Autor Wątek: Balkon  (Przeczytany 12309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 29, 2005, 02:59:13 pm »
a Pszren mi zaproponowal ze moge sobie wybrac kolor :)

Offline Maciej

Balkon
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 03, 2005, 06:29:39 pm »
W końcu mam BALKON!!!!
Rewelacja! Jestem wstrząśnięty!  8)

KRYSTYNO OJ,
KRYSTYNO,
STRAŻNICZKO
SPRAWIEDLIWOŚCI
...
STAŁAŚ SIĘ
NAJSŁABSZYM
OGNIWEM


 :lol:

A co z Hipnozą? Będzie?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 03, 2005, 06:38:43 pm »
hipnoza to zupelnie inna historia sie zrobila ;) ale mozliwe ze bedzie jako trzeci odcinek. jeszcze sie okaze
a co do drugiego to postaram sie zeby byl na poczatku-pierwszej polowie grudnia. bedzie tym razem o tym jak balwany opanuja podworko :) zobaczycie. aha mam mysl zeby tym razem okladka miala kolor niebieski

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 23, 2006, 03:36:02 pm »
mam zaszczyt powiadomic ze wydano drugi albumik z serii "Balkon". tytul ten drugi albumik ma "Bałwany" i traktuje o tym jak Ludwik i jego przyjaciele buduja zima balwany, ktore pozniej ozywaja. co z tego wyniknie dowiecie sie czytajac ta krotka nowele poemiksowa (konkretniej tj historia opowiedziana srodkami poemiksowymi).
tutaj okladka: http://img87.imageshack.us/my.php?image=balkon2okladka7pc.jpg
a tu jedna ze stron: http://img122.imageshack.us/my.php?image=balkon2s39gv.png
Cena: 1,50 zl
Format: A6
Nakład: 50 egz
Stron: 16
prawdopodobnie bedzie na WSK na stoliczku u niezaleznych. jednak mnie nie bedzie, nie mam jak pojechac do Warszawy. jezeli ktos chcesz autograf to prosze pisac. wtedy na nazwisko prosze sie zglosic do stoliczka na gieldzie u Gila i Asu.
poza tym beda sprzedawane egz pierwszego Balkonu.
jezeli ktos nie jedzie na wsk a chce kupic Balkon to prosze pisac na priva lub na tka91@wp.pl
pozdrawiam
tkachoz

Offline empro

Balkon
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 23, 2006, 04:01:53 pm »
Cytat: "Tkachoz"
jezeli ktos chcesz autograf to prosze pisac.


:)
skromniś :)

Offline asu_swing

Balkon
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 23, 2006, 04:20:42 pm »
Cytat: "empro"
Cytat: "Tkachoz"
jezeli ktos chcesz autograf to prosze pisac.


:)
skromniś :)


ano... Rysunek, który mi Mikołaj zrobił w pierwszym sezonie LBDY był rewelacyjny... mało który rysownik stara się tak fajnie robic autografy.

nie wiem jak ty empro, bo nic twojego nie mam, ale jak kiedys mi się coś spodoba to może coś takiego nabędę i też poproszę o wpis.




a wracając: Czekam na balkon, bo mam poprzedni i bardzo mi się spodobał od strony fabularnej, a tez to i śmieszne pieniądze są, więc nabędę;]

Offline Jaszcząb

Balkon
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 23, 2006, 04:43:01 pm »
Też mam jedynkę więc piszę się na "Bałwany' :D

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 23, 2006, 08:27:28 pm »
fajnie fajnie milo :)
dzieki Asu :] a Empro tez super autografy robi, przynajmniej mi zrobil ladny.
tak przy okazji to kolejny Balkon bedzie o hipnozie i to troche dluzsza historyjka bedzie.. powiesc poemiskowa znaczy ;)

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 25, 2006, 05:20:38 pm »
Dziękuję dostałem, szersze wrażenia po lekturze ..........

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 29, 2006, 07:31:12 pm »
to tak dla rozruszania tematu
w Balkonie2 jest blad w fabule. o czyms zapomnialem :) pierwsi trzej forumowiczowie ktorzy na priva napisza jaki blad popelnilem dostana kazdy po 1 stronie specjalnie narysowanego poemiksu z serii Balkon.
tyle i prosze przy okazji o opinie na tematu nowego Balkonu jezeli ktos juz kupil. a kupic nadal mozna u mnie.

Offline Maciej

Balkon
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 29, 2006, 08:11:24 pm »
Zapomniałeś o...  
...?

no to ja zgadłem, ale może wie ktoś jeszcze?
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Tkachoz

Balkon
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 29, 2006, 08:34:02 pm »
no i Maciej konkurs zepsules.. :P
nie wiem. niewyspany bylem. ale w wydaniu zbiorowym wyjasnione bedzie.

Offline Maciej

Balkon
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 29, 2006, 08:36:19 pm »
przepraszam  :? zedytuję posta, może jeszcze ktoś odpowie...
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Łamignat

....
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 06, 2006, 12:24:33 pm »
Jestem po lekturze obydwu balkonów.
Część zabawy jakoś do mnie nie trafiła, nudna, nużąca i jakaś taka  kiepsko narysowana. Jednym słowem nic nie warta (moje zdanie).
Natomiast część Bałwany to juz zupełnie coś innego.
Widać, że autor szkolił swój kunszt, rysunki naprawdę bardzo fajne (ćwicz a naprawdę możesz robić z czasem coś fajnego) histotyjka nawet przyjemna i ta część dopiero sprawiła mi frajdę  bo czytając człowiek mógł sobie przypomnieć czasy z dzieciństwa.
Zatem  wyciągam słuszny wniosek, że  powinieneś jak najwięcej ćwiczyć i spróbować sie z jakimś komiksem dla dzieci, nieco lepszym , może w kolorze, bo porównując zabawy i bałwany widze miedzy nimi sporą przepaść -  a to dobrze o Tobie świadczy.
P.S.  dzięki za dedykację :)

Offline Łamignat

....
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 06, 2006, 12:26:39 pm »
Jestem po lekturze obydwu balkonów.
Część zabawy jakoś do mnie nie trafiła, nudna, nużąca i jakaś taka  kiepsko narysowana. Jednym słowem nic nie warta (moje zdanie).
Natomiast część Bałwany to juz zupełnie coś innego.
Widać, że autor szkolił swój kunszt, rysunki naprawdę bardzo fajne (ćwicz a naprawdę możesz robić z czasem coś fajnego) histotyjka nawet przyjemna i ta część dopiero sprawiła mi frajdę  bo czytając człowiek mógł sobie przypomnieć czasy z dzieciństwa.
Zatem  wyciągam słuszny wniosek, że  powinieneś jak najwięcej ćwiczyć i spróbować sie z jakimś komiksem dla dzieci, nieco lepszym , może w kolorze, bo porównując zabawy i bałwany widze miedzy nimi sporą przepaść -  a to dobrze o Tobie świadczy.
P.S.  dzięki za dedykację :)

 

anything