Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > PC

Godny następca Baldur's Gate?

<< < (2/29) > >>

Perek:
I czemu taka straszliwe nudna ...

W sumie to pozostaje pokładać nadzieje w Wiedzminie i Bard's Tale ...
Co prawda to nie 'grupowy' Baldur, ale i tak może być fajnie.

A na Jedynego Godnego Następcę Baldura proponuję poczekać jeszcze z 10 lat .

***:
A Gothic III ? A The Elder Scrolls IV ?

Adri:
Kto jest następcą sagi Baldura... Trudno powiedzieć lecz Gohtic 3 i Morrowind  
są innymi typami Rpgów, chociaż od biedy... Najprędzej do tytułu następcy kwalfikuje się Bard's Tale.

Raven:

--- Cytat: "Deytonus" ---Torment poprzednikiem BG? E, czy coś tu się komuś nie miesza przypadkiem?
--- Koniec cytatu ---
Poprzednikiem BG2. Liczy się fakt,że jest lepszy od jedyneczki i dwójeczki.

--- Cytat: "Norsefir" ---Fe, fe, niedobry KotOR ! Błe !
--- Koniec cytatu ---
jest cukierkowy i poligoniasty. Nawet w najwyższych ustawieniach graficznych (a do tych trzeba nie lada kompa) zdarzały się paskudztwa. Ja oczekuję perfekcji. A wykorzystując grafikę 2D Baldury czy Torment ją osiągnęły. Wiem,ze łatwiej zrobić dobrą grę 2D niż 3D, ale tak czy siak obecna sytuacja nie sprzyja rpgom.

--- Cytuj --- A Gothic III ? A The Elder Scrolls IV ?
--- Koniec cytatu ---
W Gothic 3 nie grałem ,ale biorąc pod uwagę poprzedników, nie przypuszczam by był zbyt interesujący. Morrowind jest zupełnie odmienny od BG, i mi się on nie podoba. To kwestia gustu, ale tak czy siak ze względu na fundamentalne różnice o tytuł następcy BG nie może się ubiegać ze względów czysto technicznych.

***:

--- Cytat: "Raven" --- Ja oczekuję perfekcji. A wykorzystując grafikę 2D Baldury czy Torment ją osiągnęły. Wiem,ze łatwiej zrobić dobrą grę 2D niż 3D, ale tak czy siak obecna sytuacja nie sprzyja rpgom.  
--- Koniec cytatu ---


Chcesz perfekcji, a narzekasz na wymagania :?


--- Cytat: "Raven" ---  W Gothic 3 nie grałem ,ale biorąc pod uwagę poprzedników, nie przypuszczam by był zbyt interesujący. Morrowind jest zupełnie odmienny od BG, i mi się on nie podoba.
--- Koniec cytatu ---


Bo Gothica III jeszcze nie ma, chyba że coś przegapiłem ;) Poza tym nie mówię o Morrowidzie tylko o The Elder Scrolls IV.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej