trawa

Autor Wątek: God of War  (Przeczytany 41760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spidey

God of War
« dnia: Sierpień 29, 2005, 12:09:33 am »
Właśnie gram w God Of War na PlayStation 2 - ta giera jest genialna, z każdego kawałka kodu wydziela się geniusz magików od Sony a w każdym miejscu czuć TEN Klimat.
Od dawna czekałem na taką grę.
A czy z was już ktoś grał ?  Jeśli tak to zapraszam do dyskusji  :D

Offline spidey

God of War
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2005, 09:22:09 pm »
coś widzę że duże zainteresowanie tematem ;)
ja wiem że na tym forum to prawie sami blacharze siedzą, ale  bez przesady, myśle że są tu jeszcze jacyś osobnicy po jasnej stronie mocy  ;) którzy szarpali w God Of War  :D

Offline Qraq

God of War
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2005, 10:03:36 pm »
ja czasem tu jestem.
Gra o epickim rozmachu. Swietna rozgrywka i genialne wstawki filmowe. Muzyka takze momentami robi spore wrazenie. Lepsza IMO od DMC3. No i glowny bohater o ktorego nie mozna nazwac pozytywnym.

Offline spidey

God of War
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2005, 11:09:40 pm »
zgadzam się w 100% z przedmówcą
pamiętam że gdy włączyłem God Of War pierwszy raz (była godzina koło 18.00) to od konsoli odeszłem o 4.30 nad ranem  :D
już dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła (ostatnio chyba tylko Driv3r i Killzone, ale nie tak bardzo)
chociaż zaraz, zaraz, nie zapominajmy o PESie 4   :D  ;)
a wracając do God Of War, można powiedzieć jeszcze że desing głównego bohatera jest nieziemski (niezły madafaka z niego)  :D a swoimi brońmi wymiata tak że kopara opada sama na ziemie
a jak doszedłem do pierwszego bossa (wielka Hydra) to normalnie aż mnie zatkało z wrażenia :D

Offline Dereq

God of War
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2005, 06:30:06 am »
Cytat: "spidey"

już dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła (ostatnio chyba tylko Driv3r i Killzone, ale nie tak bardzo)


ze jak???
rozumiem o gustach sie nie dyskutuje
ale...
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline kingquest

God of War
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2005, 07:24:36 am »
Cytat: "Dereq"
Cytat: "spidey"

już dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła (ostatnio chyba tylko Driv3r i Killzone, ale nie tak bardzo)


ze jak???
rozumiem o gustach sie nie dyskutuje
ale...


Toż to tragiczna gra była.
Driv3r - na samą myśl robi mi się nie dobrze

Offline spidey

God of War
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2005, 02:19:46 pm »
Cytat: "kingquest"
Cytat: "Dereq"
Cytat: "spidey"

już dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła (ostatnio chyba tylko Driv3r i Killzone, ale nie tak bardzo)


ze jak???
rozumiem o gustach sie nie dyskutuje
ale...


Toż to tragiczna gra była.
Driv3r - na samą myśl robi mi się nie dobrze


widocznie graliście (Dereq i kingquest) w wersje PC, jeszcze nigdy w życiu nie widziałem tak słabej konwersji (z konsoli na PC)
na PlayStation 2 była to bardzo dobra gra, a na PC to nawet grafike pogorszyli, ba nawet model jazdy  :shock:  :!:
czytałem gdzieś plotki że  Reflections (twórcy Driv3ra) nie radzą sobie z robieniem gier na PC
więc jeżeli graliście na blaszaka to nawet nie wiecie jak skaszanili ją w porównaniu z bardzo dobrą wersją na PS2
jeszcze raz powtarzam nigdy nie widziałem tak słabe konwersji z konsoli na PC
na PS2 to moim zdaniem jedna z lepszych gier w jaką grałem na tą konsolke a model jazdy samochodem to full wypas (najlepszy w historii gier  :D )

no ale to nie jest temat o Driv3r tylko o God Of War  ;)

Offline Gołąb

God of War
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 30, 2005, 04:01:03 pm »
Nie gralem ale widzialem u kumpla majacego ps2..genialne!
Ciekawe zagadki,rozbudowana historia,wspaniale wstawki,klimatem i miodnoscia dorownójące tym w diablo2,dynamiczna walka,kozackie plansze,ciekawe tlo wielu walk,skille glownego bohatera,bossowie.po prostuwypas,czego chciec wiecej od takiej gry.Lepsze to niz kolejny klon"devil may cry".
So long as there are men there will be wars"

Offline arcturus99

god of war i need help being on the verge of madness
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 22, 2005, 06:40:39 pm »
:idea:  :?:  :evil:  witam wszystkich od pewnego czasu gram w god of war jest to moim zdaniem jedna z najznakomitszych pozycji jaka ukazała sie na playstation2 własciwie nie ma do czego sie przyczepic ale utknąłem na pewnym etacie i nic nie mogę poradzić sobie z tym w zaden sposob staję się kłebkiem nerwów sprawa wygląda z pozoru bardzo prozaicznie jestem na poziomie challenge of hades w w miejscu w ktorym podloga się rozstępuje a pod nią plynie lawa pierwszy etap jest prosty wystarczy przeskoczyc lub przejsc w momencie kiedy podloga staje sie ponownie caloscia ale tuz za tą przeszkodą znajduje sie nastepna ktora mi nie pozwala spac a jest nia podloga ktora sie nieustannie rozstepuje i tylko na krotką chwile sie ze sobą łączy i za kazdym razem kiedy usiluje przeskoczy tak zwanym double jump wpada prosto w lawę bardzo proszę o opis z najdrobniejszymi detalami jak mogę pokonać tą przeszkodę bede bardzo wdzieczny oraz również sluże  pomocą moj e mail arcturus2@op.pl jezeli ktos ma do sprzedania memory card sony z savem gdzie wyzej wymieniona przeszkoda zostala pokonana z checia ja odkupie  licze na uczciwosc pozdrawiam tak mi zalezy by moc ruszyc dalej hooray i managed to overcome the obstacle  moge ruszyc teraz dalej great thanks for all time to set off further

Offline spidey

God of War
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 22, 2005, 07:38:08 pm »
Ja to jakoś przeskoczyłem.

Offline Achilles

God of War
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 22, 2005, 08:01:11 pm »
Rzeczywiście gra jest świetna. Popykałem troche w empiku i musze przyznać, wymieszanie mitologi greckijej i troche norwerskiej itp. plus super spartanin  (8)) daje nam świetny mix akcji.

Najbardziej mi się podobał motyw z waleniem węża morskiego po kadłubie statku. Gra rewelacja!!  :D
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline Qraq

God of War
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 22, 2005, 10:29:06 pm »
hmm nie przypominam sobie tego momentu, wiec chyba nie byl dla mnie za ciezki. pocwicz palce i refleks a potem wejdz na gamefaqs i poszukaj solucji.

Offline g0v3Rn

God of War
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2005, 02:37:52 pm »
hehe dzieki, wczesniej trzeba bylo to tylko uzywac przy tych nagich babkach w tej mini grze... Ja myslalem ze to trzeba lewa galka i mi to nie wychodzilo. WIELKIE DZIEKI ZA POMOC. Zaraz ide grac.

EDIT1:
dzieki za pomoc udalo mi sie przejsc minotaura za 3 razem...

EDIT2:
tylko ze te obroty trzeba bylo robic lewa galka nie prawa a ja probowalem prawa... ej ile mi jeszcze mniej wiecej gry zostalo? (jestem po ulozeniu akich puzli ze skal)....

Offline g0v3Rn

God of War
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 25, 2005, 06:59:02 pm »
To nie jest trudny moment musisz wyczuc i w odpowiednim momecie skoczyc. Ja to przeszedlem za 4 razem. Ja tego nie uwazam za jakas tam trudna rzecz nad ktora trzeba siedziec zeby ja przejsc.

Offline g0v3Rn

God of War
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 26, 2005, 06:24:49 am »
Znacie jeszcze jakies gry na ps2 podobne do God of War czy Prince of Persia??

 

anything