trawa

Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1156047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1890 dnia: Wrzesień 09, 2012, 09:53:10 am »
Ja chętnie przeczytałbym ciąg dalszy Milczenia i krew. Chyba kiedyś była mowa, że może Taurus by to wydał?

Offline Thomas29Needles

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1891 dnia: Wrzesień 09, 2012, 01:05:50 pm »
@misio141,@ramirez82 - zatem skuszę się napewno :wink:

Jednorożec wydaje mi się najmniej interesujący z nowych serii Taurusa dlatego odpuszczam chwilowo.

Podobno może już być nawet na początku przyszłego roku.
No proszę... A tak sobie strzeliłem :wink:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2012, 01:14:55 pm wysłana przez Thomas29Needles »

Offline slay

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1892 dnia: Wrzesień 09, 2012, 01:27:02 pm »
Jednorożec to dla mnie wielki zawód był. Opowieść słaba z pogranicza horroru, fantasy i średniowiecza. Jakoś nie wciąga, nie sprawia przyjemności z czytania i ogólnie takie słabe jest jako całokształt.

Offline TomekSzymek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1893 dnia: Wrzesień 09, 2012, 07:31:59 pm »
Na mnie Jednorożec jeszcze czeka. Kupiłem z czystej ludzkiej ciekawosci :smile:
Blog mojego autorstwa :) Serdecznie zapraszam!
http://www.culturalnie.net/

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1894 dnia: Wrzesień 13, 2012, 12:21:27 pm »
Witam

w związku z problemami technicznymi ze stroną wydawnictwa, pozwalam sobie wysłać kilka informacji za pośrednictwem forum.

I tak:

1. Wczoraj do sprzedaży trafił drugi (z czterech) tom serii "Jednorożec" pt. Ad Naturam - następny tom tej serii planujemy na luty/marzec 2013

2. 25 lub 26 września br. do sprzedaży trafią:

- "Żywe Trupy tom 1" dodruk wydania II
- "Żywe Trupy tom 2" wydanie II
- "Żywe Trupy tom 3" wydanie II
- "Żywe Trupy tom 16" wydanie I

3. Na festiwalu w Łodzi będziemy premierowo sprzedawali (tradycyjnie z rabatem -25%):

- "Orbital tom 2: Pęknięcia" zamknięcie pierwszego cyklu serii
- "Infamis tom 1 (z 2): Bohater" autorstwa Pawła Zycha (podczas Festiwalu będzie również zorganizowane spotkanie z autorem i sesja autografów - w sobotę 6.10)

4. Trzeci tom serii "Zabójca" wydamy około połowy października 2012

5. Dodruki lub II wydania tomów 6,7 i 8 "Żywych Trupów" powinny ukazać się w listopadzie 2012

6. Do końca roku wydamy jeszcze:

- "Long John Silver tom 3"
- "W.E.S.T tom2"
- "Infamis tom 2"
i być może "Skorpion tom 7" (drugi termin wydania tego komiksu to styczeń 2013)

7. Na MFKiG na naszym stoisku obowiązują na wszystkie pozycje wydawnictwa rabaty -25% od cen okładkowych.


pozdrawiam
Taurus Media
TAURUS MEDIA

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1895 dnia: Wrzesień 13, 2012, 12:42:41 pm »
"Skorpion" wraca! extra!

Offline jolan13

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1896 dnia: Październik 16, 2012, 08:48:39 am »
Czy zapoznał się już ktoś z komiksem "Infamis"? Warte zakupu?

Offline turucorp

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1897 dnia: Październik 16, 2012, 10:28:31 am »
Czy zapoznał się już ktoś z komiksem "Infamis"? Warte zakupu?

czeka jescze w kolejce do czytania, ale wstepnie wyglada na to, ze warto (warto pamietac, ze to pierwszy tom)

N.N.

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1898 dnia: Październik 16, 2012, 10:48:02 am »
Czy zapoznał się już ktoś z komiksem "Infamis"? Warte zakupu?
Bardzo dobrze opowiedziana historia, świetne rysunki. Z zapowiedzi wynika, że całość zamknie się w dwóch tomach, a drugi tom wyjdzie za miesiąc.

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1899 dnia: Październik 16, 2012, 11:33:59 am »
Infamis to tak naprawdę jeden komiks, sztucznie podzielony na dwa tomy, ponieważ w czasie tworzenia rozrósł się "trochę" autorowi. Moim zdaniem mogli to spokojnie wydać w jednym, tak jak Timof wydał Rewolucje: Na morzu, albo Egmont Reduktor prędkości. No, ale wybrali podzielenie. Może dlatego, że musiałoby to kosztować ok 70 zł na raz...


Mało tego istnieje co najmniej kilka już narysowanych plansz, których zabraknie w tych tomach, ponieważ otwierały kolejny wątek, który znowu mógłby się niebezpiecznie rozróść.
Zych powiedział na spotkaniu, że jeśli Infamis okaże się sukcesem, pomyśli o kontynuacji i wtedy wykorzysta pewnie tamte plansze i wątek.

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1900 dnia: Październik 16, 2012, 07:51:41 pm »
Przychylam przedmówcom - Infamis jest niezły, choć jak dla mnie akcja trochę za szybko gna do przodu. Ale to może tylko moje wrazenie. Za to bardzo podobają mi się rysunki. Wprawdzie wszyscy bohaterowie wyglądają jak krasnoludy, ale według mnie to pasuje - dobrze oddaje surowość i zadziorność sarmackich charakterów.

Offline kosmoski

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1901 dnia: Październik 17, 2012, 12:05:10 am »
U mnie póki co 1 tom budzi mieszane uczucia...

Akcja trochę za szybko gna do przodu, z postaciami jest problem, żeby zapamiętać (poza główną) kto jest kto (ściągawka zawarta w tomie przydaje się niesamowicie).

Podchodziłem do tego komiksu z dużym kredytem zaufania, póki co spora cześć pozostała jeszcze do spłaty..
Liczę, że część druga ją spłaci :wink:

Offline jolan13

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1902 dnia: Październik 17, 2012, 10:16:53 am »
Wychodzi na to, że trzeba dodać do kolejki zakupów. Dzięki za nakierowanie:)

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1903 dnia: Październik 23, 2012, 02:41:51 pm »
Witam

w związku z ciągłymi problemami z naszą stroną :( pozwolę sobie wykorzystać forum do przekazania informacji.

W dniu dzisiejszym do sprzedaży trafił trzeci tom serii "ZABÓJCA" pt. "Dług".


pozdrawiam
Taurus Media
TAURUS MEDIA

Offline jolan13

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1904 dnia: Październik 24, 2012, 06:19:08 am »
Chyba nigdy nie zdarzyło mi się pisać o występujących w komiksie literówkach, ale w najnowszych, 16-tych Żywych Trupach ilość literowek i zmiany rodzaju jest zauważalna (czytaj: duża), dodatkowo, pod koniec albumu, przez kilka stron miałem wrażenie, że ktoś zapomniał o istnieniu przecinka. Korekta mocno przysnęła.

Żeby nie było że tylko narzekam, sam numer naprawdę dobry, ciekaw jestem kogo Kirkman uśmierci z okazji setnego numeru;)

 

anything