Autor Wątek: Taurus Media  (Przeczytany 1140922 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4305 dnia: Listopad 26, 2018, 02:04:40 pm »
Aż takiej tragedii nie ma gdy strony są obok siebie. Przesunięcia kolorów gorsze  :smile: To nie jest błąd druku tylko ktoś z Taurusa nawalił przy składzie.

Offline isteklistek

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4306 dnia: Listopad 26, 2018, 02:47:09 pm »
I co będzie tylko wzruszenie ramionami? Nie mam tego tomu, ani żadnego z tej serii. Warto do nich pisać, zrobić zdjęcia, dać na profil i prowadzić dyskusje... można tez siedzieć, wstrzymać oddech i puchnąć jak balon.

Offline misiokles

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4307 dnia: Listopad 26, 2018, 02:54:40 pm »
Można sprzedać na allegro, można oddać bez podania przyczyn po iluś dniach, można zaprzestać kupowania dalszych produktów firmy. Czy można użyć prawdziwej siły - pieniądza. Takie kozaczenie po necie 'płace to wymagam merc-jakości' jest jedynie kozaczeniem bo nie niesie za sobą konkretnych czynów.

Offline isteklistek

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4308 dnia: Listopad 26, 2018, 02:59:52 pm »
Zgadzam się w 100%. Jednak uważam, że jest to rozwiązanie ostateczne, gdy nie ma szans na porozumienie i druga strona stoi uparcie przy swoim.

JanT

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4309 dnia: Grudzień 03, 2018, 07:20:17 am »
Gdzie ten Lazarus? Tyle osób zapewniało że zaraz będzie  :smile:  W tym roku już nic nie będzie od Taurusa.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4310 dnia: Grudzień 03, 2018, 08:44:53 am »
Taurus mógłby przestać się bawić w milczenie bądź zrzucanie winy na innych i powiedzieć otwarcie "tych serii nie będziemy kontynuować, nie ma na to szans, bo..."
Tak czekam na kolejne Lazarus i Black Science i się nie mogę doczekać. Wiedząc, że tego nie będzie na pewno od nich to sprzedłabym to co mam i kupił angielskie wydania. Ech..

Offline -gościu-

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4311 dnia: Grudzień 03, 2018, 08:50:05 am »
W tym roku już nic nie będzie od Taurusa.


Na pewno? A nie wrzucili właśnie grafiki zapowiadającej kolejny tom Barakudy?




Edit: Mój błąd. Ta grafika reklamuje Rycerzy Heliopolis, a nie Barakudę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2018, 09:12:55 am wysłana przez -gościu- »

JanT

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4312 dnia: Grudzień 03, 2018, 09:13:52 am »
Luc Orient miał być ale przeszedł na styczeń.

Offline -gościu-

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4313 dnia: Grudzień 03, 2018, 09:16:45 am »
Luc Orient miał być ale przeszedł na styczeń.


No właśnie doczytałem w komentarzach na FB, że już nic w tym roku nie będzie  :sad:  Właściwie to spodziewałem się tego, bo chyba zawsze ostatnie tytuły wypuszczali pod koniec listopada, ale ta grafika mnie zmyliła.


Coś słabo w tym roku Taurus  :doubt:  Te przeciągające się oczekiwanie na Lazarusa, który już lada chwila miał być, Queen & Country, coraz mniejsze nadzieje na Black Science...

Offline Thiago

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4314 dnia: Grudzień 03, 2018, 09:47:56 am »
Taurusowi bym się nie dziwił. Widzisz co robi Egmont? Screem się dławi, Taurus natomiast jako wprawny gracz czeka na swój czas i tyle! Brawo za rozsądek!

Offline isteklistek

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4315 dnia: Grudzień 03, 2018, 09:58:03 am »
Lazarus ma być, ja mogę poczekać. Napisali, że mają problemy z uzyskaniem materiałów od licencjodawcy, co także potwierdzają inne wydawnictwa u nas, dla mnie są ciągle wiarygodni, więc nie ma sensu ich cisnąć, bo sami pewnie chcieli by to wydać już dawno.

JanT

  • Gość
Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4316 dnia: Grudzień 03, 2018, 10:40:12 am »
Ale podobno materiały do Lazarusa (dwóch kolejnych tomów) dostali już dawno i miało być zaraz.

Offline midar

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4317 dnia: Grudzień 03, 2018, 12:21:39 pm »
Ale podobno materiały do Lazarusa (dwóch kolejnych tomów) dostali już dawno i miało być zaraz.
Potwierdzam, że tak mówili w Łodzi.

Offline Gazza

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4318 dnia: Grudzień 03, 2018, 01:18:10 pm »
Uwierzę jak zobaczę, ale zaczyna to być dość irytujące. Zarówno z Lazarus jak i z Black Science.

Offline keram

Odp: Taurus Media
« Odpowiedź #4319 dnia: Grudzień 03, 2018, 04:23:35 pm »
A ja chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś szansa na katalog? Nawet wydawcy o krótszym  stażu i mniejszej ilości publikacji potrafią wydać książeczkę (ulotkę) z opisem oferty.
Byłoby fajnie na Komiksowej Warszawie dostać coś takiego od Taurusa.