trawa

Autor Wątek: PIECHOTA TA SZARA PIECHOTA  (Przeczytany 33590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inkwizytor83

PIECHOTA TA SZARA PIECHOTA
« Odpowiedź #330 dnia: Wrzesień 25, 2005, 01:33:17 pm »
Ale to jest bez sensu. W ten sposób GW niby zyskuje nowych klientów, ale może straciś starych, którymi nie bardzo mogą się podobać proste jak w LotRze zasady (sory wszyscy LotRowcy, ale przyznajcie że zasady są tam tak proste jak budowa młotka-Warmłotka  :badgrin: ). Chyba przerzucę się na Warmastera...  :roll:
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Offline Shakin' Dudi

PIECHOTA TA SZARA PIECHOTA
« Odpowiedź #331 dnia: Wrzesień 25, 2005, 02:26:49 pm »
Ma to sens bo więcej dzieci w to grać będzie, a ci starzy wyjadacze i tak najczęsciej kupują na aukcjiach internetowych ;) hihi. Dla mnie tam 6 edycjia  jest git i jedyne co mi w niej brakuje to zmiane pare bezsensownych zasad i dodanie właśnie nowych formacji :) . Ale tego nie będzie....możemy tylko pomażyć :?
)

szafa@poznań

  • Gość
PIECHOTA TA SZARA PIECHOTA
« Odpowiedź #332 dnia: Wrzesień 25, 2005, 02:36:39 pm »
Cytat: "QUASSIMODO"
tylko ze u nas wola tansza wersje z masa ungorow i jak najmniejszej liczby gorow


wystawianie bestii 12/8 to głupota imho, nie obrazajac nikogo. Sorry ale doplacasz za darmo - panikujesz i tak od pierwszych 5 ungoró (to czemu nie brac ich od razu 10), a do combatu zazwyczaj dostawiam 4-6, max 7 gorów. Co wiecej zbierajac szarze mam zazwyczaj 6 gorów z prozdu, i tyleż ungorów z tyłu dziabie z włóczni. I o to chodzi. pozatym mam herdy za 110-max 120 pts a nie 140...

Offline Inkwizytor83

PIECHOTA TA SZARA PIECHOTA
« Odpowiedź #333 dnia: Wrzesień 26, 2005, 08:12:42 am »
Cytat: "Shakin' Dudi"
Dla mnie tam 6 edycjia  jest git i jedyne co mi w niej brakuje to zmiane pare bezsensownych zasad i dodanie właśnie nowych formacji :) . Ale tego nie będzie....możemy tylko pomażyć :?



Zgadzam sięz tą opinią ;) Ciekawe co nam wymyślą w siódmej?
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

 

anything