Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

Hermann

(1/153) > >>

N.N.:

--- Cytat: "spidey" ---
może kiedyś opowiesz mi o innych komiksach Hermanna i o starszych tomach Jeremiaha, niewydanych u nas w Polsce (tylko bez zbyt dużych spojlerów ;) ).

--- Koniec cytatu ---


Hermann ma na koncie cztery serie komiksowe" "Bernard Prince", "Comanche", "Jeremiah" i "Wieże Bois-Maury". Pierwszej praktycznie nie znam, pozostałe uważam za rewelacyjne. Ostatnią z wymienionych - wręcz za genialną. Nie jestem jedynym czlowiekiem na tym forum, który sobie wysoko ceni Hermanna. Załóż w dziale komiksy europejskie poświęcony mu temat, to sam zobaczysz, ile osób się odezwie (na mnie możesz liczyć)...

turucorp:

--- Cytat: "N.N." ---
Hermann ma na koncie cztery serie komiksowe" "Bernard Prince", "Comanche", "Jeremiah" i "Wieże Bois-Maury". Pierwszej praktycznie nie znam, pozostałe uważam za rewelacyjne. Ostatnią z wymienionych - wręcz za genialną. Nie jestem jedynym czlowiekiem na tym forum, który sobie wysoko ceni Hermanna. Załóż w dziale komiksy europejskie poświęcony mu temat, to sam zobaczysz, ile osób się odezwie (na mnie możesz liczyć)...
--- Koniec cytatu ---


ja nie wiem czy sie odezwe, bo mam dosyc proszenia sie wydawcow o "Wieze..." (ile to juz lat Wojtek Birek kisi tlumaczenia w szufladzie?), kompletny absurd, "Thorgal" sprzedaje sie jak goraca bulka, a na protoplaste nie ma wydawcy :?

andruth:

--- Cytuj --- (ile to juz lat Wojtek Birek kisi tlumaczenia w szufladzie?),
--- Koniec cytatu ---


eee, tam, nie kisi, nie przetłumaczył  całości przecież, zresztą od jakiegoś czasu "Wieże..." leżą se u mnie i jeszcze poleżą. :D

Ale np. taki Burgeon - Pasażerowie Wiatru i Towarzysze Zmierzchu to faktycznie od lat przetłumaczeni w całości leża i czekają na zmiłowanie :cry:

andruth:
A Hermman - cóż moja miłość do niego jest wielka, stała i nie przemijająca

NN. napisał

--- Cytuj ---Hermann ma na koncie cztery serie komiksowe" "Bernard Prince", "Comanche", "Jeremiah" i "Wieże Bois-Maury".
--- Koniec cytatu ---


no ma jeszcze jedną - dziecięcą "Nic" do scenariusza Morphee
i łan- szoty oczywiście

N.N.:

--- Cytat: "andruth" ---A Hermman - cóż moja miłość do niego jest wielka, stała i nie przemijająca
--- Koniec cytatu ---


Wiedziałem, że się odezwiesz ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej