trawa

Autor Wątek: Gildia Gasnących Słońc  (Przeczytany 4410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JaXa

Gildia Gasnących Słońc
« dnia: Wrzesień 08, 2005, 01:57:13 pm »
Witajcie,

Jak pewnie zauważyliście ruszyła dziś w ramach Gildii nowa strona poświęcona Gasnącym Słońcom.
Nazwywam sie Krzysztof "JaXa" Rudek i mam zaszczyt być szefem jej redakcji.
Mam nadzieje, że bedzie wam sie dobrz czytać nasze artykuly i że w jakiś sposob was zainspirują...

Chcialbym dowiedzieć się jak się wam podoba sama strona i sam system...
Jak wielu z was, forumowa braci, przemierzało Znane Światy i ścierało sie z niebezpiczeństwami na planetach Cesarstwa...

Offline pafnucy

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 08, 2005, 08:27:09 pm »
Ave!

Witam na forum i w gronie redacyjnym.

Chciałbym zauważyć, iż to JaXa jest osobą, do której macie zwracać swoje potrzeby i propozycje związane z Gasnącymi Słońcami.

Dobrze by było, gdyś zamieścił JaXa także w tym temacie coś na zasadzie waszego manifestu, gdzie przedstawiłbyś plany i wizje działu. Ja z chwilą objęcia stanowiska redaktora RPG obwieściłem taki mój mały manifest.

Pozdrawiam
uid rides? Mutato nomine de te fabula narratur - Horacy

Offline JaXa

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2005, 12:07:26 pm »
Zatem idąc za radą Pafnucego pisze…

Celem prowadzonej przez nas Gildii Gasnących Słońc jest propagowanie systemu wśród ludzi którzy jeszcze w GSy nie grali, a ludziom którzy grają dostarczanie rzetelnych informacji o świecie sprzęcie i ludziach.
Chcemy publikować nie tylko opisy sprzętu miejsc i bohaterów niezależnych, ale także proponować wam przygody opisy stowarzyszeń i mrocznych kultów.
Dział UNIWERSUM przeznaczyliśmy dla tych który dopiero zaczynają swoja zabawę z GSami. Można tam znaleźć podstawowe materiały dotyczące historii, frakcji ludzkiego społeczeństwa i obcych zamieszkujących znane światy. W przyszłości chcemy rozbudować dział o garść postaci pozwalających rozprząc rozgrywkę ludziom którzy nie za bardzo maja pomysł na to kim mogliby zagrać.
W pozostałych działach pojawiać się będą teksty z najróżniejszych dziedzin GSów. Większość z nich można swobodnie zaadaptować do użycia w innym uniwersum SF, a także czasem i w fantasy.
Polecam też prowadzonego od ponad dziewięciu miesięcy BLOGA , na którym gracze zamieszczają raport z sesji. Są one doskonałą bazą pomysłów na różne dziwne sesje…

Zapraszamy do współpracy wszystkich fanów systemu, a także tych którzy chcieliby zacząć dopiero się bawić w Znane Światy.

Offline JaXa

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2005, 05:05:24 pm »
Dział nam sie rozrasta.
Pazdziernik zamkniemy 6 nowymi tekstami systemowymi i duużą przygodą (która konczy sie już korygować)
Mam nadzieje ze choć niektórych z was udalo nam sie namowic na granie :)

Offline freeze666

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2005, 10:44:23 am »
proponuje dzial GS-kFiatki z sesji....

Offline JaXa

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2005, 01:10:46 pm »
Taki jest plan... tylko musze z naszych kwiatkow wybrac te zrozumiale... wrzucic na strone i zrobic temat na forum

Offline freeze666

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2005, 06:45:56 pm »
mysle ze wspolnymi silami troche tych kfiatkuf sie znajdzie  :)

PS
fajnie by bylo rowniez ujzec jakies artykuly o np. niewidzialnej sciezce, favyanie badz innych sabatach :D

Offline JaXa

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 06, 2005, 04:54:47 am »
Hmmm... dobry pomysl.... siade do podrecznikow i napisze to tak by jak najmniej o prawa autorskie zachaczac,......
Ale dzieki za pomysl... napewno go zrealizuje !!

Offline JaXa

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 18, 2005, 09:33:44 pm »
Echem... Prosil bym modow o rozdzielenie offtopa...

 Wątek o sabatach został wydzielony do odrębnego tematu. Adam

Do kolegi Zadyszki... Napisz... Bardzo cehtnie przeczytam i umieszcze na stronie...
Do wszystkich innnych... Dzis pierwsza porcja teksto tego miesiecznych... Przepraszam za opoznienia ale mialem awarie monitora... i przez ponad tydzien musialem pracowac na monitorzektory zamiast RGB jest RB :(
Po dwoch dniach mialem tego dość a strone robie dla przyjemnosci...

W kazdym razie pierwsza partia tekstow... kolejne już w korekcie...

Offline freeze666

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 19, 2005, 07:01:31 pm »
Naprawdę jestem pod wrażeniem edytora do kart! Jest świetny!
Ciesze się ogromnie , że gs.gildia się rozwija:D Nabrałem dzieki niej zapału do grania i zarażam moich 'ludziuf'. :D

Offline JaXa

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 25, 2005, 05:29:37 am »
Wrzuciłem kolejne teksty....
W tym miesiącu czeka was jeszcze opis amalteanskiego aumbulansu... A na grudzień, zwłaszcza na Lux Splendor(... E.... znaczy Boze Narodzenie) szykujemy kolejna garsc duzych i pelnych pomysłow na przygody tekstów...
ZApraszamy do lektury !!

Offline freeze666

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 01, 2005, 08:06:26 pm »
mam taką niewielką sugestię... STYGMAT
historia , obecna sytuacja, jakie i czyje siły tam stacjanują oraz jak wiele ich tam jest. Może jakieś przygody, specjalna broń i taktyka przeciw symbiontom... kopalnia pomysłów! Jestem pewien że JaXa coś już planuje w związku z tą planetą  ;)
Sami Symbionci również zasługują na jakis ładny artykół :D

Offline Eomer

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2005, 02:54:38 pm »
Ja niedawno zapoznałem się z systemem. Odrazu mi się spodobał. Moim zdaniem połączenie Diuny z Earthdawnem. Świetne.
Świat gry tak mi się spodonbał że proponuje dział Opowiadania.  
Sądze ze pewne osoby mogłyby napisac pewne story ze świata FS.
Par example ja :D
Pozdrawiam wszystkich.
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

Offline JaXa

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 08, 2005, 07:13:37 am »
Ahem...
Dział Opowiadania juz istnieje... A w każdym razie dział w ktorym sa te opowiadania umieszczane...
Zapraszam do Opowieści i Przygody i do lektury opowiadania Sprawa Rodzinna

Jeżeli chcialbyś cos napisać Eomerze... To zapraszam... Jestesmy otwarci na propozycje

Offline freeze666

Gildia Gasnących Słońc
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 30, 2005, 12:43:12 pm »
Lux Splendor minął, a z nowości jest tylko notka z grudnia 2003... i to nie na temat :?