Autor Wątek: Kapitan Żbik  (Przeczytany 556170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosssu

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1065 dnia: Marzec 16, 2015, 01:06:29 pm »
ciekawe czy w przypadku Diademu chodzi o Rosinskiego, czy scenarzyste :smile:
Dowiemy się już niedługo bo następna w kolejce jest Tajemnica Ikony- Rosińskiego :?:

Offline mica

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1066 dnia: Marzec 16, 2015, 01:08:38 pm »
ale do scenariusza Szczepaniaka, więc w sumie nadal nie będzie wiadomo ;)

Offline adro

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1067 dnia: Marzec 18, 2015, 01:03:55 am »
Kurcze niezle diadem tamary poszedl na allu za prawie dwa i pol kafla(stan zeszytu idealny). Z drugiej strony juz dobre pare latek wstecz slyszalem, ze akurat ten zeszyt w stanie ksiegarskim jest wart 2, 2,5 patyka. Mimo wszystko cena robi wrazenie.  :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline bosssu

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1068 dnia: Marzec 18, 2015, 01:32:58 pm »
Kurcze niezle diadem tamary poszedl na allu za prawie dwa i pol kafla(stan zeszytu idealny). Z drugiej strony juz dobre pare latek wstecz slyszalem, ze akurat ten zeszyt w stanie ksiegarskim jest wart 2, 2,5 patyka. Mimo wszystko cena robi wrazenie.  :razz:
pzdr
Tajemnica Ikony - 1064zł
Wzywam 0-21- 1260zł
...pozostałe z 9-tki (400-800zł)
ale to były chyba aukcje gościa co miał dość ciekawy komplet I wydań polskich komiksów za 30tyś

Offline Kokosz

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1069 dnia: Marzec 18, 2015, 01:57:37 pm »
...pozostałe z 9-tki (400-800zł)

Mnie zdziwiło, że 10-14 (Zapalniczka, Kukerite, Porwanie i Serpentyna, Mat się wyłamał) niewiele mniej  - ok. 400 zł... Ale cóż... Nie wszyscy muszą mieć stan idealny. Ja na przykład nie muszę. Po tych aukcjach jeszcze się utwierdziłem w tym przekonaniu.

Offline kalbaro74

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1070 dnia: Marzec 18, 2015, 02:19:13 pm »
Nowe wydania na pewno by spuściły ceny.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1071 dnia: Marzec 18, 2015, 02:25:30 pm »
Nowe wydania na pewno by spuściły ceny.

dlaczego tak twierdzisz? Według mnie się mylisz.

To że pojawiły się kolejne wydania Tytusów, nie znaczy, że pierwsze zrobiły się tańsze.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline kalbaro74

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1072 dnia: Marzec 18, 2015, 03:02:14 pm »
dlaczego tak twierdzisz? Według mnie się mylisz.

To że pojawiły się kolejne wydania Tytusów, nie znaczy, że pierwsze zrobiły się tańsze.
Tytusy są cały czas dostępne,a Żbiki tylko na rynku wtórnym.

fragsel

  • Gość
Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1073 dnia: Marzec 18, 2015, 03:09:11 pm »
co tylko potwierdza zdanie Ystad'a

Offline bosssu

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1074 dnia: Marzec 18, 2015, 05:59:15 pm »
Znam kilka osób, które z nacierpliwością czekają na wznowienia z Ongrysa po to aby....w trochę tańszej cenie zakupić I-sze wydania do kompletu. Patrząc po Ryzykach to był spadek ale mały.
Śledzić fiata również schodzi w dawnych cenach, a jedynie można się spodziewać wzrostu cen komiksów, do których nie udało się uzyskać praw.

Offline mica

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1075 dnia: Marzec 18, 2015, 08:07:47 pm »
spędziłem trochę czasu na allegro ostatnio i zaobserwowałem (aczkolwiek nie prowadzę rozbudowanych statystyk, porównuję tylko z cenami w których sam kupiłem w ubieglym roku), że nowe wydania Ongrysa przyciągnęły nowych fanów i ceny wszystkich żbików póki co wzrosły.

Offline kalbaro74

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1076 dnia: Marzec 18, 2015, 08:36:37 pm »
Na tylniej stronie okładki powinna byc zapowiedż następnego Żbika w oryginalnej  kolejności np. po Śledzic Fiata 03-17 WE powinna byc Tajemnica ikony, może Ongrysowi uda się wydac wszystki Żbiki,co by fajnie się prezentowało w kolekcji.

Offline nexus6

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1077 dnia: Marzec 18, 2015, 08:54:52 pm »
Dokładnie. Nawet z numeracji Ongrys zrezygnował i teraz nie będzie wiadomo w jakiej kolejności ustawiać zeszyty na półce.  :doubt:

Offline bosssu

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1078 dnia: Marzec 18, 2015, 09:04:42 pm »
Dokładnie. Nawet z numeracji Ongrys zrezygnował i teraz nie będzie wiadomo w jakiej kolejności ustawiać zeszyty na półce.  :doubt:
Jakiej numeracji??? :shock: ...To, że na Ryzykach było 1,2,3 odnosiło się wyłącznie do wewnętrznej numeracji tych trzech tomów. Mieli na Ścigam dać 7-kę??? :roll: ...Przecież to reedycje jak najbardziej zbliżone do oryginału i nikt tu nie chce dodatkowych cyferek.
Co do kolejności to tylna okładka wskazuje następny album wydawany oryginalnie i ta chronologia pozostanie.

Offline nexus6

Odp: Kapitan żbik
« Odpowiedź #1079 dnia: Marzec 18, 2015, 09:08:45 pm »
Ta numeracja nie odnosiła się tylko do cyklu Ryzyko (ta miała swoją na okładce).