Autor Wątek: Kapitan Żbik  (Przeczytany 556121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysza_

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 07, 2006, 11:19:14 am »
po pierwsze-to nie jest okładka tylko jeden z pierwszych projektów postaci.
  nie wiem kto zadecydował ,że to okładka.ja nie i nikt mi nie mówił,że to bedzie okładka.dalej nic mi nie wiadomo.
po drugie-rzeczywiście okropny ten rysunek,jestem wk****y,że ten szajs poszedł w sieć.
 po trzecie-nie chce mi sie tego rysowac.
  brak mojego entuzjazmu jest widoczny w tym co mam a mam mało więc za szybko nie ujrzy to światła dziennego a jak już ujrzy to będe musiał sie mooocno upić,żeby jakoś przeboleć to coś i zapomnieć.
  zawsze musze sie w pie***yć w jakieś wynalazki cholera...
 
 tak wiec studze entuzjazm i wszelką ciekawość.na dzień dzisiejszy nie mam nic praktycznie bo to co mam jest do dupy.

Offline oyang

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 07, 2006, 12:44:12 pm »
Cytat: "Filip_"
po pierwsze-to nie jest okładka tylko jeden z pierwszych projektów postaci.
  nie wiem kto zadecydował ,że to okładka.ja nie i nikt mi nie mówił,że to bedzie okładka.dalej nic mi nie wiadomo.
po drugie-rzeczywiście okropny ten rysunek,jestem wk***ny,że ten szajs poszedł w sieć.
 po trzecie-nie chce mi sie tego rysowac.
  brak mojego entuzjazmu jest widoczny w tym co mam a mam mało więc za szybko nie ujrzy to światła dziennego a jak już ujrzy to będe musiał sie mooocno upić,żeby jakoś przeboleć to coś i zapomnieć.
  zawsze musze sie w pi***ć w jakieś wynalazki cholera...
 
 tak wiec studze entuzjazm i wszelką ciekawość.na dzień dzisiejszy nie mam nic praktycznie bo to co mam jest do dupy.


To żeś sobie i wydawcy zrobił PR.

Offline Mysza_

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 07, 2006, 12:58:57 pm »
przedstawiłem jasny i szczery obraz z mojego punktu widzenia.to chyba lepsze od marketingowego bajerowania no nie?
    czy sie myle?

Offline mackey

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:03:41 pm »
Cytat: "Filip_"
przedstawiłem jasny i szczery obraz z mojego punktu widzenia.to chyba lepsze od marketingowego bajerowania no nie?
    czy sie myle?


W sumie nie. Od zawsze uważam, ze większość dzisiejszych polskich komiksów jest robiona na odwal się. Więc Twoje podejście raczej mnie nie powaliło na glebę.
Może już następny post przyniesie jakiś mondry tekst ...

Offline freshmaker

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:05:06 pm »
ten post mnie nawet zachecil do kupienia zbika, bardziej na pewno niz caly ten topik.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline empro

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:05:41 pm »
Filpie, wybacz pytanie:
to po co rysujesz tego Żbyka ??
 8)

Offline Mysza_

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:08:42 pm »
z powodu jedzenia,a dokładniej rzecz ujmując z powodu pieniędzy za które to jedzenie mógłbym sobie kupic czyli najprosciej mówiąc-kasa.

Offline oyang

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:53:02 pm »
Ale teraz w sytuacji, gdyby nagle w Tobie znalazł się nagły i nieprzewidziany zapał (albo od niechcenia stworzyłbyś coś naprawdę dobrego) produkt jest już spalony, przynajmniej dla tej grupy, która tu Twój post przeczytała.

A i jest inna możliwość, po takim poście Pracodawca może zmienić Pracownika na innego z większym entuzjazmem.

BTW. Ja pewno też kupię, mimo wszystko :lol:

Offline Maciej

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 07, 2006, 01:56:40 pm »
Żbika powinien rysować ktoś taki jak Wyrzykowski (Krzysztof).
Mandragora powinna dać zarobić Myszkowskiemu na tym co lubi najbardziej i robi najlepiej (ech, w komiksach znaczy się...).
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline empro

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:00:45 pm »
Cytat: "Filip_"
z powodu jedzenia,a dokładniej rzecz ujmując z powodu pieniędzy za które to jedzenie mógłbym sobie kupic czyli najprosciej mówiąc-kasa.


rzeczywiście motywacja też dobra
i przede wszystkim szczera :)

jednak:

Cytat: "Maciej"

Mandragora powinna dać zarobić Myszkowskiemu na tym co lubi najbardziej i robi najlepiej (ech, w komiksach znaczy się...).


znów się zgadzam z Maciejem (chyba świat się kończy  :evil: )

Offline Mysza_

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:09:40 pm »
widze,że paru z was mnie rozumie o co mi chodzi.
 ja biore aktualnie to co daje perspektywy zarobienia a pózniej w trakcie pracy okazuje,że sie po prostu wypinam żeby zarobić ale wiadomo jakie sa realia.praca,kołacze,blabla...
 
    marze o tym,żeby w końcu narysowac mój trzeci pieprzony album do którego scenariusz miziam juz 2 lata i ciągle cos w nim poprawiam i zmieniam.
  to scenar w którym w końcu leje sie krew,bryzgaja flaki,latają kończyny,Tank rozwala czaszki pięściami,Profesor pije wódke jak świnia,Eryk ma zaburzenia osobowości i jest 10 letnim maniakalnym zabójca kanibalem a Emilia ro****la mieczem wszystko co sie jej nawinie a ilość trupów spowoduje że bedzie to najkrwawszy polski komiks!
  w końcu usiąde i go narysuje.i zrobie to cholera bo musze!

  taki off top emocjonalny.musiałem.

Offline Maciej

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:15:26 pm »
zapomniałeś o podwójnej penetracji!
a mówiłeś że narysujesz!!  :p
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline empro

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:19:48 pm »
Cytat: "Filip_"
widze,że paru z was mnie rozumie o co mi chodzi.
 ja biore aktualnie to co daje perspektywy zarobienia a pózniej w trakcie pracy okazuje,że sie po prostu wypinam żeby zarobić ale wiadomo jakie sa realia.praca,kołacze,blabla....


ja Cię doskonale rozumiem,
też czasem mam podobne problemy :)
ale:

Cytat: "Filip_"

    marze o tym,żeby w końcu narysowac mój trzeci pieprzony album do którego scenariusz miziam juz 2 lata i ciągle cos w nim poprawiam i zmieniam.
  to scenar w którym w końcu leje sie krew,bryzgaja flaki,latają kończyny,Tank rozwala czaszki pięściami,Profesor pije wódke jak świnia,Eryk ma zaburzenia osobowości i jest 10 letnim maniakalnym zabójca kanibalem a Emilia ro****la mieczem wszystko co sie jej nawinie a ilość trupów spowoduje że bedzie to najkrwawszy polski komiks!
  w końcu usiąde i go narysuje.i zrobie to cholera bo musze!


fajnie by było, gdybyś miał możliwość na tym gorsz uciułać :)

Offline Mysza_

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:19:54 pm »
tak mówiłem...? nie pamietam,ale dobra.zrobie ,nawet potrójną.

Offline Mysza_

Kaptejn Żbik Returns !
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 07, 2006, 02:24:49 pm »
Cytat: "empro"


fajnie by było, gdybyś miał możliwość na tym gorsz uciułać :)

  wiesz co...olać pieprzony grosz,ja chce sie w końcu wyrzygac twórczo.dac upust majakom jakie siedza mi we łbie i zrobic gruby i tłusty album który by mnie w końcu zaspokoił na jakiś rok,a pózniej dalej lament i kolejny album i tak chętnie moge całe  zycie przepieprzyć.
  no i niech sie zefir sprzedaje cały czas to na żarcie bedzie.

  a, i jeszcze jak mi własnie zefirowy target podrośnie to sie przerzucą na starsze mazy me i bedzie git.wszak kilka dziesiąt tysięcy dzieciaków czyta te kwasy;>