trawa

Autor Wątek: komentarze do oceny komiksow wydanych w polsce  (Przeczytany 16879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mykupyku

komentarze do oceny komiksow wydanych w polsce
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 23, 2002, 12:36:09 am »
Cytat: "wilk"
Cytat: "mykupyku"
powtórze się: umowność, chropowatość, nonszalancja artystyczna - to nie ma być komiks realistyczny, przecież Sandman jest z krainy snu i wyobraźni

teraz zglupialem.... (szkoda ze cos mi sie zrabalo z obrazkami bo bym pokazal wielkie oczy) Oczywiscie, niech Sandman bedzie rysowany w obojetnie jakim stylu - realistycznie, humorystycznie czy w jakimkolwiek innym. Moze byc wlasnie jak powiedziales umownie, chropowato i z nonszalancja artystyczna byle rowno co nie znaczy realistycznie. Warsztatowo rowno. No nie wiem, nie przychodzi mi teraz nic innego niz napisalem w poprzednim poscie.


niektóre błędy - albo nonszalancja artystyczna :) w kolorowaniu zostały poprawione w późniejszych reprintach, Egmont uraczył nas jednak wersją dziewiczą, jednak sa to drobne niedociągnięcia i formy graficznej Sandmana bynajmniej nie umniejszają - formy która mi odpowiada w opowieści ze snu :)
opyright by mykupyku

Offline An-Nah

komentarze do oceny komiksow wydanych w polsce
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 23, 2002, 06:25:31 pm »
taa, Sandman na pierwszy rzut oka JEST paskudnie narysowany... ale jak się przyjrzeć, to nie jest to to takie złe (choć nie jest to też to, co lubię najbardziej, graficznie oczywiście.) Ale scenariusz... Gaiman jest WIELKI!

Ale dlaczego drugi tom tyle kosztował :? ? Trudno, wole być o te 24,90 biedniejsza, ale mieć Sandmana...

I wiecie co, nie pokazujcie Sandmana w klubach miłośników fantastyki... dziś mi go prawie rozszarpali... a potem jeden kolega prawie mi go zaślinił ;)
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu