Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1154081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slay

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1905 dnia: Październik 24, 2012, 12:33:33 pm »
Już w poprzednim tomie mieli te same problemy. Sam komiks świetny, ale te błędy odbierają mi przyjemność z czytania.

Offline jolan13

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1906 dnia: Październik 25, 2012, 06:40:24 am »
Eeee tam, przyjemności to mi nie odbierają, ale wolałbym płynnie przechodzić przez fabułę, a nie mieć przerywniki w postaci BŁĄD .... BŁĄD ... BŁĄD ... itd.
W poprzednim tomie owszem, były też tego typu rzeczy, ale teraz (niestety) jest tego jeszcze więcej.

Offline Rork

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1907 dnia: Listopad 04, 2012, 06:35:50 pm »
A ja mam pytanie do Wydawcy. Czy zostanie wydana kontynuacja Nokturno a jeśli tak to kiedy możemy się jej spodziewać?

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1908 dnia: Listopad 08, 2012, 02:18:51 am »
Infamis II został przesunięty na styczeń.

Offline Rork

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1909 dnia: Listopad 22, 2012, 08:16:57 pm »

Offline adro

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1910 dnia: Listopad 23, 2012, 10:09:05 pm »
pieknie, oby taurus zabral sie jeszcze za largo wincha i alphe.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline TomekSzymek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1911 dnia: Listopad 26, 2012, 07:10:35 pm »
No ładnie się to prezentuje. Przeraża mnie jednak fakt, ile rzeczy mam do nadrobienia. Widzę, że "Żywe Trupy" #17, a ja tu się za pierwszy tom zabieram na dniach :D
Blog mojego autorstwa :) Serdecznie zapraszam!
http://www.culturalnie.net/

Offline amsterdream

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1912 dnia: Grudzień 10, 2012, 02:38:44 pm »
Chyba nigdy nie zdarzyło mi się pisać o występujących w komiksie literówkach, ale w najnowszych, 16-tych Żywych Trupach ilość literowek i zmiany rodzaju jest zauważalna (czytaj: duża), dodatkowo, pod koniec albumu, przez kilka stron miałem wrażenie, że ktoś zapomniał o istnieniu przecinka. Korekta mocno przysnęła.

Jak dla mnie to ten tom korekty prawdopodobnie w ogóle nie przeszedł. A ilość brakujących przecinków w ostatnim zeszycie jest niezliczona. Straszną fuszerkę zaczyna odwalać Taurus.

Sam komiks jak zwykle genialny, ale te błędy :roll:

Offline pioma10

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1913 dnia: Grudzień 10, 2012, 02:46:22 pm »
Jak dla mnie to ten tom korekty prawdopodobnie w ogóle nie przeszedł. A ilość brakujących przecinków w ostatnim zeszycie jest niezliczona. Straszną fuszerkę zaczyna odwalać Taurus.

Sam komiks jak zwykle genialny, ale te błędy :roll:

Słyszałem, że korekta była, ale istnieje możliwość, że do druku poszła omyłkowo wersja poprzednia (bez korekty).

Offline jolan13

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1914 dnia: Grudzień 11, 2012, 06:58:36 am »
Słyszałem, że korekta była, ale istnieje możliwość, że do druku poszła omyłkowo wersja poprzednia (bez korekty).
Prawdopodobna wersja, zważywszy na fakt, iż frankofońskie serie Taurusa czyta się płynnie, bez lawiny byków.

Offline Qwant

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1915 dnia: Grudzień 11, 2012, 07:35:11 am »
Słyszałem, że korekta była, ale istnieje możliwość, że do druku poszła omyłkowo wersja poprzednia (bez korekty).

Mało prawdopodobna wersja, zważywszy na fakt, iż ludzie narzekali na korektę również w poprzednich tomach ŻT. Chyba że tym razem jest zdecydowanie gorzej (jeszcze nie czytałem). Na szczęście nie przeszkadza mi to za bardzo (więc pewnie sam byłbym kiepskim korektorem).

N.N.

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1916 dnia: Grudzień 11, 2012, 05:10:34 pm »
Prawdopodobna wersja, zważywszy na fakt, iż frankofońskie serie Taurusa czyta się płynnie, bez lawiny byków.
Możliwa jest również wersja, że osoby tłumaczące z francuskiego po prostu robią mniej błędów.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1917 dnia: Grudzień 11, 2012, 09:02:05 pm »
albo moze wydaje sie, ze z angielskiego moze tlumaczyc kazdy, bo przeciez wszyscy jakos tam angielski rozumieja :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline jolan13

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1918 dnia: Grudzień 12, 2012, 09:36:43 am »
Wszystkie powyższe jest prawdopodobne :wink:

Z innej beczki. Przeczytałem nowego Long Johna, i tak jak z początku akcja płynie względnie sennie i spokojnie, końcówka albumu wali w czachę :wink: Takiego rozwiązania z pewnością nie przewidywałem i teraz nie mogę się doczekać dokończenia serii. Czy ktoś z zaznajomionych z językiem francuskim i względnie śledzących tamten rynek zna może odpowiedź na pytanie, kiedy planowane jest wydanie ostatniego albumu?

Offline pioma10

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1919 dnia: Grudzień 12, 2012, 11:07:17 am »
Czy ktoś z zaznajomionych z językiem francuskim i względnie śledzących tamten rynek zna może odpowiedź na pytanie, kiedy planowane jest wydanie ostatniego albumu?

Podobno na początku przyszłego roku (najprawdopodobniej w lutym) - info od Taurus Media.