Autor Wątek: God of War  (Przeczytany 41758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

God of War
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 25, 2006, 01:30:36 am »
Po mojemu to PS2 zdechnie zanim się taki pojawi. :roll: Jak dla mnie to już zdycha a dobrym znakiem są ostatnie zrywy. Na mnie God of War nie zrobił takiego wrażenia, znaczy jest pozytywnie ale nic poza tym.

Aha, bez żadnych skrótów typu GoW.  :evil:

Offline Qraq

God of War
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 25, 2006, 02:37:19 am »
PS2 zdycha?
jeszcze sie świetnie trzyma!
Nadchodzi GoW2, Yakuza 2, niedawno wyborny SC Double Agent, FF12, Yakuza, Okami; dobrze oceniony CoD3; ma być też nowy Burnout.

No faktycznie, już trup.
Przyznaj się, grafa z x360 zasłoniła ci oczy i psioczysz na stare systemy.
Zauważam takie symptomy u ludzi ostatnio.

No i God of War był pierwszy, wiec GoW :P

Offline Wolvie

God of War
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 25, 2006, 01:35:52 pm »
Ja też po przesiadce na X360 nie mogłem siąść do PS2, ale jest tam kilka tytułów, które są warte uwagi. Między innymi God of War, na którego drugą część czekam oraz Final XII, który też zapowiada się świetnie. PS2 to bardzo fajny sprzęt, tylko teraz to muszę go podłączać przez Componenta, bo przez AV to już nie ten obraz.

Offline Bere

God of War
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 25, 2006, 01:45:15 pm »
Grafika nie jest dla mnie najbardziej istotnym elementem, i nie chodzi tu o przesiadkę na next-geny; zauważ że na multiplatformerach wesja PS2 zwykle wygląda najgorzej bądź gubi klatki. (w końcu bebechy ma najsłabsze) Po ostatnich testach wychodzi iż w wielu grach developerzy nie przywiązują już tyle uwagi co wersjom na next-genach. (Właściwie to current-genach, wszystkie konsolki żerują już na rynku)

Offline Wolvie

God of War
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 25, 2006, 01:58:49 pm »
To prawda, ale God of War jest na razie tylko na PS2 i to jest naprawdę znakomita gra - również pod względem graficznym. Na prawdę nie ma się czego tutaj PS2 wstydzić. Ciekawe jak będzie z drugą częścią.

Wydaje mi się, że siły dane sprzętu nie należy upatrywać w wyglądzie gier multiplatformowych, a raczej w grach dedykowanych, gdzie twórcy skupili się na wyciśnięciu wszystkiego co się dało ze sprzętu. Pod tym względem God of War to potęga, do tego miodna jak diabli. Przeszedłem ją w końcu dwa razy :)

Offline Qraq

God of War
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 25, 2006, 06:44:37 pm »
Obecnie wiele gier ma porty na wszystkie systemy. To sie chwali.
Normalnym jednak jest, że większa uwagę przywiązuje się do nowych systemów. Dziwne by było gdyby działo się odwrotnie.
Gdyby ps2 zdychała, to nie byłoby na nią zadnych liczących się nowych gier.
Obecnie zdycha jedna konsola - xbox. Nie kojaże jakichś większych zapowiedzi na ten system.
Sony nie powtórzy błedu sprzed 6 lat. Nie opuści milionów użytkowników ps2 tak szybko jak w przypadku psx.

Offline greah

God of War
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 25, 2006, 10:30:35 pm »
Cytat: "Beregond"
(Właściwie to current-genach, wszystkie konsolki żerują już na rynku)
current geny jeszcze żyją pod postacią xboxa i ps2 więc xo, ps3 i wii to nadal next geny (no chyba, że ps2 i xbox zaczniemy nazywać previousami ;] )

Offline spidey

God of War
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 25, 2006, 11:52:18 pm »
Cytat: "Beregond"
Po mojemu to PS2 zdechnie zanim się taki pojawi. :roll:

eee :? przecież GoW 2 ma się pojawić już w lutym.

Poza tym kilka lepszych gier na PS 2 z ostatnich miesięcy: PES 6, Canis Canem Edit (genialna - na dniach recka na GGK), Call of Duty 3, Scarface, Mortal Kombat Armageddon, Harvest Moon A Wonderful Day, Yakuza, SC: Double Agent, Okami, Rule of Rose, Valkyria Profile: Sylmeria - imo dawno już nie było takiego wysypu hitów. A będą jeszcze między innymi Final Fantasy XII, wspomniany GoW 2, Yakuza 2, Burnout 5, nowy Medal, ba będzie nawet PES 7 :D

Offline Deytonus

God of War
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 10, 2007, 06:47:24 pm »
Ale ta gierka jest jedwabista :D
Dorwałem się do ps2, które jakoś znalazło się w moim domu, ciupię i nie mogę przestać :D.
A powiedzcie mi taką rzecz - jak prałem cerberki, to ciężko szło i po ntym razie postanowiłem iść za radą gry i zmniejszyć poziom trudności. To zostaje na stałe?  :?

Offline DARKMAN

God of War
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 10, 2007, 09:35:47 pm »
Nie pamietam, bo dawno to bylo, ale wydaje sie, ze tak.... odnosnie cerberkow polecam uzywac Rage of Titans czy jak tam sie to nazywalo :)