Autor Wątek: Manzoku  (Przeczytany 344476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gashu

Manzoku
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 08, 2005, 05:41:08 pm »
Cytat: "adro"

Nie jestem jakims specem od dobrych tytulow z USA ,Europy ,ale fajni byloby gdyby Manzoku stalo sie takim drugim Postem . Jeden ambitniejszy tytul na miesiac w jakims grubszym tomiku


Chciałeś powiedzieć: jeden ambitniejszy tytuł co pół roku.  ;)

Natomiast ja osobiście chętnie zobaczyłbym na polskim rynku wspomniane już: "Cromwell Stone", "Sambre", może "DOMU" Otomo.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline spidey

Manzoku
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 08, 2005, 06:03:17 pm »
Ja poprosiłem o:
1. Jeremiaha - kiedy ktoś to w końcu wyda w całości, te dwa albumy co wydał Amber jeszcze do dzisiaj stoją na mojej najwyzszej półce
2. Tintina - też by mógł ktoś to w końcu wydać w całości
3. Black Jack - a to już naprawde klasyka ale mimo to według mnie jedna z najlepszych mang
Z chęcią przeczytał bym również Swamp Thinga, Hellblazera, X-Men: The Proteus Saga i X-Men: The Dark Phoenix Saga no ale musiałem wybrać tylko trzy :cry: . Swoją drogą taki fan amerykańskiego komiksu a tu na przekór wszystkim nie zaproponował żadnego, no ale te trzy chciałbym tak jakoś najbardziej  :D  .

A tak wogóle te Manzoku mogło sie jakoś bardziej określic o co im chodzi bo tak naprawdze nie wiemy czy tylko one-shoty czy serie też, czy tylko np. z Europy czy z Ameryki i Japonii też, czy tylko klasyka czy nowsze też :? . Przecież niemożliwe jest to że mają chody wszędzie.

Offline adro

Manzoku
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 08, 2005, 06:09:45 pm »
Nie chcieliśmy nic sugerować, ale już są faworyci: Andreas, Miller i
Bourgeon.

Pozdrawiamy
Manzoku

oto odpowiedz manzoku na moje typy
Zapowiada sie naprawde ciekawie  :p
Mam nadzieje ze nie ujawnilem wielkiej tajemnicy  :p
pozdro
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Jaszcząb

Manzoku
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 08, 2005, 06:44:48 pm »
1.Cromwell Stone - sc. i rys. Andreas, wyd. Delcourt
2.Ronin -Frank Miller
3.Komiksy Tadeusza Raczkiewicza drukowane w Świecie Młodych ("Tajemnica Kamiennego Lasu", Tajfun: "Zagadka Układu C-2", "Afera Bradleya", "Na tropie Skorpiona", "Monstrum").

To moje typy. Czy ktoś się orientuje co jest z komiksami Raczkiewicza? Czy jest jakiś problem z ich wydaniem czy po prostu dotychczas żaden wydawca się tym nie zainteresował.

N.N.

  • Gość
Manzoku
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 08, 2005, 07:42:16 pm »
Cytat: "spidey"
Ja poprosiłem o:
1. Jeremiaha - kiedy ktoś to w końcu wyda w całości, te dwa albumy co wydał Amber jeszcze do dzisiaj stoją na mojej najwyzszej półce

Proszę, proszę... Młody fan, ktory pije za dużo kawy, głosuje na jedną z moich ulubionych serii komiksowych. Może jednak będą z Ciebie ludzie, Spidey...
Błąd Amberu polegał na tym, że zaczął wydawać tę serię od końca. A "Jeremiah" akurat dobrze wygląda od samego poczatku...

Offline kingquest

Manzoku
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 08, 2005, 07:47:27 pm »
Cytat: "adro"
Nie chcieliśmy nic sugerować, ale już są faworyci: Andreas, Miller i
Bourgeon.

Pozdrawiamy
Manzoku

oto odpowiedz manzoku na moje typy
Zapowiada sie naprawde ciekawie  :p
Mam nadzieje ze nie ujawnilem wielkiej tajemnicy  :p
pozdro


Żeby tylko naprawdę coś wydali, a chwała spłynie na nich na wieki   :)

Offline adro

Manzoku
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 08, 2005, 08:05:42 pm »
jakby im sie udalo byloby super
BTW a gdzie wasze glosy ;)  :p
Gash
moze nie bedzie tak zle  ;)
pozdro
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline empro

Manzoku
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 08, 2005, 09:20:40 pm »
a ja bym chciał, żeby wydali coś mojego :)  :p  :p  :o  :D  :)

Gilbaert

  • Gość
Manzoku
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 08, 2005, 09:39:17 pm »
"Cromwell Stone" Andreas (lub cokolwiek innego Andreasa)
"Heavy Liquid" Paul Pope
"Visitations" Scott Morse
tak im napisałem :)

Offline syfon

Manzoku
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 08, 2005, 09:47:22 pm »
Andreas - Cromwell Stone, Koziorożec, cokolwiek
Gimenez - Kwestia Czasu
Crisse Goupil - Kryształowa Szpada. Może za trzecim razem uda się do końca wydać.
 guess its time to pay the bill, but you know I never will. I'm hungry still...

Offline Kowal^

Manzoku
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 08, 2005, 10:07:41 pm »
Cytat: "syfon"
Crisse Goupil - Kryształowa Szpada. Może za trzecim razem uda się do końca wydać.
hehe to jedna z najbardziej pechowych serii w Polsce... sam jestem ciekaw nastepnych tomow mam nadzieje ze nikt nie zacznie znow tego wydawac od 1 tomu.

N.N.

  • Gość
Manzoku
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 08, 2005, 11:21:03 pm »
Cytat: "Kowal^"
Cytat: "syfon"
Crisse Goupil - Kryształowa Szpada. Może za trzecim razem uda się do końca wydać.
hehe to jedna z najbardziej pechowych serii w Polsce... sam jestem ciekaw nastepnych tomow mam nadzieje ze nikt nie zacznie znow tego wydawac od 1 tomu.

Pisałem o tym już w innym topiku a propos "Valeriana", ale powtórzę tutaj, bo warto o tym paqmiętać: Sprzedając serię Francuzi zawsze żadają, zeby była ona wydawana od pierwszego tomu. W wypadku "Thorgala" też tak było, ale Kołodziejczakowi udało się wywalczyć, że najpierw wyda najnowsze części, potem zaś wznowi stare (co zresztą zrobił). Ale to "Egmont". Nowe na rynku wydawnictwo może nie mieć odpowiednio mocnych argumentów, by przekonać Francuzów...

Offline Macias

Manzoku
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 09, 2005, 12:36:04 am »
Ja bym chetnie ujrzal "Supreme Power" ale i tak nie ma na to szans. Co nie zmienia faktu,ze siade,napisze mejla i wysle,a co mi tam.
I tym sposobem po raz kolejny nic nie wniose do ankiet nt tytulow "ktore chcemy bardzo!" ;)
Wklikam tez "Hard Boiled" oraz " Give me my liberty". Jak ma byc Miller to te dwa tytuly jak w pysk strzelil.

Offline Julek_

Manzoku
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 11, 2005, 11:05:36 pm »
spidey,
DarkPhoenix Saga bodaj wyszła chyba po polsku za Semika wyszła w 93. to mozesz sobie ja poczytac.

Offline pookie

Manzoku
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 12, 2005, 11:12:57 am »
Ta, proście sobie.
 for Pookie