trawa

Autor Wątek: Ankieta JPF  (Przeczytany 68210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 17, 2014, 06:08:36 pm »
a tam w ogole bylo blame, ja tam widzialem 6 opcji, z ktorych 3 byly mi zupelnie obce.
Jezeli bylo Blame to pochodze po kafejkach i oddam jak najwiecej glosow na ten tytul  :razz: :biggrin:
Blame, blame, blame :lol:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 22, 2014, 01:31:53 pm »

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 22, 2014, 04:39:10 pm »
Przy okazji JPF zapowiedziało, że trochę stopuje z nowymi tytułami. Zauważyli, że za dużo nowych rzeczy wychodzi, następuje powoli nasycenie rynku i trzeba nieco zwolnić.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 22, 2014, 04:41:08 pm »
Najwyższy czas, bo sami już się nie wyrabiają z tytułami, ciągle jakieś obsuwy;)

Edit: Kojarzy ktoś te mangi z ankiety?

Offline peta18

Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 22, 2014, 04:43:56 pm »
A w sierpniu kolejny bardzo dobry tytul :) Jaram sie :P
A ow tytul zostanie oficjalnie zapowiedziany wlasnie w sierpniu, a zdradze, ze jest plan aby w pazdzierniku na MFK byla jego premiera/promocja!!!
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 22, 2014, 04:44:38 pm »
Nowy tytuł, czyli?  :wink:

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 22, 2014, 04:46:15 pm »
Nowy tytuł, czyli?


A ow tytul zostanie oficjalnie zapowiedziany wlasnie w sierpniu
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 22, 2014, 04:47:47 pm »
No przecież czytałem posta powyżej, chciałem jednak trochę kolegę za język pociągnąć, wszystko popsułeś!  :wink:

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 22, 2014, 04:48:58 pm »
No przecież czytałem posta powyżej, chciałem jednak trochę kolegę za język pociągnąć, wszystko popsułeś!  :wink:

eee tam. Peta po prostu trzyma język za zębami i widaomo, że nie puści pary z gęby heh :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 22, 2014, 04:51:08 pm »
Narobił zamętu, a Ty człowieku teraz czekaj i się domyślaj!  :wink:

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 22, 2014, 04:53:23 pm »
Narobił zamętu, a Ty człowieku teraz czekaj i się domyślaj!  :wink:

Znając gust Pety, który wręcz uwielbia mange Mój drogi Bracie i lubi Marvels Zombie to nie ma się czym zachwycać  :lol:   :wink:
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 22, 2014, 04:59:47 pm »

Znając gust Pety, który wręcz uwielbia mange Mój drogi Bracie i lubi Marvels Zombie to nie ma się czym zachwycać  :lol:   :wink:
ej no, widziales moja note Moj drogi bracie na FB? Chyba jednak mi sie az tak nie podobalo :) za to Marvel Zombies wypas!!!

Podpowiedz, co do tytulu: bedzie to jeden z tytulow z ostatniej ankiety ;) w serii seinen.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 22, 2014, 05:06:45 pm »
ej no, widziales moja note Moj drogi bracie na FB? Chyba jednak mi sie az tak nie podobalo :smile: za to Marvel Zombies wypas!!!


Widziałem :) ale to pewnie był tylko taki myk dla znajomych, a w głębi duszy myślisz coś zupełnie innego  :wink:  ok, koniec OT. Co do tytułu to kurde ja tam cały czas czekam na Ito, a oni non stop przekładają ten termin. Czekam również na Hideout. Zapowiada się fajna rzecz. Okładka przypomina mi połączenie okładki do It Stephena Kinga z Severed :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 22, 2014, 05:11:24 pm »
Okładka przypomina mi połączenie okładki do It Stephena Kinga z Severed :smile:

Miałem takie samo skojarzenie :wink:

Offline peta18

Odp: Ankieta JPF
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 22, 2014, 05:12:34 pm »

Widziałem :smile: ale to pewnie był tylko taki myk dla znajomych, a w głębi duszy myślisz coś zupełnie innego  :wink:  ok, koniec OT. Co do tytułu to kurde ja tam cały czas czekam na Ito, a oni non stop przekładają ten termin. Czekam również na Hideout. Zapowiada się fajna rzecz. Okładka przypomina mi połączenie okładki do It Stephena Kinga z Severed :smile:
Jak to Ito nie bedzie w lipcu? Jak bylem u nich ostatnio to juz powoli sie zabieraja do Reminy. Hideout tez juz jest na tapecie. Okladka jest zajebista, a Twoje skojarzenia bardzo trafne.
A Tomie t.1 Ito bedzie chyba predzej niz sie wszystkim wydaje :smile: mam nadzieje :P
Buk, Hodor i Dziczyzna