trawa

Autor Wątek: Muzyka  (Przeczytany 6215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jankiel

  • Gość
Muzyka
« dnia: Wrzesień 13, 2005, 08:14:47 pm »
Mam jedno pytanie - skąd można wziąć kawałek z III epizodu lecący w chwili, gdy Anakin wchodzi do świątyni by mordować padawanów? Na płytce z soundtrackiem go nie ma...

Offline Osqar

Muzyka
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2005, 09:19:40 am »
No niestety tego marszu rzeczywiscie nie ma na Soundtracku.
Mysle zatem ze nie ma innego wyjscia niz poczekać na pojawienie sie Soundtracków via te exclusiv które mamy dzisiaj z Classic Trilogy, moze tam się pojawi...
b]Beware the elves...[/b]

Offline Burzol

Muzyka
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2005, 10:22:08 pm »
Bo to muzyka z Epizodu II. To jest motyw Separatystów. Można go znaleźć na soundtracku z "Ataku Klonów", konkretniej w utworze 12 (Love Pledge and The Arena), a jeszcze konkretniej gdzieś tak po 2 minutach i 40 sekundach ;).

A co do - wydań specjalnych muzyki z Nowej Trylogii: z TPM wyszła - dwupłytowa, ekskluzywna edycja. Niestety ani z 2, ani z 3 części nic takiego się nie pojawiło i raczej małe są już na to szanse.

Offline Osqar

Muzyka
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 21, 2005, 12:57:05 pm »
A rzeczywiscie na AotC jest :]
Kurcze, jakoś nie zwróciłem uwagi :)
Gratuluje ucha ;)

A co do exclusiva...
No wiesz... Nie wiem czy takie słowa są na miejscu (że małe szanse juz na to są :) )
Przeciez ile czekalismy na Exclusivy CT? Prawda, że ten z TPMa wyszedł szybko, ale to moze z powodu tej przerwy miedzy CT a NT :)
Ja tam licze że jeszcze pojawi się z AotC i RotSa :)
Bo troche bez sensu zeby były tylko 4 z 6 albumów ;)
b]Beware the elves...[/b]

Offline Burzol

Muzyka
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 21, 2005, 11:20:02 pm »
No niby prawda. Z drugiej strony, gdzieś czytałem o słabej sprzedaży takich exclusivów; gdzie indziej o małej ilości materiału do takowych (i coś w tym jest - przecież w "Zemście.." usłyszeć można kilka razy fragmenty z poprzednich części. I to tam gdzie można by wyeksponować to, co pan Williams napisał do E3. Ale co ja tam się czepiam).

Z trzeciej strony to pewnie tylko kwestia czasu. W końcu ktoś sobie przypomni, że mieli to wydać :).

Offline Osqar

Muzyka
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2005, 07:32:07 am »
tzw. 'Dojmy krowę póki daje mleko' :P
Niestety przed kapitalizmem nic nie ucieknie :P Nawet Sokół Millenium ;P
b]Beware the elves...[/b]

Offline Ribald

Muzyka
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 14, 2005, 10:36:14 pm »
Imperial City :)

Cytuj
Soundtrack z Revenge of the Sith otrzymał nominację do nagrody Grammy dla najlepszej ścieżki dźwiękowej, a pochodzący z niego utwór „Anakin’s Betrayal" został nominowany w kategorii najlepszej kompozycji instrumentalnej.

Soundtrack z ROTS, wykonywany przez London Symphony Orchestra, dyrygowaną przez Johna Williamsa, ukazał się wczesną wiosną tego roku.


Może nie była cholera taka najgorsza ;)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline IkitClaw

Muzyka
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 15, 2005, 11:32:45 am »
Tylko jakie inne ścieżki dźwiekowe pamieasz z tego roku? Poza tym, Williams nominacje dostaje już z urzędu. Niewazne jakiego gnota nie napisze nominację dostanie.

Offline Rybb

Muzyka
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 15, 2005, 12:45:07 pm »
The Battle Of Heroes z E3 i Asteroid Field z E5... a do tego oczywiście Main Title i Imperial March... w kwestii muzyki SW to zapada w pamięci najmocniej ( znaczy jak dla mnie )

Offline Ribald

Muzyka
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 15, 2005, 02:08:21 pm »
Cytat: "IkitClaw"
Tylko jakie inne ścieżki dźwiekowe pamieasz z tego roku? Poza tym, Williams nominacje dostaje już z urzędu. Niewazne jakiego gnota nie napisze nominację dostanie.


Hmm, no nie za dużo. Ale też nie chodziłem często na filmy, z których ścieżki mogłyby się tam załapać.

A z Williamsem to swoją drogą, już chyba 44-ta?
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Muzyka
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 10, 2006, 04:20:11 pm »
Cytuj
W czerwcu na zaproszenie firmy Tchibo przyjedzie do Warszawy Filharmonia Narodów - jedna z najlepszych europejskich orkiestr symfonicznych. Podczas koncertu, który odbędzie się 25 czerwca w Filharmonii Narodowej, zespół wykona dzieła najbardziej znanych twórców muzyki filmowej. W programie fragmenty ścieżek dźwiękowych z filmów takich jak: Ojciec Chrzestny, Gwiezdne wojny, Amadeusz, i wiele innych. Więcej informacji na www.galamuzykifilmowej.pl. Bilety do nabycia w kasie Filharmonii Narodowej. Wyjątkowy koncert dla miłośników muzyki, kina i kawy.


IC

swoją drogą myślałem że tej kawy już nie ma w Polsce
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline whatcanidoforu

Muzyka
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 17, 2007, 07:18:43 pm »
nie chce zakladac nowego tematu wiec pisze tutaj. w ktorym z utworow znajde te motywy muzyczne?
-ep4, gdy Luke stoi na gorce i oglada zachod dwoch slonc Tatooine
-ep6, gdy Luke pali zbroje ojca

Offline Manowar

Muzyka
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 17, 2007, 07:28:09 pm »
Odp. 2 to utwór Light of the Force.
Co do pierwszego to nie pamiętam, ale coś z Lukiem w tytule.

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Muzyka
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 18, 2007, 12:14:05 pm »
Cytat: "Ribald"


A z Williamsem to swoją drogą, już chyba 44-ta?


Coś koło tego, daj mu boziu więcej aktywnej pracy 8)

Offline Poszukiwacz

Muzyka
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 14, 2007, 11:20:21 pm »
Witam. Nie bede zakladac nowego tematu bo to byloby bez sensu.
Pamietacie zapewne epizod VI i pojedynek Luke'a z Darthem Vaderem.
W pewnym momencie Vader odkruwa, ze Luke ma siostre i mowi, ze moze ja przeciagnie na Ciemna Strone. Wtedy Luke krzyczy "nigdy" i rzuca sie na tatusia.

I to moje pytanie: w momencie gdy sie rzuca i atakuje w szale w tle leci bardzo wspaniala muzyka:)
Jakby mi ktos podal tytul bylbym zobowiazany :D

 

anything