Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

komentarze do oceny komiksow wydanych w polsce

<< < (7/7)

mykupyku:

--- Cytat: "wilk" ---
--- Cytat: "mykupyku" ---powtórze się: umowność, chropowatość, nonszalancja artystyczna - to nie ma być komiks realistyczny, przecież Sandman jest z krainy snu i wyobraźni
--- Koniec cytatu ---

teraz zglupialem.... (szkoda ze cos mi sie zrabalo z obrazkami bo bym pokazal wielkie oczy) Oczywiscie, niech Sandman bedzie rysowany w obojetnie jakim stylu - realistycznie, humorystycznie czy w jakimkolwiek innym. Moze byc wlasnie jak powiedziales umownie, chropowato i z nonszalancja artystyczna byle rowno co nie znaczy realistycznie. Warsztatowo rowno. No nie wiem, nie przychodzi mi teraz nic innego niz napisalem w poprzednim poscie.
--- Koniec cytatu ---


niektóre błędy - albo nonszalancja artystyczna :) w kolorowaniu zostały poprawione w późniejszych reprintach, Egmont uraczył nas jednak wersją dziewiczą, jednak sa to drobne niedociągnięcia i formy graficznej Sandmana bynajmniej nie umniejszają - formy która mi odpowiada w opowieści ze snu :)

An-Nah:
taa, Sandman na pierwszy rzut oka JEST paskudnie narysowany... ale jak się przyjrzeć, to nie jest to to takie złe (choć nie jest to też to, co lubię najbardziej, graficznie oczywiście.) Ale scenariusz... Gaiman jest WIELKI!

Ale dlaczego drugi tom tyle kosztował :? ? Trudno, wole być o te 24,90 biedniejsza, ale mieć Sandmana...

I wiecie co, nie pokazujcie Sandmana w klubach miłośników fantastyki... dziś mi go prawie rozszarpali... a potem jeden kolega prawie mi go zaślinił ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej