trawa

Autor Wątek: Manzoku  (Przeczytany 341664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ajron

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1200 dnia: Lipiec 06, 2009, 10:24:26 am »
Moja frustracja może kogoś denerwować ale fora są  aby się na nich wypowiadać.

Właśnie. Wypowiadać, a nie wylewać swoje frustracje.
Temat o manzoku powinien zawierać jakieś aktualności a tu nic.

Jakby były jakieś aktualności, to by się pojawiły. Skoro ich nie ma, to się nie pojawiają - to chyba logiczne.

Offline matty46

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1201 dnia: Lipiec 06, 2009, 01:06:09 pm »
Ajron jak denerwują cię moje wypowiedzi to ich nie czytaj.

Offline Ajron

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1202 dnia: Lipiec 06, 2009, 01:23:49 pm »
Ajron jak denerwują cię moje wypowiedzi to ich nie czytaj.

A może to ty zachowuj się tak jak należy, a nie tak jak ci wygodnie? Napisanie "jak denerwują cię moje wypowiedzi to ich nie czytaj" to jak nalepienie sobie łatki "Jestem trollem". Dla mnie EOT.

Spokojnie, to tylko awaria (może w Manzoku ;-) ).
Wypowiedź mocno "trollowska", fakt... :)
Ma być spokój i zgoda. Resztę wyjaśnijcie sobie na pw.

Pozdrawiam
graves
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2009, 05:12:09 pm wysłana przez graves »

Offline matty46

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1203 dnia: Lipiec 06, 2009, 05:22:24 pm »
Możemy się obrażać ale to nic nie zmieni. Mamy wolność słowa i każdy może wygłaszać co chce nie ubliżając nikomu. Chciałbym żeby manzoku wydawało komiksy z większą częstotliwością, może jestem zbyt wymagający  :oops:. Niejako sprowokowałem dyskusję która nie przyniosła zamierzonego celu a mianowice reakcji wydawnictwa.  Może faktycznie trzeba czekać ( tak jak w przypadku astry - wydali 3 nowe tytuły po 7 miesiącach milczenia ) bo na Ygreki warto. Drogi Panie Ajronie nie będe Ciebie obrażał bo szkoda czasu

Zastanawiałem się, czy to wyciąć, ale nie wiem, czy Cię to coś by nauczyło. Za ostatnie zdanie, które mimo zaprzeczenia jest obraźliwe - masz upomnienie. Kolejne będzie już ostrzeżenie. Piszesz arbitralnie o upadku wydawnictwa- mimo, że na ten temat masz blade pojęcie. W takim wydaniu to nawet nie wyżalanie się, a spam. Chcesz kontynuować rozmowę z Ajronem lub ze mną - pw.
graves
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2009, 08:23:45 pm wysłana przez graves »

Offline Gre

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1204 dnia: Lipiec 13, 2009, 05:04:17 pm »
najpierw było tak ze ciagle pzesuwali premiery i dostawali po głowie od wszystkich,łacznie ze mna:)ale ludzie sie zmieniaja 8)(prawie wszystkich,gdyz zawsze znajdzie sie jakas mniejszosc:))za opoznienia teraz siedza cicho i mozliwe ze pzrygotowuja inne tytuły a mozliwe ze rzucili sie z motyka na słonce i brakuje im kasy by dalej funkcjonowac.
niezaleznie od finalu,albo tez dalszego zywota tego wydawnictwa fajnie było przeczytac to co wydali:)ja poniekad pogodziłem sie z tym jak jest.jak nie dadza rady trzeba bedzie sie podszkolic z francuskiego--koziorożec--z ang juz lepiej czyt. Y
pozdro
ps.jesli kogos irytuja takie wydawnictwa moze sam zaczałby wydawac komiksy.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1205 dnia: Lipiec 13, 2009, 10:50:15 pm »
Cytuj
ps.jesli kogos irytuja takie wydawnictwa moze sam zaczałby wydawac komiksy.
Argumenty z serii: "Jak Ci się nie podoba, to zrób lepsze" powinny wyjść z użycia gdzieś między przedszkolem a podstawówką, nie?
Jest pewien standard, który trzyma kilka wydawnictw i kto nie próbuje się dostosować, naraża się na uzasadnioną krytykę.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Viritim

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 539
  • Total likes: 0
  • My only friend. The End
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1206 dnia: Wrzesień 01, 2009, 07:16:44 pm »
Wyciągam ten topik z jakiegoś lochu na drugiej stronie forum.
Wie ktoś, czy to wydawnictwo jeszcze istnieje.?

Wszak na MFK mogliby upłynnić trochę niesprzedanej makulatury.

Mrocznych Miast im nie daruję...


PS
O to samo mógłbym zapytać jeśli idzie o Sutoris, ale nie chce mi się szukać ich wątku.
I know your deepest, secret fear...
J.M.

Offline norbs

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1207 dnia: Wrzesień 01, 2009, 08:13:45 pm »
A ja myślałem że coś się ruszyło w sprawie Manzoku i ktoś piszę o tej nowinie -__-...
Bardzo chciałbym się mylić ale wątpię że Manzoku jeszcze coś wyda. A jak zwykle, nowe serie rozpoczęte i czytelnicy z rękami w nocniku. Jak komiksy kocham, chyba naprawdę wezmę się z francuski i oryginały będę czytał...

Offline Gre

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1208 dnia: Wrzesień 01, 2009, 09:15:21 pm »
Argumenty z serii: "Jak Ci się nie podoba, to zrób lepsze" powinny wyjść z użycia gdzieś między przedszkolem a podstawówką, nie?
Jest pewien standard, który trzyma kilka wydawnictw i kto nie próbuje się dostosować, naraża się na uzasadnioną krytykę.
raczej chodziło mi o to że manzoku to tez ludzie z krwi i kosci a przede wszystkim sa fanami komiks.
skoro zabrali sie za wydawanie to chwała im za to a to ze zabrakło kasy to juz inna sprawa
dlatego uwazam ze krytyka powinna byc bardziej umiarkowana ,ale skoro dla ciebie jest uzasadniona ---
w takim razie roznimy sie w tej kwestii
pozdro

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1209 dnia: Wrzesień 01, 2009, 11:43:08 pm »
Chwała im, że są fanami i wydają to, co lubią. Ale wystarczyło nie porywać się na ileśtam serii, a wydać 3, ale do końca. I zamiast anonsować o nowych planach, realizować stare.
Tyle mam im do zarzucenia, ale nie ma co ciągnąć tej dyskusji, bo też się na początku zachwycałem ich ofertą i zamiarami - mądry Polak po szkodzie. Tyle krytyki.
Niepotrzebnie się na nich wyzłośliwiałem - Ygreka i Testament dokupię w oryginałach, tak jak zrobiłem z Ultimate Spider-Man, Ultimate X-Men, Punisherem Ennisa i innymi porzuconymi seriami...
pozdrawiam również
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Roy_v_beck

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1210 dnia: Wrzesień 02, 2009, 02:19:10 am »
Punishera Ennisa nikt chyba nie porzucił nigdy. A przynajmniej to co ja mam od Mandagory to jest kompletny wolumin. Cieszę się, że czekałem z zakupem Planetary aż wydadzą więcej tomów. W sumie Manzoku nie dało serii, którą bym uzupełniał po angielsku, ale Authority czy ich one-shoty to kupowałem w ciemno. Ech jak pomyślę, że zapowiadali nawet starego dobrego Granta i Bisleya, to się TM-Semic przypominał.
A takie rzucanie wielu, różnych serii to dość sensowna rzecz, bo przynajmniej nowych czytelników się zdobywa, no i jak więcej osób pozna wydawnictwo to wzrasta sprzedaż starszych tytułów.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1211 dnia: Wrzesień 02, 2009, 07:48:30 am »
No i właśnie zdobyli nowych czytelników, a sprzedaż wzrasta i wszystko gra. :doubt:
Trzeba mierzyć siły na zamiary, czy jakoś tak.

Z Punim fakt - ciąg dalszy był opcjonalny. No to nie wiem - Ultimates od Egmontu...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2009, 07:52:46 am wysłana przez Verminard »
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline Nawimar

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1212 dnia: Wrzesień 02, 2009, 11:48:51 am »
Viritim napisał:
 
 "Wie ktoś, czy to wydawnictwo jeszcze istnieje.?"
 
 Niestety oba wydawnictwa to już przeszłość ... Żal ale na swój sposób jestem im wdzięczny - zwłaszcza Manzoku którego skompletowałem wszystkie tytuły (a nie było ich przecież tak mało). Przynajmniej niektóre z ich tytułów wcześniej czy później dokończy Egmont - Y czy Capricorne ...


Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1213 dnia: Wrzesień 02, 2009, 12:01:54 pm »
Nawimar - masz coś na potwierdzenie swoich słów, kontaktowałeś się z wydawcami, czy to na zasadzie "olaboga nie wydają nic od dłuższego czasu to znaczy, że już nie istnieją"?

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1214 dnia: Wrzesień 02, 2009, 12:16:49 pm »
nawimar - screenshot or it didn't happen  :lol:
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

 

anything