Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1141089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomasz 66

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1875 dnia: Lipiec 29, 2012, 09:36:11 pm »
Zapowiedzi Taurusa do końca roku:
http://www.taurusmedia.pl/index.php?idn=info_rekord&id=0131
(+ "Infamis" Zycha - dwa tomy)

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1876 dnia: Wrzesień 06, 2012, 12:20:19 pm »
16. tom "Żywych trupów" jeszcze się nie ukazał, prawda?

Offline TomekSzymek

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1877 dnia: Wrzesień 06, 2012, 12:55:55 pm »
Do mnie przyszły dzisiaj spore zakupy ze sklepu Gildii. Większosć własnie od Taurusa :) Mam głównie same pierwsze tomy. Jednorożec, W.E.S.T. i Long John Silver :)
Blog mojego autorstwa :) Serdecznie zapraszam!
http://www.culturalnie.net/

Offline pioma10

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1878 dnia: Wrzesień 06, 2012, 01:24:46 pm »
16. tom "Żywych trupów" jeszcze się nie ukazał, prawda?

Jeszcze nie. Podobno jest jakiś problem z podpisaniem kontraktu, czy jakoś tak. Ale najpewniej będzie we wrześniu.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1879 dnia: Wrzesień 06, 2012, 02:38:08 pm »
Jeszcze nie. Podobno jest jakiś problem z podpisaniem kontraktu, czy jakoś tak. Ale najpewniej będzie we wrześniu.
Czyżby Amerykanie chcieli więcej pieniędzy? W końcu to coraz bardziej "markowy" tytuł... :)

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1880 dnia: Wrzesień 06, 2012, 08:14:05 pm »
Czyżby Amerykanie chcieli więcej pieniędzy? W końcu to coraz bardziej "markowy" tytuł... :smile:
Jezeli ten "markowy" tytul w wersji telewizyjnej nie przyspieszy akcji to szybko moze stac sie "niszowy" :) Chociaz i w komiksowym oryginale przydaloby sie troche wiecej tempa :P
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1881 dnia: Wrzesień 06, 2012, 09:50:46 pm »
Jezeli ten "markowy" tytul w wersji telewizyjnej nie przyspieszy akcji to szybko moze stac sie "niszowy" :) Chociaz i w komiksowym oryginale przydaloby sie troche wiecej tempa :P
Ekhm, ja to na razie zbieram "Żywe trupy", chociaż powoli przymierzam się do lektury (ale sęk w tym, że takich przymiarek do różnych lektur mam dziesiątki). Serialu nie oglądam z wiadomych względów. Znam jednak takich, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki.

Offline peta18

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1882 dnia: Wrzesień 07, 2012, 05:40:04 am »
Ekhm, ja to na razie zbieram "Żywe trupy", chociaż powoli przymierzam się do lektury (ale sęk w tym, że takich przymiarek do różnych lektur mam dziesiątki).
Lepiej sprawdz czy wsrod tytulow czekajacych na swoja kolej nie ma takich, ktore zawieraja jakies bledy drukarskie (brakujace strony, itp.). Ja niestety co jakis czas takie egzemplarze wylapuje, problemu nie ma, mozna zawsze wymienic, gorzej, jak komiks stoi juz dluzszy czas i faktury znalezc juz nie mozna.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1883 dnia: Wrzesień 07, 2012, 09:08:06 pm »
Lepiej sprawdz czy wsrod tytulow czekajacych na swoja kolej nie ma takich, ktore zawieraja jakies bledy drukarskie (brakujace strony, itp.). Ja niestety co jakis czas takie egzemplarze wylapuje, problemu nie ma, mozna zawsze wymienic, gorzej, jak komiks stoi juz dluzszy czas i faktury znalezc juz nie mozna.
Każdą książkę czy komiks tuż po zakupie (a jeśli to możliwe, to oczywiście przed zakupem) sprawdzam pod tym kątem, więc mam nadzieję, że nie czeka mnie żadna przykra niespodzianka.

Offline Thomas29Needles

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1884 dnia: Wrzesień 08, 2012, 10:43:46 pm »
Do mnie przyszły dzisiaj spore zakupy ze sklepu Gildii. Większosć własnie od Taurusa :) Mam głównie same pierwsze tomy. Jednorożec, W.E.S.T. i Long John Silver :)
Ja otrzymałem paczkę wczoraj. 2 albumy Silvera, W.E.S.T., Orbital. Świetne serie. Taurus to zdecydowanie wydawnictwo numer 1 na naszym rynku - trafia w mój gust idealnie. Osobiście chciałbym jeszcze więcej dobrych europejskich serii od Taurusa (bynajmniej nie takich gniotów jakie prezentuje Komiks Fantastyka).

Na Jednorożca jeszcze się nie zdecydowałem. Warto? :)


p.s.
Może kiedyś uda się Taurusowi 'puścić' kontynuację Skorpiona i UW1 Bajrama? Pięknie by było :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1885 dnia: Wrzesień 08, 2012, 10:54:30 pm »
Ja otrzymałem paczkę wczoraj. 2 albumy Silvera, W.E.S.T., Orbital. Świetne serie.

A Zabójcę masz? Równierz bardzo dobry tytuł.


Offline Thomas29Needles

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1886 dnia: Wrzesień 08, 2012, 11:03:50 pm »
A Zabójcę masz? Równierz bardzo dobry tytuł.


Nie. Polecasz? :)

Widziałem plansze i graficznie bardzo mi się podobało ale nie wiem jak scenario.

Offline misio141

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1887 dnia: Wrzesień 08, 2012, 11:18:42 pm »
Nie. Polecasz? :)

Widziałem plansze i graficznie bardzo mi się podobało ale nie wiem jak scenario.
Zabójca jest zabójczy :) świetna seria, osobiście polecam
Ass, gass and grass - nobody rides for free

ramirez82

  • Gość
Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1888 dnia: Wrzesień 08, 2012, 11:22:04 pm »
No warto, jak najbardziej. Fabularnie i rysunkowo bardzo dobry komiks. Dotąd wyszły 2 tomy, następny zapowiadany na wrzesień. Co do Jednorożca, to sam się nie zdecydowałem do dziś. Jakoś tak przykładowe plansze, jak i recenzje, raczej zniechęcają mnie.

Offline pioma10

Odp: Taurus...
« Odpowiedź #1889 dnia: Wrzesień 09, 2012, 08:11:28 am »
Może kiedyś uda się Taurusowi 'puścić' kontynuację Skorpiona...

Podobno może już być nawet na początku przyszłego roku.