trawa

Autor Wątek: Alpha  (Przeczytany 18890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jax

Alpha
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 25, 2003, 06:43:04 pm »
wracając do Alphy - dziś przeglądałem w Empiku wszystkie tomy i zauważyłem miażdżącą różnicę jeśli chodzi o grafikę między Sankcjami a innymi tomami: kontur w Sankcjach jest cieńutki, precyzyjny, barwy jasne, żywe, miłe - mam wrażenie że ta totalna zmiana jakościowa nie wynika z jakości wydania tylko rysownik coś radykalne nagle zmienił w swym sposobie rysowania - takiej radykalnej zmiany z tomu na tom jeszcze nie widziałem
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline graves

Alpha
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 25, 2003, 07:04:30 pm »
Nie wiem czy chodzi ci o różnice tomu 1,2 i sankcji czy też 3,4(List -Świat Komiksu) i sankcji, bo to rysują różni rysownicy. Od tomu 3 przejął serię Mythic. 1 i 2 rysował Pascal Renard. Jeśli chodzi o różnicę między 3 -Zapłata dla wilków i Listą a Sankcjami -to się nie wypowiadam. Sankcji jeszcze nie czytałem. :wink:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline diefarbe

Alpha
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 25, 2003, 07:43:06 pm »
A nie jest inaczej :?:
Serie przejął Mythic ale jako scenarzysta po smierci poprzedniego a rysownik jest nadal ten sam. :?
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline graves

Alpha
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 25, 2003, 07:46:24 pm »
Zgadza się. Mój błąd. Masz rację dieferbe.
A nawiązując do jaxa -faktycznie już między listą a tymi trzema pierwszymi jest różnica -sprawdziłem.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline nori

Alpha
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 25, 2003, 08:30:26 pm »
Pascal Renard zaprzagl do pracy komputer - i uzyskal bardzo dobry efekt.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline JANKE'S

Alpha
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 25, 2003, 09:21:45 pm »
Cytat: "nori"
Pascal Renard zaprzagl do pracy komputer - i uzyskal bardzo dobry efekt.

...chyba z zaświatów   :lol:   bo jak powstawał piąty tom to on juz dawno strzelił w kalendarz. A poza tym to on nie był rysownikiem tylko scenarzysta pierwszych dwóch albumów. Po jego śmierci scenariusz przejął Mythic. To Jigounov jest rysownikiem ale prawdą jest że od piatego tomu zaczął tworzyć techniką komputerową i stąd tak wyrażna zmiana. Więcej informacji o tej serii w ŚK nr.24

Offline nori

Alpha
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 25, 2003, 10:43:24 pm »
sorki moj blad, 30 godzina w pracy daje o sobie znac...
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline mykupyku

Alpha
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 27, 2003, 12:53:52 pm »
seria ostatnich postów układa się w bardzo sensacyjny, pełen zwrotów akcji i niemożliwych rozwiązań scenariusz :)
opyright by mykupyku

Offline diefarbe

Alpha
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 27, 2003, 01:56:25 pm »
By rozwiązać te ciągłe pomyłki musimy stworzyć komisję sledczą.
Tak przy okazji przydałaby sie też do rozwiązania sprawy postoju Blacksada na granicy. :lol:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Offline mykupyku

Alpha
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 27, 2003, 02:16:13 pm »
Cytat: "diefarbe"
By rozwiązać te ciągłe pomyłki musimy stworzyć komisję sledczą.
Tak przy okazji przydałaby sie też do rozwiązania sprawy postoju Blacksada na granicy. :lol:



w formie plotki sprawa wydaje się rozwiązana: jak Siedmioróg zapłaci  Francuzom zaległe $ to wtedy dostanie Blacksada
opyright by mykupyku

Offline JANKE'S

Alpha
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 27, 2003, 02:45:24 pm »
Skoro tak cienko u nich z kasą nawet na takiego pewniaka to inne ich zapowiedzi mozemy sobie na razie odpuścić.

Offline krytyk

Alpha
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 22, 2003, 02:26:32 pm »
Dla tej garstki fanów Alphy któży lubią serie tak jak ja, na stronie Lombardu w prepublikacjach można zobaczyc 10 stron najnowszego komiksu siódmego już w seri komiksu.
http://www.lombard.be/PrePub.cfm?Lang=Fr
A moze pobawimy sie w wybór najlepszego komiksu (trzech?)z tej serii? oczywiscie z pośród tych które ukazały sie w Polsce?
Mój typ to: 1)"Sankcje", a jak mialby wybrac trzy to:
2)"Lista" 3)"Klan Bogdanowa".
A po za tym widzac jak populrany jest temat "najfajniejsza komiksowa laska" proponuje wybrać najfajniejszą komiksową laske z komiksów serii "Alpha" Musicie przyznać że jest tu ich sporo i ładne.
Wybór trudny, ale:
1) Shena (chyba rysownik troche nie odcenia jej mozliwosci ;) wizualnego zainteresowania czytelników -Sankcje str 34- można było to pokazac ciekawiej! )
2) Katia Borodina (ładna i wiedziała czego chce, Alpha co z tobą :wall: ?!)
3) Asia Dankowa (całkie w porzadku, no i wielka nieszczęsliwa miłosc Alphy  :cry: )