trawa

Autor Wątek: Balkon  (Przeczytany 12304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 19, 2005, 07:58:27 pm »
to sie ciesze ze sie Wam podoba :) a sama fabula to naprawde zainspirowane sa tym co sie dzieje na podowrku, w tym wypadku dzieci biegajace z pistoletami zabawkami, a Krystyna jest wzrorowana na mojej prawdziwej sasiadce.
pomysl Pszrena polegal na tym ze podsunal mi ze autor wychodzi na balkon i patrzy co sie dzieje dokola i na podstawie tego robi wlasny komiks (lub poemiks).
a fajnie, ze sie podobaja tez rysunki-autografy :) staralem sie dla kazdego zrobic inny, z innym pomyslem.

Offline WeeGee

Balkon
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 20, 2005, 01:25:32 pm »
Przyszło :D
Bardzo, bardzo fajne. Szczególnie fragment z panią Krystyną przypadł mi do gustu ("nagle krzyk balkoniasty..." i tak dalej).

Dziękuję za autograf :)

i mam nadzieję, że to nie ostatnia opowieść balkonowa 8)
ttp://weegee.digart.pl/

"There is no life I know to compare with pure imagination."

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 20, 2005, 01:57:07 pm »
tez mam taka nadzieje :) a nastepny to chyba beda Balkon: Wspomnienia. to bedzie z takich jednostronnicowych rzeczy zrobione, bardziej poemiksowe. no a nastepne zobaczymy. aha na pewno nie zdaze na MFK z drugim. pracuje nad ksiegami poemiksowymi. wkrotce cos z tego pokaze :)

Offline misio141

Balkon
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 20, 2005, 02:02:41 pm »
do mnie doszło dzisiaj i mi sie naprwade bardzo podoba. Thanks za autograł ;)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline kingquest

Balkon
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 20, 2005, 03:47:47 pm »
Dziś doszło.
Bardzo fajne.
Pozdrawiam

Offline pszren

Balkon
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 20, 2005, 04:41:49 pm »
Cytat: "Tkachoz"
pracuje nad ksiegami poemiksowymi.

super!

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 20, 2005, 05:03:56 pm »
Cytat: "pszren"
Cytat: "Tkachoz"
pracuje nad ksiegami poemiksowymi.

super!

:) wkrotce Ci to pokaze ale to juz na forum poemiksowym. jak tylko zeskanuje. szczegoly w przyszlosci

Offline hans

Balkon
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 20, 2005, 08:05:27 pm »
przyjemnie sie czyta, ale prawdziwym hitem sa rysunki. swietna estetyka - proste, ekspresyjne, a miejscami brudne. fajnie wszystko polaczyles, do tego ladna czcionka i teraz przyciagaja moj wzrok. lubie ogladac ten zeszycik i wciaz to robie ;)

Offline repek

Balkon
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 20, 2005, 08:34:53 pm »
Również wielkie dzięki za egzemplarz. Jak to mówię: świetnie się czyta na kibelku, a to najlepsza recka, jaką mogę komiksowi wystawić. :) Ale spoko, tym razem czytałem na krześle. Na kibelku czyta się wilqa.

A na mniej poważnie - 'Balkony od krwi'. Najlepszy tekst.

No i ja też na chwilę uwierzyłem.

Pozdrawiam

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 20, 2005, 09:34:31 pm »
o! super dzieki. ciesze sie :) jak cos bedzie wiadomo o kolejnych balkonach to bede pisal oczywiscie.

Offline Rybb

Balkon
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 26, 2005, 06:54:54 pm »
jakis czas temu dostałem od pszrena książeczki o niuni w takim samym formacie i jak obczytałem Balkon to podjąłem decyzję, że też przygotuję jakąś małą książeczkę w tym formacie .. może o przygodach Pająka... zobacze jeszcze co do głowy wpadnie. Wasze działania mnie motywują.pozdrawiam

Gilbaert

  • Gość
Balkon
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 26, 2005, 07:18:29 pm »
ja też dostałem balkon. Dziękuję. Cieszę się że go mam bo to sympatyczna książeczka, choć nie powaliła mnie. Pozdrawiam.

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 26, 2005, 09:21:39 pm »
fajnie chociaz, ze sie cieszysz Gil :) to mnie cieszy. a powalac, to ja bym tego nie oczekawila od Balkonu bo to za lekkie jest, a ja nie mam takich zdolnosci, az zeby wyszlo niesamowicie. to wlasnie ma sprawic taka mala przyjemnosc ;)
a Rybb, czekam na taka ksiazeczke Twoja. ja mam jeszcze jedna historyjke w formacie A8, inna klimatem, moze poksruje pare i porozdaje na MFK :] poza tym plany sa z takim miniaturowymi formami u mnie ale kiedys Wam pokaze, to dowiecie sie wiecej :)

Offline nori

Balkon
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 29, 2005, 07:26:35 am »
Dzieki wielkie, balkonik doszed. Wrazenia pozytywne.
No i gratulacje dla pszrena, poemix rosnie w sile ....
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline pszren

Balkon
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 29, 2005, 07:47:21 am »
bardzo miło mi :D
oby poemiks nie okazał się krótkotrwałą ciekawostką, tylko się rozwijał. Tkaczu balkonami (i nie tylko) też nieźle poemiksuje!

a tak z ciekawostek - to Tkachoz wymyślił czerwoną okładkę, i to był całkowicie trafny wybór :D

 

anything