu nagród dla najlepszych fanfilmów. Podczas prelekcji o "Fanboys" pokazano specjalny trailer, bogatszy od tego poprzedniego o kilka nowych scen, w tym fragment sceny z Carrie Fisher. Fani nagrali ten fragment i teraz można go obejrzeć w tym miejscu.

Premiera samego filmu została opóźniona o ponad pół roku ponieważ...tak bardzo się wszystkim on podoba. Jak powiedział jeden z aktorów, Chris Marquette: Pokazywali to tak wielu ludziom zaangażowanym w tworzenie Star Wars, że musieliśmy kilkakrotnie wracać na plan, żeby dokręcać dodatkowe sceny". Najpierw Kevin Smith poprosił o możliwość wystąpienia w filmie, więc producenci pozwolili mu wyreżyserować jedną scenę z Jay'em i Cichym Bobem. Ale nakręcone fragmenty obejrzał też sam George Lucas i na tyle mu się one spodobały, że pozwolił twórcom filmu skorzystać z oryginalnych efektów dźwiękowych z "Gwiezdnych Wojen". Aktualnie trwają ponowne prace nad efektami specjalnymi i dźwiękowymi.

Żeby umilić fanom oczekiwanie na film o fanach, twórcy postanowili w internecie zamieszczać serię filmików pod znamienitym tytułem "Zaburzenia w Mocy". Będą one ukazywać się aż do premiery filmu, i mają być nie tyle reportażami z planu, co mają pokazać jak dobrze bawią się fani, gdy kręcą film pod tytułem "Fani".

Tutaj można obejrzeć trailer tej serii.

Premiera "Fanboys" przewidziana jest na 18 stycznia 2008.


B
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 20, 2007, 04:57:07 pm »
http://www.drogaprzeznaczenia.spfp.pl/news.php

Na stronce do obejrzenia fragmenty oraz inne materiały związane z fan-filmem, kręconym przez Szczeciński Projekt Filmowy "Płomień".

Szczególnie "Zwiad" jest wart obejrzenia :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Anonimowy Grzybiarz

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 20, 2007, 05:23:00 pm »
W wakacje z dwoma kumplami kręcimy własny fanfilm. Znając życie będzie do du*y, bo będzie to nasz pierwszy film. Głównie postawimy na efektowną walkę. Nie zabraknie elementów humorystycznych. Taką wizję mam.

Offline Ziemniakento

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 20, 2007, 06:33:46 pm »
Cytat: "Ribald"
http://www.drogaprzeznaczenia.spfp.pl/news.php

Na stronce do obejrzenia fragmenty oraz inne materiały związane z fan-filmem, kręconym przez Szczeciński Projekt Filmowy "Płomień".

Szczególnie "Zwiad" jest wart obejrzenia :)


Hmm...miło jest w filmie zobaczyć scenerię bliską sercu.
"Snow Duel" jest na 99% kręcony nad Głębokim (bo raczej nie w Puszczy Bukówej). Wspomniany filmik jest prawie, że beznadziejny (dialogi, gra i mimika aktorów, miecze świetlne no i te "luźne nogi").
Za to pościg statków jest bardzo haraszo!

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 16, 2007, 09:32:38 am »
Cytuj
Niektórym fanom z pewnością znana jest produkcja pt. "The Force Among Us". Film ten, którego głównym twórcą jest Cristian G. Macht, podejmuje dość ambitną próbę zgłębienia fenomenu fandomu Gwiezdnych wojen. Jest to nakręcony własnymi środkami dokument, który za cel stawia sobie obalenie stereotypów oraz przedstawienie sagi G. Lucasa, jako ważnego elementu w codziennym życiu fana.

Inicjatywa trafiła na podatny grunt, jakim bez wątpienia jest IV RP. W trakcie gdańskiego konwentu Teleport (o którym niebawem szerzej na łamach ICO) doszły nas słuchy o projekcie filmu dokumentalnego, penetrującego środowisko polskich fanów Star Wars.

Konkretów nie ma na tę chwilę zbyt wiele, jest za to trailer produkcji, który obejrzeć można pod tym adresem


Bastion
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 16, 2007, 09:51:31 am »
Cytuj
'Skierniewicki Fanklub Star Wars "Utapau" rozpoczął prace nad fanfilmem
"Treasure of the Shadows". Jest to film, który ma duże szanse na
wywołanie sporego zamieszania w dziedzinie FanFilmu w Polsce.
Historyczny, pierwszy klaps padł 14 lipca o godzinie 14.00 . Plan
zdjęciowy powinien potrwać około 2 tygodni, potem przechodzimy do
postprodukcji.

Akcja FanFilmu będzie rozgrywać się w czasach około 900 lat przed Bitwą
o Yavin (lub 100 lat bo Bitwie o Russan jak kto woli;p) Więcej tajemnic
nie zdradzamy, dla dobra projektu.

Premierę przewidujemy na połowę września. Istnieje duża szansa
połączenia dwóch ważnych dla Utapau rocznic: 30-lecia Gwiezdnych Wojen i
550-lecia miasta Skierniewice w czasie Skierniewickiego Święta Kwiatów,
Owoców i Warzyw. O szczegółach będziemy informować.
Przy dobrych wiatrach i wsparciu Mocy, na Dagobah oraz Polconie
zaprezentujemy trailer FanFilmu.'

Prezes SFSW Utapau
Krzysztof "Darth Thingol" Strożek


Bastion


Fajne miasto te Skierniewice
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline potworek

  • Moderatorzy
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 240
  • Total likes: 1
  • Just awesome
Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 16, 2007, 10:20:25 am »
No, pod tym linkiem znajdziecie wreszcie film "Making of Duel 3"  ;)
http://www2.rapidupload.com/d.php?file=dl&filepath=35239
Jeszcze dziś lub jutro zostanie udostępniony w sieci sam "The Duel 3"
Wszystkie komentarz mile widziane na stronie http://zagiel.cba.pl/
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Ribald

Fanfilmy itp.
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 16, 2007, 10:24:03 am »
No wreszcie :)

83 mega  :o
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

 

anything