Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > PC

Godny następca Baldur's Gate?

(1/29) > >>

Lucius:
Przeglądałem to forum i nieznalazłem podobnego tematu, więc pytam...

Jaki jest godny następca kultowej sagi Baldur's Gate  :?:

Uprzejmie proszę o opinie - najlepiej cRPG (ale niekoniecznie) - natomiast w rzadnym wypadku "turówka".

Raven:
Nie ma godnego nastepcy BG. W crpg już nic ponad to co udało się w BG, nie da się zrobic. Ewentualnie jakąś cudowną rewolucję graficzną, ale to dopiero za 10/15 lat, bo obecnie wcale crpgi w 3D nie są ładne.
Ba, może i BG nie ma następców, ale na pewno ma lepszych poprzedników- Fallouty i Torment.

Deytonus:
Torment poprzednikiem BG? E, czy coś tu się komuś nie miesza przypadkiem?
Ja powiem ze swojej strony tylko tyle, że gdyby nie denna kampania, to Neverwinter Nights mogłoby zasługiwać na to miano. Może nie w pełni ...

***:

--- Cytat: "Raven" ---bo obecnie wcale crpgi w 3D nie są ładne

--- Koniec cytatu ---

Masz rację obecnie grafika 3D w takich grach jest okropna ! Fe, fe, niedobry KotOR ! Błe !


--- Cytuj ---Ja powiem ze swojej strony tylko tyle, że gdyby nie denna kampania, to Neverwinter Nights mogłoby zasługiwać na to miano.
--- Koniec cytatu ---

A tu faktycznie, grafika trochę nie tego ;) Kampania to już w ogóle... Underdark był już całkiem dobry, gdyby tylko wprowadzono normalną drużynę, zrobiono z tego bardziej RPGa niż hack'n'slash... No i gdyby to był Warhammer, a nie D&D :p  :p  :p

Ribald:
można teraz sprawdzić coś, co się na następcę kreuje
Świątynia pierwotnego zła

Tylko czemu turówka :/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej