trawa

Autor Wątek: jak grać wampirami.........  (Przeczytany 2038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline von LeoneK

jak grać wampirami.........
« dnia: Styczeń 31, 2003, 04:31:29 pm »
jak grać wampirami.........przeciwko strzelającym, i innym armią muj pomysł  to ;
masrer necromancer
thrall blood dragon
thrall blood dragon
necromancer

dire wolves
dire wolves
ghoul
ghoul
skeletons
black nightów
gave guard
fell bat
fell batt

oczywiscie nie podawałem punktacji i ilości w jakiej chciałbym to wystawiać, prosze o ocene i o wasze propozycje, doradzcie ktura linia krwi jest najfajniejsz i dlaczego, macie może jakieś propozycje co do kupna kawalerji konwertowania jej tak aby wyszło taniej, z góry dzięki :)
adzieja należy się żywym, dla zmarłych nie ma nadziei!

Offline Cyel

jak grać wampirami.........
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 31, 2003, 05:29:48 pm »
Co do konwertowania kawalerii, to kumpel mój ma pięknych Black Knightów skonwertowanych z plastikowych rycerzy Imperium. Tylko czaszki tu i tam zamiast hełmów, odpowiednio mroczny sztandar i schemat kolorystyczny. Ładnie i tanio.

  Z kolei ja, gdybym robił B. Knightów, użyłbym, równie tanich plastikowych rycerzy Bretonii. Drobne konwersje jak wyżej, dodatkowo kropierze na konikach poszarpane nożem modelarskim.

naprawdę łatwizna, i wygląda milion razy lepiej niż ci beznadziejni, oryginalni konni Wightowie.

LordViking

  • Gość
jak grać wampirami.........
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2003, 06:30:49 pm »
na armie strzelajace u vampow dobre jest 16 blackknightow w dwoch regimentch jeden ze sztandsrem 5+warda ktory wbrew pozorom pomaga niezle, ja sam gram lizardmanami ale do dzisiaj nie wiem jak mi sie nie udalo na polconie wystrzelac wlasnie takiej liczby piecioma salamandrami to bylo bardzo dziwne :cry: co do konwertowania to najci imperialni sie nadaja na konwersje, chyba ze zrobisz dla picu z cold one riderow i bedziesz mial black coldone knghtow :-) slodkie i budzace groze  :shock:

Offline Gorim

jak grać wampirami.........
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2003, 06:32:47 pm »
Hmm  niewiem zamiast pytac się o to samo wkółko można by zajrzeć do innych tematów nie?
A tak pozatym to  wybrani bohaterowie sa raczej ciency,  niebedzie to mocna magia bo wapirki blodów czarować niebędą, a dwóch magów sobie nieporadzi nawet ze średnią obroną..
Ghule niemają save i sa moim zdaniem zadrodzy, dwie salwy z byle syfu i sie rozpieżchną.
Zamiast fell batów bym może zaproponował jakiegos bat swarma, jeśli go zignoruje to przyblokować może coś na jakiś czas, szczególnie jak niema tego zaduzo, a jak beda strzelac no to niewystrzelaja ochroniarzy smietników ani zbolałych rycerzy :)
Co do konwersji, to jeśli już coś robić to proponował bym to zrobić z rozmachem a nie kolejne sztampowe rozwiązania, do kropierzy podorzucać flaki zombie, porobić dodatki z zielonego smiecia, konie troche powykrzywiac, bo zwykłe konie gw są raczej nędzne, w sumie niewiem czy nie jedne z gorszych jakie oferują firmy figurkowe.
Gorim
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..

Offline DENVER

Jak grac ? hmm
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 25, 2003, 12:26:25 pm »
Ja moimi VC gram tylko ze strzelajacymi bo brak wokolo innych gdzie mieszkam ale z nimi tez daje sobie nie zle rade. Poprostu wystawiam na przodzie 3x spiryty klocek szkieletow a reszta z tylu wlecze sie powoli az cala armie podejdzie w 2 turze i odslaniam kurtyne co daje mi mozliwosci szarzy BK itp. Nie gram ghulami bo nie znosze nieposluszenstwa :) jak mi ktos ucieka z pola bitwy.  Poza tym czesto podczas podejscia wszkrzesze sobie paru szkiletkow czy zombich ktore moga nie zle zaskoczyc wroga na tylach.
o życie to bezczynność śmierci.

Offline Halfing

jak grać wampirami.........
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 25, 2003, 03:38:36 pm »
Jak kiedyś widziałem armie na strzygach to było 30 skieletów 30 zombich 30 grejwów i3 bazy spirit hostów i 5 wołków V lord  necros i Wright z Coursed Bookiem
Wighty miały sztandar z wardem i w nim wszystkich charakterów a przed nimi szły spirity Rozpiska była naprawde dobra na armie strzelające ale na ofensywne już była nieco gorsza jednak siała ogromny postrach bo grał nią dość doświadczony gracz
Wg mnie jeżeli macie grac z armiami defensywnymi to raczej trzeba iść na masówę Boo jak po takich black Knightach lutna 3 imperialne działa i hell blaster to naprawde tracicie duża część armi w naprawdę krótkim czasie
Ale to jest tylko moje skromne zdanie lecz poparte wieloma obserwacjami :D

Offline daysleeper

jak grać wampirami.........
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 25, 2003, 04:45:05 pm »
Słuchaj jak grasz przeciwko defancowi to głównie pójdź w jednostki szybkie latające albo skirmisherów... Np ja bym wystawił wampiry Strigoi z bat formem.
Co do konwersji to kup sobie pack kawaleryjski z jazdą khermi i pokombinuj!!
...nawet sam Mesjasz był na sprzedaż..."

Offline JANKE'S

jak grać wampirami.........
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2003, 02:50:34 pm »
NA wampirkach to się nie znam
ale jeżeli chodzi o konwersję najtaniej wyjdzie jak sobie kupisz zwyczajną kawalerię bretońską lub imperialną zamienisz główki, pomalujesz na odpowiedni kolor, postrzępisz broń, pozamieniasz przedmioty (łatwizna)
miłej pracy 8)



The warth of change