trawa

Autor Wątek: Gry na podstawie filmów gangsterkich  (Przeczytany 2743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Donna Russo

Gry na podstawie filmów gangsterkich
« dnia: Wrzesień 01, 2005, 04:43:56 pm »
w ostatnim czasie obiła mi się gdzieś o uszy informacja jakoby miały powstać gry komputerowe na podstawie takich klasyków kina jak "Ojciec chrzestny", "Człowiek z blizną" i "Chłopcy z ferajny" [co do tego ostatniego nie jestem pewna]. czy to prawda? jeśli tak to kiedy odbędę się premiery owych gier jeśli wiecie?:>
...a tak poza tym
znacie jakieś fajne gierki gangsterskie [pomijam słynną "Mafię"] ?

pozdrawiam wszystkich sympatyków Makaroniarzy;)

Offline Deytonus

Gry na podstawie filmów gangsterkich
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2005, 06:46:14 pm »
Ja znam Mafię, ale nie tak bardzo słynną, chociaż nazywa się tak samo. Siada się w kręgu i zamyka oczy, a potem są różne układy ^^

Człowiek z blizną - Scarface, ma opowiadać alternatywną wersję filmu, w którego tytułowy bohater nie zginął, ale zaczął się mścić na swoich prześladowcach.

Człowieka Chrzestnego robią, to prawda, ale o ile dobrze rozczytuję się w screenach, to nie będzie oparty na filmie.

Offline SquizzZ

Gry na podstawie filmów gangsterkich
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2005, 12:44:06 am »
Cytuj
znacie jakieś fajne gierki gangsterskie?[pomijam słynną "Mafię"]

Stary ale jary Kingpin - strzelanka fpp.
Od biedy Driver i GTA (część 2-ga gry dostępna za free ze strony producenta!) - obie to ścigałki.
Jeszcze starsze : Chaos Overlords (strategia turowa) lub Syndicate (wręcz nekrofilia, tym bardziej że gra IMO nie wytrzymała próby czasu).
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]