Autor Wątek: Koszulki Mordheimowe  (Przeczytany 3810 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motorek

Koszulki Mordheimowe
« dnia: Wrzesień 07, 2005, 12:27:32 pm »
Swego czasu mieliśmy plan zrobić koszulki Mordheimowe (jakoś w maju - czerwcu) problem w tym , że zamówienie minimalne to 20 sztuk, nadeszły wakacje ludzie się rozjechali i temat ucichł :?  Mamy wrzesień powoli zaczeliśmy myśleć o tym od nowa, fajnie by było mieć taka koszulkę ;)
Miało to wyglądać mnie więcej tak z przodu Ulli i Marquand a z tyłu jakiś fajny napis np:  On the last year of second millennium........ albo As we trod that well beaten track....... i tak dalej.
Kosztowało by to jakieś 15-20 zł od sztuki.
I teraz dwa pytania:
Czy nie łamiemy prawa  :?:  Napis Mordheim i Ulli i Marquand są własnością GW
Ktoś z forum reflekotwał by na taką koszulkę :?:

Offline SKAV

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2005, 01:47:01 pm »
Ja bym kupił na 101% (najlepiej czarną ;) , ale inne kolory tez zniose)
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline mecenasik

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2005, 02:07:49 pm »
hmm..koszulki to fajny patent..ale jako zgredzialy prawnik musze wtracic swoje 3grosze..IMO wykorzystanie logo mordheim i rysynkow kogos z GW podpada pod lamanie praw autorskich i raczej nie wchodzi w gre bez zgody tworcow bo moze byc kicha.gdyby to bylo na zasadzie ze dla klubowiczow,znajomych itp to pewnie by mogl ktos przymknac oko ale gdy sie chce to sprzedawac to wchodzi sie na grzaski grunt - sciganie za prawa autorskie jest tylko na wniosek poszkodowanego(wiec ktos z GW by musial sie przyczepic) a kara to, w tym przypadku, jakies odszkodowanko (tak min 2-3xzysk + utracone korzysci wlasciciela praw[tez razy 2-3])

Offline Zielony

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2005, 04:00:52 pm »
Panie mecenasie spokojnie nikt tu nie planuje interesu krecic ;)  
w sumie sympatczynie by było jakby kazdy uczestnik turnieju otrzymał koszule  8)  (wstep pewnie by kosztowal 30zł :shock: )
Pozdrawiam
IMP  :O

Offline Mistrz wałków :)

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 07, 2005, 04:35:09 pm »
A możliwe było by dodanie jeszcze osobistych dopisków pod logo?.. np. "Miszczu"
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2005, 05:09:11 pm »
W krakowie można spokojnie za 30zl zrobićsobie koszulkę z dowolnym nadrukiem. Mialem nawet kiedys taka z logo klubu.

Na stronie TH jest tez bannerek do firmy robiącej koszulki.

Co do watpliwości co do logo... pewnie nie bedzie problemu. Koszulki nie sa sprzedawane dla zysku. Do tego darmowa reklama firmy...

Offline Nazroth

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2005, 05:16:54 pm »
Miszczu;] nie możliwe by byo bo każda koszulka z tych minimum 20 sztuk jest taka sama... ale możesz sobei zamówić 20 sztuk z dopiskiem "Miszczu"...

Tez bym reflektował....ale minimum XL wielkośc...i zamiast uliego itd... lepsza by chyba była okładka z annaula!! nad nią logos mordheim z podręcznika głównego...a z tyłu może być to co proponujecie,...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Zielony

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2005, 05:53:44 pm »
ja bym chetnie twój avatarek sobie dał  ;)
IMP  :O

Offline Nazroth

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2005, 06:22:48 pm »
Dzięki - zrobiony jest z mojego mordheimowego Wampira, którego większośc Krakowiaków miała okazję widzieć in combat:) Pozdrawiam.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Zielony

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2005, 06:56:44 pm »
wkrótce i ja  ;)
IMP  :O

Offline Demence

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2005, 07:40:43 pm »
a damskie takie będą? ;)
)

Offline SKAV

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 07, 2005, 08:22:26 pm »
Cytuj
....ale minimum XL wielkośc...


XL wsam raz namnie ;]
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Motorek

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 08, 2005, 08:22:44 am »
Cytat: "SKAV"
Ja bym kupił na 101% (najlepiej czarną  , ale inne kolory tez zniose)
Mają być czarne
Cytat: "mecenasik"
hmm..koszulki to fajny patent..ale jako zgredzialy prawnik musze wtracic swoje 3grosze..IMO wykorzystanie logo mordheim i rysynkow kogos z GW podpada pod lamanie praw autorskich i raczej nie wchodzi w gre bez zgody tworcow bo moze byc kicha.gdyby to bylo na zasadzie ze dla klubowiczow,znajomych itp to pewnie by mogl ktos przymknac oko ale gdy sie chce to sprzedawac to wchodzi sie na grzaski grunt - sciganie za prawa autorskie jest tylko na wniosek poszkodowanego(wiec ktos z GW by musial sie przyczepic) a kara to, w tym przypadku, jakies odszkodowanko (tak min 2-3xzysk + utracone korzysci wlasciciela praw[tez razy 2-3])
Właśnie miało to być na takiej zasadzie - dla klubowiczów, w żadnym wypadku nie chciał nikt z tego robić źródła zarobku. Po koszulce dla każdego , żeby fajnie wyglądać na konwencie/turnieju ;)
Cytat: "Mistrz wałków :)"
A możliwe było by dodanie jeszcze osobistych dopisków pod logo?.. np. "Miszczu"
Niestety nie , w grę wchodzą koszulki z jednolitym wydrukiem.
Cytat: "Nazroth"
Tez bym reflektował....ale minimum XL wielkośc...i zamiast uliego itd... lepsza by chyba była okładka z annaula!! nad nią logos mordheim z podręcznika głównego...a z tyłu może być to co proponujecie,...
Tylko XL zapodaj projekt, zawsze można zmienić przód/ tył koszulki tak żeby wszystkim pasowało;]
Cytat: "Demence"
a damskie takie będą?
W koszulkach stowarzyszenia i z konwentów , chodzą i meny i womeny ;)

Offline Demence

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 08, 2005, 08:33:57 am »
ale ja będę niekorzystnie wyglądać w koszulce rozmiaru XL ;P :D
)

Offline CHESUS

Koszulki Mordheimowe
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 08, 2005, 08:56:51 am »
zawsze mozna zamówic większy lub mniejszy rozmiar :D ja natomiast proponował bym by koszulka wyglądała w następujący sposób:

z przodu w lewym górnym rogu mały znaczek mordheima ( chodzi mi o ten krzyż z M w środku) znajduje się na okładce z tyłu.

a z tyłu normalny napis mordheim i nic wiencej

według mnie to było by najleprze rozwiązanie no ewentualnie z tyłu mozna był by jeszcze dać obrazek jakiegos krasnala :D
amiętajcie wszystkie dzieci skaven śmierdzi bo je śmieci!!!