Autor Wątek: Plany GE odnosnie 40K  (Przeczytany 12622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jachu_ka

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 17, 2003, 08:26:59 pm »
to po co to wklejales? :P ;)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Rufus

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 17, 2003, 08:28:05 pm »
Ale kolega kasliwy ...

Offline jachu_ka

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 17, 2003, 08:32:46 pm »
a kolega " ;) " nie zawuazyl...

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Rufus

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 17, 2003, 10:51:45 pm »
Sorki, monitor mi rozmywa na brzegach ... :shock:

Offline jachu_ka

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 17, 2003, 11:29:46 pm »
spoko :)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Todi

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 18, 2003, 10:47:25 am »
ale szczerze to jestem zaskoczony ze ... SM bedą mieli odnowiony codex szybciej niz eldarzy :shock:  myslalem ze bedzie na odwrót...
mperor's Children Chaos Space Marines !!!!

I've seen you Humans trying to forge an empire in the name of a corpse. I have seen your churches to the machine.
                                            the Deceiver

Offline MiSiU

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 18, 2003, 11:59:38 am »
Cytat: "Todi"
ale szczerze to jestem zaskoczony ze ... SM bedą mieli odnowiony codex szybciej niz eldarzy :shock:  myslalem ze bedzie na odwrót...

A  tu taka niespodzianka. Z pewnością nie ma nic wspólnego z 5 krotnie większą sprzedażą i ilością grających marynarzykami...

Offline ble

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 22, 2003, 06:52:50 pm »
Cytat: "Rufus"
Kolejne newsy z portent.netu ...
(...)
Tyranids: more plastics
(...)

Ciekawe co takiego... Może nowe genokrady? Gdzieś już czytałem, że jeśli wydadzą jakieś nowe plastiki do tyrków to będą to właśnie genusie  8)

Offline MiSiU

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 23, 2003, 02:15:31 pm »
A po jasną cholerę? Po mojemu to obecne plastiki, wydane kupę (6, czy 7?) lat temu to jedne z najlepszych figurek dla tyrków. A tak znowu zrobią im coś tak okrutnego jak nowy lictor, czy (nie daj boże) nowy Hive Tyrant.
Nowym koncepcjom psucia figurek mówimy NIE!

Offline ble

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 23, 2003, 05:02:45 pm »
No tak... tylko, że nowy hive (bueeee... bueeee...) i lictor (o zgrozo), do tego dorzucę jeszcze tyrant guardów i biovora, to metale, a gaunty i warriorzy (plastiki) prezentują się bardzo, ale to bardzo ładnie. Jedyne metale, które mi się podobają to carnifex (za ten fajny żukowaty kształt), ravener (za ten piękny uśmiech) i zoantrophe (za smukłość). BTW to chyba temat na inny thread...

Offline jachu_ka

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 24, 2003, 09:52:40 pm »
Cytat: "MiSiU"
A po jasną cholerę? Po mojemu to obecne plastiki, wydane kupę (6, czy 7?) lat temu to jedne z najlepszych figurek dla tyrków.


ehmmm... stare plasiki do tyrkow:
-warriorzy tzw. "chomiczki". kolekcjonersko-archiwalne. cudowne. tylko i wylacznie z powodu swojej brzydoty. bo sa MASAKRYCZNIE brzydkie. mam trzy to wiem :)
-genosy. lacznie da sie z nich zrobic w sumie 4 wzorki. malo. w dodatku tak jak moreny rodza kamienie tak samo genosy rodza muldy. na genosie jest tyle muld ze za przeproszeniem, ich sie, k...a, nie da usunac  :?
-termaganty- male i brzydkie. z tego co pamietam to jeden wzor (mozliwe ze byly dwa).
to by bylo na tyle jak chodzi o tyrtkowe plastusie...

Cytat: "MiSiU"
A tak znowu zrobią im coś tak okrutnego jak nowy lictor, czy (nie daj boże) nowy Hive Tyrant.


lictorek jest beznadziejny, zgodze sie.
tyran jest zajebiscie zajebisty.

Cytat: "MiSiU"
Nowym koncepcjom psucia figurek mówimy NIE!


no to mowta w swoim imieniu ;) :P 8)

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline jachu_ka

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 24, 2003, 09:59:47 pm »
Cytat: "SnaQ"
No tak... tylko, że nowy hive (bueeee... bueeee...)


jak wyzej- na drzewo ;)

Cytat: "SnaQ"
Jedyne metale, które mi się podobają to carnifex (za ten fajny żukowaty kształt), ravener (za ten piękny uśmiech) i zoantrophe (za smukłość). BTW to chyba temat na inny thread...


no to ja dorzuce:
- gargusie- fajne sa
- tyrana- w koncu bron jest zrosnieta z kolesiem tak jak trzeba. a to ze jest wzorowany na krolowej z "obcego II" mnie nie rusza bo krolowa mi sie podobala!!!
- guardzi- strasznie fajna idea a wykonanie tez niezgorsze.
- czerwony ryj- full wypas

zryte IMHO sa:
- vorki- kiedys to bylo dzialo z przyczepionym do niego kolesiem.
- thropki- leb starej zoanthropy to bylo mistrzostwo...

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline MiSiU

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 25, 2003, 05:53:15 am »
Cytat: "jachu_ka"

ehmmm... stare plasiki do tyrkow:
-warriorzy tzw. "chomiczki". kolekcjonersko-archiwalne. cudowne. tylko i wylacznie z powodu swojej brzydoty. bo sa MASAKRYCZNIE brzydkie. mam trzy to wiem :)

No widzisz...
Cytat: "jachu_ka"
-genosy. lacznie da sie z nich zrobic w sumie 4 wzorki. malo. w dodatku tak jak moreny rodza kamienie tak samo genosy rodza muldy. na genosie jest tyle muld ze za przeproszeniem, ich sie, k...a, nie da usunac  :?

Co nie zmienia faktu, że figurki są megahip***biste i moim zdaniem jak zrobią nowe to je spier....
Cytat: "jachu_ka"
-termaganty- male i brzydkie. z tego co pamietam to jeden wzor (mozliwe ze byly dwa).

Tu siem równiesh zgodzę. Nowe maluchy są miodzio...


Cytat: "jachu_ka"
Cytat: "MiSiU"
A tak znowu zrobią im coś tak okrutnego jak nowy lictor, czy (nie daj boże) nowy Hive Tyrant.


lictorek jest beznadziejny, zgodze sie.
tyran jest zajebiscie zajebisty.

Ja nie powiedziałem, że nowy Tyrant jest zły. Jest taki sobie. Po prostu on staremu wzorowi (który nota bene bardziej mi się kojarzy z alienem), autorstwa mistrza J.G., nie dorasta do pempka, czy tam nawet do kolan. I nikt mnie w tej kwestii nie przekona. Większy nie znaczy lepszy...

Cytat: "jachu_ka"
no to mowta w swoim imieniu ;) :P 8)

Nooo... Ja nigdy nie twierdziłem, że mówię w twoim lub kogokolwiek innego.

Offline ble

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 25, 2003, 08:23:27 am »
Cytat: "jachu_ka"
(...)
- tyrana- w koncu bron jest zrosnieta z kolesiem tak jak trzeba. a to ze jest wzorowany na krolowej z "obcego II" mnie nie rusza bo krolowa mi sie podobala!!!
- guardzi- strasznie fajna idea a wykonanie tez niezgorsze.
- czerwony ryj- full wypas

Kwestia gustu, ale moim zdaniem to jedne z bardziej zrypanych figurek. Wszystkie trzy mają tą samą wadę - są jakieś takie sztywniackie, jakby kij połknęły (a nie space marina). Szczególnie tyran i guardy - długaśne, kołkowate nogi (zbyt bliskie w kształcie ludzkim) zakończone kopytkami i długie tułowia. Wystarczyło zgiąć bardziej nóżki (tak jak mają to warriorzy), umieścić ich mocowanie bliżej kończyn górnych i zakończyć czymś bardziej pazurzastym, żeby to fajnie zaczęło wyglądać. IMHO pomysł wzorowania się na alienie był fajny, ale został schrzaniony. Tyran do pięt nie dorasta mamuśce. Też uważam, że poprzedni był dużo fajniejszy, miał taki ładny segmentowy ogonek, powyginane ciałko (jak kobra szykująca się do ataku) i naprawdę wredną gębę. Czerwony ma za to nieciekawy pysk z zębami jak staruszka, a nie z kolekcją ostrych jak igła kłów, jakie przykładowo widać na rysunku w kodeksie. Co się tyczy zoana, oba wzory bardzo mi się podobają chociaż są tak bardzo różne.

Offline miśchałabała

Plany GE odnosnie 40K
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 25, 2003, 09:26:15 am »
Ja to powiem tak:
Carnifex jest na maksa zjeba.... Stoi jakby dostal nagle sraczki... Jedna z najbardziej skopanych figurek GW..
Zoathrope wyglada jak zapalka ale mi sie to podoba. Chociasz ten stary mial duzo stylu.
Gargoyle to Gargoyle i koniec. Nie sa dzielem sztuki ale nie odstrzaszaja wygladem.
Genokrady zawsze byly spox, i pewnie beda nie ma co jeczec ze GW je skopie, bo jak dotad ich ewolucja idzie w dobrym kierunku :)
ALE NAJLEPSZYMY FIGURKAMI Z TYRANIDZKIEJ ARMII SA WARRIORZY I BASTA!!! :) Sa naprawde zajebisci co oczywiscie nie przeszkadza mi do nich strzelac kiedy podejda za blisko mojego kranca stolu podczas bitwy...
Hehehehehehe :)

 

anything