trawa

Autor Wątek: Plany GW  (Przeczytany 3277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline p0rt3r

Plany GW
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 14, 2005, 01:11:35 pm »
http://www.cytadela.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3531&start=840

(wypowiedz nadrektora_ridcully)

to jest link ze swiezymi i bardzo prawdopodobnymi informacjami jakie uzyskalem od znajomych z GW. strone wczesniej sa opisane zasady ktore teraz panowie z GW testuja.
to pod kim dolki kopie temu pan Bog daje,
a kto wczesnie wstaje ten sam w nie wpada.

Offline Katylina

Plany GW
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 14, 2005, 08:54:50 pm »
Nic, tylko się załamać i zmienić hobby na szachy.

Offline Sigmar

Plany GW
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 14, 2005, 08:57:29 pm »
p0rt3r dzięki za info.  No zapowiada się bardzo ciekawie. Pomysł z magią bardzo mi się podoba. Oby jak najszybciej wypuścili nowe figurki do Imperium  :D A tak w ogóle, to żeby te nowinki okazały się prawdą  ;)

Offline <Stachu>

Plany GW
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 16, 2005, 09:25:28 pm »
W gazecie lokalnej z artyułem o Tropiku napisali, że polska jest głównym rynkiem zbytu we wschodniej europie. co prawa dalej to już tylko białoruś i rosja. ja oczywiscie rozumiem. G-W poważna firma, ale ta gra i tak już jest ciut za droga
om Gratum Anus Rodentum
 EDIT: lol. Photobucket mi ocenzurował ten obraz. Cóż za brak wyczucia dla sztuki.... Gustaw Courbet "Pochodzenie świata" 1866r.
Obraz wycofany z kanonu matur z historii sztuki przez Romka..... przykre.

Offline Sigmar

Plany GW
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 26, 2005, 08:36:04 am »
A to dla tych, którzy jeszcze nie widzieli nowych fantastycznych  figurek Krasnoludów  ;)

Offline Borysss

Plany GW
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:00:46 am »
Nie wiem czemu, ale te nowe figurki, jakos tam mi OK zalatuja ..

Pzdr.
url=http://forum.zadtrolla.glt.pl]WSTĄP DO KARCZMY 'POD ZADEM TROLLA'[/url]



Offline ZbycH

Plany GW
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:06:11 am »
Oprócz bohaterów to jakoś te krasnoludzkie figurki do mnie nie przemawiają !!A po drugie ciekawy jestem ile to będzie kosztowało!!Pewnie ceny tego plastikowego scierwa będą większe lub porównywalne do teraźniejszych metalowych figsów :x

Cytuj

Info z WarSeer:
W październiku wyjdą małe pudełka z plastikowymi figurkami, będą to trzy zestawy:
-3 Wojowników Chaosu
-4 Orków
-5 Szkieletów
Każdy za 10 Euro. Ponoć jest to odpowiedź GW na spadek sprzedaży związany z podwyższeniem cen - dzieciaków nie stać już na boxy, więc zamiast obniżyć ceny oferują im mniejsze boxy  
No i chyba najważniejsza informacja - to nie będą nowe modele, ale z tego co pisała osoba podająca news, będą one jednoczęściowe


Co do tych "wiadomości" mam nadzieje że są to plotki niepoparte rzadnymi rzetelnymi informacjami :?:

Offline Manfred

Plany GW
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:09:47 am »
super nowe dwarfy do tej pory widziałem tylko regimenty ale cannony strzely i bohaterowie wyczesani :D
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline thurion

Plany GW
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:25:03 am »
Cytat: "ZbycH"
Oprócz bohaterów to jakoś te krasnoludzkie figurki do mnie nie przemawiają !!A po drugie ciekawy jestem ile to będzie kosztowało!!Pewnie ceny tego plastikowego scierwa będą większe lub porównywalne do teraźniejszych metalowych figsów :x

Cytuj

Info z WarSeer:
W październiku wyjdą małe pudełka z plastikowymi figurkami, będą to trzy zestawy:
-3 Wojowników Chaosu
-4 Orków
-5 Szkieletów
Każdy za 10 Euro. Ponoć jest to odpowiedź GW na spadek sprzedaży związany z podwyższeniem cen - dzieciaków nie stać już na boxy, więc zamiast obniżyć ceny oferują im mniejsze boxy  
No i chyba najważniejsza informacja - to nie będą nowe modele, ale z tego co pisała osoba podająca news, będą one jednoczęściowe


Co do tych "wiadomości" mam nadzieje że są to plotki niepoparte rzadnymi rzetelnymi informacjami :?:


w pazdziernikolwym WD sa te zestawy wypuszczone :D takze info potwierdzone, figsy sa 2 czesciowe, kazdy idiota sklei ;)

pozdro

Offline ZbycH

Plany GW
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:30:48 am »
Czyli niebędzie mozna sobie wybrać rodzaju broni!! :( i będzie mniej częsci do konwersji :( !!


Tak kończą przeciwnicy krsnoludzkiego imperium!!wyglądają fatalnie :badgrin:  :badgrin: (Bo jakoś niewidzi mi sie 2 cześciowa figurka) :badgrin:  :badgrin:
mam nadzieje że dwarfy będą normalne :roll: czyli kilkuczęściowe

Offline thurion

Plany GW
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 26, 2005, 10:07:30 am »
ale duze wieloczesciowe regony tez beda ;) to taka popi****lka dla dzieci, nowy produkt a nie zamiana starego

pozdro