Autor Wątek: Manzoku  (Przeczytany 343669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZBÓJCERZ

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1245 dnia: Październik 12, 2009, 06:54:01 pm »
Y i Koziorożec to naprawde świetne serie

cholera, czułem, że się to tak skończy... tak to jest jak zaczyna się 15 serii jednocześnie... Mogli chociaż tego Koziorożca skończyć, zamiast zaczynać kolejne serie...
Miejmy nadzieję, że Koziorożca kiedyś Egmont w integralu wypuści, gorzej z Y... może ktoś kiedyś, jak nie my to nasze dzieci.....

Offline Yaseck

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1246 dnia: Październik 13, 2009, 08:38:52 am »
Coś Andreas ma pecha do serii w Polsce.

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1247 dnia: Październik 13, 2009, 08:41:33 am »
Serio? Znam większych pechowców  :eek:

Offline Roy_v_beck

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1248 dnia: Październik 13, 2009, 01:49:50 pm »
Coś amerykański mainstream ma pecha w Polsce.

To jest ten większy pechowiec.

Edit: Chodziło mi bardziej o Authority i Planetary. Vertigo to nieźle całkiem ciągnie Egmont.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2009, 06:33:52 pm wysłana przez Roy_v_beck »
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline GiP

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1249 dnia: Październik 13, 2009, 06:31:13 pm »
Właśnie...
a szkoda :cry:

100 Naboi
Y
DMZ
itd.

Offline Yaseck

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1250 dnia: Październik 16, 2009, 11:02:21 am »
Serio? Znam większych pechowców  :eek:

Wygrałeś.

ramirez82

  • Gość
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1251 dnia: Listopad 02, 2009, 10:28:06 am »
Wczoraj Święto zmarłych, więc coś mnie dziś naszło by zadzwonić do manzoku jakieś życzenia złożyć, czy coś...

Ku mojemu zaskoczeniu telefon został odebrany, a przecież od dłuższego czasu nie odbierali. Pogadałem z jedną kobitką. No i niby w tym roku mają wydać jakąś książkę, za cholere nie pamiętam tytułu, bookera otrzymała w tym, czy w zeszłym roku, czy jakąś inną nagrodę... no nie ważne. Z komiksami mają ruszyć od nowego roku. Na pierwszy strzał nadrobienie zaległości z Koziorożcem i Y. Pytałem o Compleat Moonshadow, podobno tłumaczenie zrobione, podobno Uliszewski tłumaczył, podobno jeszcze tylko korekta... no i podobno też wyjdzie. No nie wiem, nie wiem, pożyjemy zobaczymy.


Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1252 dnia: Listopad 02, 2009, 11:48:15 am »
Wczoraj Święto zmarłych, więc coś mnie dziś naszło by zadzwonić do manzoku jakieś życzenia złożyć, czy coś...

Ku mojemu zaskoczeniu telefon został odebrany, a przecież od dłuższego czasu nie odbierali. Pogadałem z jedną kobitką. No i niby w tym roku mają wydać jakąś książkę, za cholere nie pamiętam tytułu, bookera otrzymała w tym, czy w zeszłym roku, czy jakąś inną nagrodę... no nie ważne. Z komiksami mają ruszyć od nowego roku. Na pierwszy strzał nadrobienie zaległości z Koziorożcem i Y. Pytałem o Compleat Moonshadow, podobno tłumaczenie zrobione, podobno Uliszewski tłumaczył, podobno jeszcze tylko korekta... no i podobno też wyjdzie. No nie wiem, nie wiem, pożyjemy zobaczymy.

Pierś znowu tchnęła, lecz pierś lodowata,
Usta i oczy stanęły otworem,
Na świecie znowu, ale nie dla świata;
Czymże ten człowiek? - Upiorem.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Death

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1253 dnia: Listopad 02, 2009, 01:30:24 pm »
Wczoraj Święto zmarłych, więc coś mnie dziś naszło by zadzwonić do manzoku jakieś życzenia złożyć, czy coś...

Ku mojemu zaskoczeniu telefon został odebrany, a przecież od dłuższego czasu nie odbierali. Pogadałem z jedną kobitką. No i niby w tym roku mają wydać jakąś książkę, za cholere nie pamiętam tytułu, bookera otrzymała w tym, czy w zeszłym roku, czy jakąś inną nagrodę... no nie ważne. Z komiksami mają ruszyć od nowego roku. Na pierwszy strzał nadrobienie zaległości z Koziorożcem i Y. Pytałem o Compleat Moonshadow, podobno tłumaczenie zrobione, podobno Uliszewski tłumaczył, podobno jeszcze tylko korekta... no i podobno też wyjdzie. No nie wiem, nie wiem, pożyjemy zobaczymy.

Lecz patrz!!!
Z ciemnego kąta sceny
Krwawoczerwony wypełzł gad!
W sam środek wcisnął się areny,
Między stłoczoną ciżbę wpadł

:)

godai

  • Gość
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1254 dnia: Listopad 02, 2009, 01:34:54 pm »
Temat: Manzoku, ostatnia wiadomość wysłana przez: Death.

Jakież urocze.

Ciach, ciach, ciach. - b.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2009, 03:54:40 pm wysłana przez bąbielek »

Offline Rork

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1255 dnia: Listopad 08, 2009, 06:27:35 pm »
Wczoraj Święto zmarłych, więc coś mnie dziś naszło by zadzwonić do manzoku jakieś życzenia złożyć, czy coś...

Ku mojemu zaskoczeniu telefon został odebrany, a przecież od dłuższego czasu nie odbierali. Pogadałem z jedną kobitką. No i niby w tym roku mają wydać jakąś książkę, za cholere nie pamiętam tytułu, bookera otrzymała w tym, czy w zeszłym roku, czy jakąś inną nagrodę... no nie ważne. Z komiksami mają ruszyć od nowego roku. Na pierwszy strzał nadrobienie zaległości z Koziorożcem i Y. Pytałem o Compleat Moonshadow, podobno tłumaczenie zrobione, podobno Uliszewski tłumaczył, podobno jeszcze tylko korekta... no i podobno też wyjdzie. No nie wiem, nie wiem, pożyjemy zobaczymy.



spoko. A o Rorka nie pytałeś ?

ramirez82

  • Gość
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1256 dnia: Listopad 08, 2009, 07:45:38 pm »
spoko. A o Rorka nie pytałeś ?

Nie pytałem.

Offline Wojtpil

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1257 dnia: Grudzień 06, 2009, 11:19:29 am »
jakieś newsy z Manzoku?
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline under

Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1258 dnia: Grudzień 06, 2009, 08:34:07 pm »
zadnychh wiesci ale mam nadzieje ze zdechli

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Manzoku
« Odpowiedź #1259 dnia: Grudzień 06, 2009, 09:24:26 pm »
A czym Cię tak skrzywdzili, że tak źle im życzysz?