Autor Wątek: Hermann  (Przeczytany 284554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosssu

Odp: Hermann
« Odpowiedź #450 dnia: Kwiecień 30, 2015, 10:37:02 am »
Ciekaw jestem czy z grzbietów Bois Maury też się złoży jakiś obrazek?

Offline Death

Odp: Hermann
« Odpowiedź #451 dnia: Kwiecień 30, 2015, 06:36:23 pm »
Ciekaw jestem czy z grzbietów Bois Maury też się złoży jakiś obrazek?
Co to znaczy też? Z moich 10 tomów nic się nie złożyło, bo połowa grzbietów jest źle zrobiona.

Offline Holsten

Odp: Hermann
« Odpowiedź #452 dnia: Kwiecień 30, 2015, 07:15:57 pm »
Celowy zabieg. Masz mozaikę :lol:

Offline bosssu

Odp: Hermann
« Odpowiedź #453 dnia: Kwiecień 30, 2015, 07:52:45 pm »
Co to znaczy też? Z moich 10 tomów nic się nie złożyło, bo połowa grzbietów jest źle zrobiona.
E tam...ja mam taką fajną biało-zieloną pionową "żaluzję" na półce :) ale fajnie by było jakby coś było jeszcze dopasowane

Offline graves

Odp: Hermann
« Odpowiedź #454 dnia: Maj 02, 2015, 08:33:26 pm »
E tam...ja mam taką fajną biało-zieloną pionową "żaluzję" na półce :smile: ale fajnie by było jakby coś było jeszcze dopasowane
Nie, no bez przesady - coś tam widać. Szału nie ma, ale nie dla tego "obrazka" kupowałem tą serię.

"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Hermann
« Odpowiedź #455 dnia: Maj 02, 2015, 09:11:29 pm »
Ja mam o wiele równiej. Właściwie to odstaje mi ponad miarę jedynie 2. tom. Proponuję zrobić konkurs na najrówniejsze Wieże  :wink:

Offline greg0

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 667
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • bardzo lubimy nasze tłumaczenie
Odp: Hermann
« Odpowiedź #456 dnia: Maj 02, 2015, 09:17:04 pm »
Nie, no bez przesady - coś tam widać. Szału nie ma, ale nie dla tego "obrazka" kupowałem tą serię.



To pewnie wina STOLARZA a nie drukarni.
"Jesteś podwójnym sobą."

Offline Death

Odp: Hermann
« Odpowiedź #457 dnia: Maj 02, 2015, 09:42:01 pm »
Nie, no bez przesady - coś tam widać. Szału nie ma, ale nie dla tego "obrazka" kupowałem tą serię.
No tak, ale jak już się chwalili tym bajerem, to mógłby wyglądać dobrze. Zresztą to mnie akurat nie boli. Najgorsza jest jakość druku.

Edit.
Przeglądam sobie właśnie moją ulubioną komiksową stronę (http://www.bedetheque.com/) i ten 1. tom nowego cyklu ma taką samą ocenę jak najwyżej oceniane tomy cyklu głównego, czyli 4.3. Potem oceny są już coraz słabsze, aż do 3.5 dla ostatniego. Ciekawe czy ten 1. tom jest taki dobry, czy może jednak, to radość czytelników, że wróciły Bois-Maury. Szkoda, że u nas będą te białe okładki z najnowszego wydania, bo ta mi się szalenie podoba:



Taki skórzany integral by się przydał, nie? :smile:

Poza tym jest jedna przykładowa strona. Czarno-biała, wiec pewnie to takie zbiorcze bez kolorów. Mogłoby być fajne.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2015, 10:22:15 pm wysłana przez Death »

ramirez82

  • Gość
Odp: Hermann
« Odpowiedź #458 dnia: Maj 02, 2015, 10:42:45 pm »
Nie, no bez przesady - coś tam widać. Szału nie ma, ale nie dla tego "obrazka" kupowałem tą serię.

U mnie znacznie lepiej to się prezentuje. Może nie idealnie, ale może być.


Offline graves

Odp: Hermann
« Odpowiedź #459 dnia: Maj 02, 2015, 10:48:40 pm »
Prawie idealnie. Niesamowite.
Zamieszczam jeszcze linka do całego zdjęcia, aby było widać, że specjalnie tak nie poprzesuwałem tych okładek :)

"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Death

Odp: Hermann
« Odpowiedź #460 dnia: Maj 02, 2015, 10:51:39 pm »
Hehe, nowa zabawa na Gildii. Mnie musicie uwierzyć na słowo, że mam podobnie do Gravesa, bo mi siostra zajumała aparat na majówkę. :smile:
Ach ta maestria na zdjęciu Ramireza. I ta równa linia zieleni na górze. :wink: Też bym tak chciał.

ramirez82

  • Gość
Odp: Hermann
« Odpowiedź #461 dnia: Maj 02, 2015, 10:52:18 pm »
Prawie idealnie. Niesamowite.
Zamieszczam jeszcze linka do całego zdjęcia, aby było widać, że specjalnie tak nie poprzesuwałem tych okładek :)



To i ja zamieszczam pełne zdjęcie!  8)


Offline Death

Odp: Hermann
« Odpowiedź #462 dnia: Maj 02, 2015, 10:53:54 pm »
Oszukista!  :smile:

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Hermann
« Odpowiedź #463 dnia: Maj 02, 2015, 11:01:06 pm »
Hehehe, bravo Ramirez! To mi się podoba :lol:

Offline Death

Odp: Hermann
« Odpowiedź #464 dnia: Maj 02, 2015, 11:11:24 pm »
I co teraz, Kuki? Ramirez został właśnie koronowany na króla dowcipu. Jak mu odpowiesz, czym nas zaskoczysz? :) Dasz Fragselowi bukiet róż z ogrodu Lubawy? Wyniesiesz łoże z Gravesem na dach chaty? Wrzucisz mi podczas snu myszy do garca z pitnym miodem, lub szczupaka do studni, zanim Ramirez będzie nabierał wodę do wiadra? Nie pozwolisz przecież, żeby Dzień Śmiechały należał do kogoś innego, co nie? :)

 

anything