Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1140960 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1800 dnia: Styczeń 17, 2012, 08:45:57 pm »
Mimo wszystko szkoda. Uwzględniając profile wydawnicze, to jeśli nie Taurus to zostaje tylko Egmont. A nie wierzę, że ten ostatni, jeśli faktycznie przejąłby licencję na tę serię, będzie ją wydawał w formie pojedynczych albumów, tak jak robiło to Manzoku.
No ale w czym problem? Dostalibyśmy integrala i nie musieli tak długo czekać na dalszy ciąg opowieści. Mnie by to odpowiadało.

Offline Rork

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1801 dnia: Styczeń 17, 2012, 08:51:05 pm »
Miałem napisać dokładnie to samo :-). Dodam jeszcze, że bez zastanowienia kupiłbym jeszcze raz tomy 1-4 jeśli komiks zostałby wydany jako integral.

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1802 dnia: Styczeń 17, 2012, 09:20:59 pm »
Koziorożec w integralu w Planszach Europy? przestańcie, bo aż idzie się rozmarzyć...

Offline graves

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1803 dnia: Styczeń 17, 2012, 09:33:07 pm »
Koziorożec w integralu w Planszach Europy? przestańcie, bo aż idzie się rozmarzyć...
Czemu nie, skoro na kolejnego ARQ przyjdzie jeszcze trochę poczekać - można by zająć sie Koziorożcem... :)
Wątpię jednak, aby w tym roku coś z tego wyszło...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Rork

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1804 dnia: Styczeń 17, 2012, 10:04:52 pm »
Słuszna uwaga.
Jako, że marzenia się spełniają ja już zaczynam marzyć :smile:

Offline Death

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1805 dnia: Styczeń 17, 2012, 10:44:25 pm »
Fajne te przykładowe strony Orbitala. Takie śnieżne klimaty + mrok a'la Łowca androidów to ja lubię. No i całość w dwóch tomach w tym roku. Chyba kupię  :smile:

Offline wilk

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1806 dnia: Styczeń 18, 2012, 09:07:54 am »
No ale w czym problem? Dostalibyśmy integrala i nie musieli tak długo czekać na dalszy ciąg opowieści. Mnie by to odpowiadało.

W ostateczności mogłoby tak być. Zawsze lepiej tak niż w ogóle. Ale skoro pierwsze cztery tomy zostały wydane w formie pojedynczych albumów to wolałbym resztę w takiej samej formie.

Edit:
Po przemyśleniu stwierdzam, że kwestia formy wydania ma drugorzędne znaczenie. Oby tylko ktoś pociągnął tę serię do końca po polsku.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 09:15:23 am wysłana przez wilk »

Offline Rork

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1807 dnia: Styczeń 18, 2012, 10:46:58 am »
A widzisz przekonałeś się :-). A już miałem Cię skarcić, że jesteś niegrzeczny :wink: .

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1808 dnia: Styczeń 18, 2012, 03:04:59 pm »
W ostateczności mogłoby tak być. Zawsze lepiej tak niż w ogóle. Ale skoro pierwsze cztery tomy zostały wydane w formie pojedynczych albumów to wolałbym resztę w takiej samej formie.

Edit:
Po przemyśleniu stwierdzam, że kwestia formy wydania ma drugorzędne znaczenie. Oby tylko ktoś pociągnął tę serię do końca po polsku.
No i przy systemie integrali pewnie poznalibyśmy ten koniec wcześniej. :)

Offline Kolos z Rodos

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1809 dnia: Styczeń 18, 2012, 06:44:16 pm »
Jak dla mnie Taurus ma coraz lepszą ofertę, oby tak dalej.

Offline Matt@

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1810 dnia: Styczeń 20, 2012, 02:58:32 pm »
To Taurus miał wydać "Strangers in Paradise", prawda? Nie wiecie czemu nie doszło do wydania i czy ktoś ma tę serię w planach?

Offline adro

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1811 dnia: Styczeń 26, 2012, 12:57:40 am »
No mial wydac, ale nie wiem, co poszlo nie tak. Zapowiedzi Taurusa bardzo ciekawe. Kazdy tytul jest w kregu moich zainetresowan, brawo
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline donTomaszek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1812 dnia: Styczeń 31, 2012, 08:50:40 pm »
Fajnie, ze Taurus startuje z nowymi seriami. Co jednak z kontunuacja Nocturno? Jakies wiesci, ploteczki???
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline graves

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1813 dnia: Luty 12, 2012, 03:52:28 pm »
Właśnie skończyłem czytać pierwszy tom "Orbitala". Całkiem niezłe sf. Takie połączenie "Valeriana" z "Armadą" doprawione szczyptą "Aliens".
Pierwszy tom to zaledwie połowa pierwszej misji dwójki bohaterów tego cyklu, także to tak naprawdę połowa opowieści, po której trydno jeszcze wypowiedziec się o tej serii. Na razie jest na tyle dobrze że czekam na drugi tom, kóry na pewno kupię.
Cena jest również bardzo przyzwoita, szczególnie jak się weźmie pod uwagę 25% rabat. W tych czasach 27 zł za komiks w typowym "europejskim" rozmiarze, czyli A4 i 48 stron - to cena calkiem odpowiednia.
Seria ma już 6 lat i do tej pory wyszły 4 labumy, możemy więc w krótkim czasie dogonić francuskie wydania.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline oligator1975

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1814 dnia: Luty 12, 2012, 05:13:41 pm »
Ostatnio skusiła mnie 25% zniżka od taurusa na gildi i kupiłem od nich Zabójca,Orbital i Long John Silver (pierwsze moje zakupy od taurusa) i już mnie mają bo czekam na następne części.
Zabójca - jak dla mnie rewelacja chce się czytać dalej
Orbital i John zaciekawili na tyle że następne tomy  też kupię.