trawa

Autor Wątek: Ankieta JPF  (Przeczytany 69190 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spidey

Ankieta JPF
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 30, 2005, 11:52:41 am »
To ten sam Apleesed, w sumie to nie wiem po co wydawać drugi raz to samo... chociaż jak ktoś nie czytał... ale przecież jest jeszcze allegro.

Offline graves

Ankieta JPF
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 30, 2005, 12:00:47 pm »
Cytat: "spidey"
To ten sam Apleesed, w sumie to nie wiem po co wydawać drugi raz to samo... chociaż jak ktoś nie czytał... ale przecież jest jeszcze allegro.

Semic wydał kiedyś część Appleseeda, może kiedyś się doczekamy na wydanie w całości i w lepszym tłumaczeniu. :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Ankieta JPF
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 30, 2005, 12:00:52 pm »
Semicowy?! Z tym bełkotliwym tłumaczeniem i tak fatalnie wydany (i chyba nawet nie w całości)?! Broń Was Panie Boże!!

Offline 4-staczterdzieściicztery

Ankieta JPF
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 30, 2005, 01:21:25 pm »
TM-Semic dociągnął tą serie najwyżej do połowy ( nie jestem do końca pewien, bo nie widziałem tego wydania na oczy, ale tak mi wynika z opisu  ).
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline empro

Ankieta JPF
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 30, 2005, 02:59:06 pm »
no mnie niestety Semic tym Appleseedem i Dirty Pair skutecznie raz na zawsze do Mangi zniechęcił, jeszcze potem DragonBall dobił swój gwóźdż i nawet Akira w moich oczach nie uratowała tego pogrzebu gdzie na nagrobku napisano: Manga :)

Offline Macias

Ankieta JPF
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 30, 2005, 03:12:20 pm »
ale Drakuun byl ok...
"jabluszko" semica to chyba tylko w sumie dwa tomy byly,nie?
poza tym sporo osob pewnie chcialoby serie doczytac do konca,iwec stad decyzja o wydawaniu AS

Offline Marius Magnus

Ankieta JPF
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 30, 2005, 04:25:24 pm »
TM - Semic wydało dwie "księgi" (nie wiem, dlaczego użyto tej nazwy; w każdym razie ja zaczerpnąłem ją z okładki) w czterech zeszytach, które zawierały bodajże dwa oryginalne tomu - pierwszy i czwarty.
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi. I pomóc należy im jeszcze do tego.

Coś mi pękło, robię ogląd/ A to pękł mi światopogląd

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Ankieta JPF
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 30, 2005, 09:36:22 pm »
Naprawdę ubolewam, że tylu z Was nie może przekonać się do mangi. Głównie z egoistycznych pobudek ubolewam (ale nie tylko), bo gdybyście się przekonali, to pewnie JPF szybciej wydałby "Appleseed". Założę się, że Rafał "Kabura" Rzepka przygotował już świetne tłumaczenie.

Kurrrrde! Ależ narozrabiał ten TM-Semic! Chociaż za "Sąd nad Gotham" zawsze będę im wdzięczny... I jeszcze za kilka innych rzeczy...

Offline empro

Ankieta JPF
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 30, 2005, 10:49:46 pm »
no ja się do mangi przekona nie moge bo ile razy podejme próbę to na jakiegos gniota trafiam :)

poza tym tyle jest świetnych rzeczy "niemangowych", że i tak mam na co pieniazki wydawac ;P

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Ankieta JPF
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 01, 2006, 11:47:08 am »
A "Eden" próbowałeś przeczytać, empro?

Offline Macias

Ankieta JPF
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 01, 2006, 12:33:01 pm »
Cytat: "Dariusz Hallmann"
A "Eden" próbowałeś przeczytać, empro?
dorzucam sie,zajebista seria.
Jak wielkim fanem mang nie jestem (raczej mnirej niz wiecej) to EDEN zdecydowanie polecam.
plusem tez jest to,ze nie uswiadczysz tam wielkich oczu,czy jakis dupereli pokroju SD.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Ankieta JPF
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 01, 2006, 03:31:42 pm »
SD? Znaczy się SICHERHEITSDIENST z okresu III Rzeszy? No, ja faszyzmu też absolutnie nie popieram! Natomiast wielkie oczy mi nie przeszkadzają.

Pozdrawiam!

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Ankieta JPF
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 04, 2008, 01:10:41 pm »
Wzięliście już udział w nowej ankiecie? Zagłosowałem na "Appleseeda", ale zainteresowany jestem większością tytułów.

Offline graves

Ankieta JPF
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 04, 2008, 01:26:27 pm »
Cytat: "Dariusz Hallmann"
Wzięliście już udział w nowej ankiecie? Zagłosowałem na "Appleseeda", ale zainteresowany jestem większością tytułów.

Też zagłosowałem na to, ale i tak pewnie wygra jakiś Clamp  ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Ankieta JPF
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 12, 2008, 11:05:20 am »
Ankieta się zakończyła. Wydane mają być: "Clover", "Appleseed" i "Uzumaki".