trawa

Autor Wątek: Manzoku  (Przeczytany 348266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trreker

Manzoku
« Odpowiedź #615 dnia: Marzec 26, 2008, 09:59:10 pm »
Cytat: "Spider_Jerusalem"
"Wszystko wydane, jak zapewnia wydawca, na dobrej jakości offsecie. I dobrze, bo tak naprawdę ten komiks nie potrzebuje kredy windującej dodatkowo cenę."

Po co tę cenę "windować" skoro można mądrze nie wydawać wszystkich albumów dla "kredowych fetyszystów", tylko wypuścić na rynek tańsze na offsecie.


kreda jest dla komiksów z fajna graficznie stroną , a Y- takiej nie ma;) Za to najwieksza zenada Egmontu (taki pół- off-top) było wydanie hellboya na offie...

Offline freshmaker

Manzoku
« Odpowiedź #616 dnia: Marzec 26, 2008, 10:23:37 pm »
originals gibbonsa to raczej srednia pozycja - jako grafik gibbons miazdzy, ale scenariusz niestety sredniak. klimatem myslalem ze dostaniemy mechaniczna pomarancze a niestety amerykanscy nastolatkowie z rozterkami...
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

ramirez82

  • Gość
Manzoku
« Odpowiedź #617 dnia: Marzec 27, 2008, 09:05:11 pm »
Druga część Dookoła świata i inne opowiadania będzie częścią pakietu kwietniowego. Kilka miesięcy trzeba będzie poczekać na 3  i 4 tom (oryginalne 2 i 3).


Taką odpowiedź dostałem na moje pytanie odnośnie dalszych części Planetary.

Offline Blacksad

Manzoku
« Odpowiedź #618 dnia: Marzec 28, 2008, 12:48:02 am »
Niemniej - mam podobny casus jak z "Authority". Czekam, aż "później bedzie lepiej":)))
Chrzań się, Smirnov

N.N.

  • Gość
Manzoku
« Odpowiedź #619 dnia: Marzec 28, 2008, 07:26:48 am »
Cytat: "freshmaker"
originals gibbonsa to raczej srednia pozycja - jako grafik gibbons miazdzy, ale scenariusz niestety sredniak. klimatem myslalem ze dostaniemy mechaniczna pomarancze a niestety amerykanscy nastolatkowie z rozterkami...


To są angielscy nastolatkowie. A co do oceny komiksu - w pełni się z tobą zgadzam.

Offline [robak]

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #620 dnia: Kwiecień 16, 2008, 12:21:51 am »
Co z nimi? Będzie jakiś komiks w końcu? Gdzie ten Y:the last man?

Offline norbs

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #621 dnia: Kwiecień 16, 2008, 11:03:51 am »
Nie znasz ich? bez spóźnień nie mogą żyć. Coś może ruszy pod koniec kwietnia.

Offline beacon

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #622 dnia: Kwiecień 16, 2008, 07:17:20 pm »
Ja czekam na to nowe Authority, bo wreszcie będzie album, którego nie napisał Ellis ;p

Offline norbs

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #623 dnia: Kwiecień 22, 2008, 04:26:16 pm »
Odpowiedzi Manzoku na pytania czytelników:

W skrócie:

-Koziorożec: tomy od 5 do 7 w drugiej połowie roku. Orientacyjnie: lipiec, wrzesień, listopad.

-Za jakiś czas ruszy nowa strona internetowa. Jeszcze w tym tygodniu, aktualizacja obecnej strony.

-Co dodatków do intergrala Rorka nic na razie na 100% nie wiadomo. Zależny od otrzymanych pozwoleń.

-Mroczne miasta: pierwszy tom powinien być w maju. Lada moment przykładowe plansze.     

Reszta na: http://forum.nast.pl/viewtopic.php?p=123150#123150

Offline adro

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #624 dnia: Kwiecień 23, 2008, 11:11:46 am »
Dobre informacje
Wreszcie pojawia sie mroczne miasta, no i sprzedaz wydawanych komiksow tez jest chyba dobra, skoro zaden tytul nie idzie w odstawke, oby tak dalej     
Czytal ktos concrete, sock monkey i justice, to sa dobre komiksy czy jednak raczej nie
dzieki za odpowiedz
pozdro 
 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline wilk

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #625 dnia: Kwiecień 23, 2008, 11:18:21 am »
Ja jestem ciekaw czy "Misterium" wyjdzie jeszcze w kwietniu tak jak zapowiadano, bo z tych odpowiedzi to nie wynika. Rzecz jasna cieszą też "Mroczne miasta" i "Koziorożce". :)

Offline Raf Fariszta

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #626 dnia: Kwiecień 23, 2008, 11:24:39 am »
Koziorożce są już chyba nie do zatrzymania (chyba, że katastrofa) bo popyt jest duży......Mroczne miasta też cieszą.....ale duże, pozytywne zaskoczenie, jak dla mnie, to Justice Rossa!
Nocy Matko Dnia

Offline adro

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #627 dnia: Kwiecień 29, 2008, 02:34:29 pm »
Na Aleji pojawily sie przykladowe plansze Miast, mmmmm smakowicie to wyglada. Juz nie moge sie doczekac premiery tego komiksu :p :D
pozdro 

 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline [robak]

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #628 dnia: Kwiecień 29, 2008, 03:20:01 pm »
Ah, nareszcie! Długo wyczekiwałem tego komiksu. Studiuję architekturę, a jak wiadomo komiks ten z oczywistych względów określany jest architektonicznym. Ciekaw jestem szalenie jak to wszystko będzie się prezentowało. Niach, niach :D

Offline anakin

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #629 dnia: Kwiecień 30, 2008, 10:43:21 am »
Ciekaw jestem szalenie jak to wszystko będzie się prezentowało. Niach, niach :D

Ja miałem okazję zapoznać się z francuskim wydaniem i muszę powiedzieć, że ogląda się wyśmienicie, a czyta tak sobie... Przynajmniej pierwszy tom, bo trzeci był znacznie ciekawszy.

Mam nadzieję, że innym bardziej przypadnie do gusty i seria się przyjmie.

 

anything