Autor Wątek: EAsports 2006  (Przeczytany 4598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kingquest

EAsports 2006
« dnia: Wrzesień 19, 2005, 07:56:14 pm »
Już niedługo nadejdą nowe gry sportowe z EA .
Czekacie na nie z utęsknieniem czy może wszystkim przejadł się brak nowości ??
Ja czekam tylko na NBA 2006.
A wy??
W tym temacie można wyrażać wszytskie opinie o grach z EASPORTS z numekriem 2006.

Offline horsie

EAsports 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2005, 08:43:09 pm »
no ja ze swojej strony mogę tylko zdradzić, że jesli dobrze pójdzie to czeka Was porządna recka FIFY 2006, na która czekam(y) ;) z niecierpliwością...

gość1

  • Gość
EAsports 2006
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2005, 08:47:56 pm »
Cytat: "Bad_Horsie_"
no ja ze swojej strony mogę tylko zdradzić, że jesli dobrze pójdzie to czeka Was porządna recka FIFY 2006, na która czekam(y) ;) z niecierpliwością...


qn udaje ze pracuje ^_- a tylko by swoja zonke balamucil ^_-

Offline horsie

EAsports 2006
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2005, 08:50:12 pm »
A Ty się tak przyczepiłes do tej mojej Żonki :]
Ty masz swoje 4 w róznych krańcach Polski, lepiej przyznaj sie w końcu do jakiegos dziecka :P

Offline Deytonus

EAsports 2006
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 19, 2005, 08:55:50 pm »
Te jego żonki to pewnie wersji - 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 a Coen to tylko upatchowuje ^-^
Nie wiedzieć dlaczego, mam dziwny wstręcik do gier sportowych. Ostatnio grałem dwa lata temu w Fifkę '98 8)

Offline horsie

EAsports 2006
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 19, 2005, 09:01:13 pm »
A wiesz, ja wręcz przeciwnie, tak dawno nie grałem w żadne sportowe gry, że juz się nie mogę doczekać tej FIFY. Swoja droga fifa fajna rzecz, szczególnie na imprezach ;) A Coen to te swoje żony to ma chyba tylko dema bo jakis niewyżyty chodzi :]

Offline spidey

EAsports 2006
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 20, 2005, 12:34:46 am »
Gry sportowe są moim ulubionym gatunkiem gier...
Ale...
Ale na samą myś o nowych grach ze stajni EA Sports robi mi się niedobrze :?. Ich gry są tak kiepskie że nie wiem nawet jak to wyrazić. A co roku powtórka z rozrywki  :roll: .
A czekać to czekam na najnowszy Pro Evolution Soccer 5 (najlepsza gra-seria pod słońcem  :D Yeah  :D )
Ciekawie zapowiada się też NBA Street i Fifa Street od EA Big.
A na polu koszykówek to niepodzielnie rządzi Sega ze swoim NBA 2K.

~Deytonus to ty baba jesteś  ;)
  Nie lubieć sportówek  :?

~Bad Horsie, na imprezkach (alkoholowych  ;) ) to zdecydowanie najlepszy jest PES, nie ma to jak banda kumpli bijąca się o pada i te meczyki 4 na 4 (jak uda się nam z padami zmówić i nikt nie zapomni  :) )
Na imprach to PES naprawdę niepodzielnie rządzi  :D . Jak przyjdą kumple to nie chcą grać w nic innego  :p . Nieraz chce z nimi zagrać w cooperativa w najnowszym Medalu: Europen Assault i za cholerę nie mogę ich do tego zmusić  :p .
I PES jest chyba ze 100 razy realistyczniejszy od tej marnej FIFY a to w grach piłkarskich/sportowych jest priorytet.


PS Normalnie przez tego PESa 5 po nocach spać nie mogę. No normalnie nie mogę się go doczekać jak cholera  :p  :D . Jeszcze tylko miesiąc do premiery, jeszcze tylko miesiąc ;) .

Offline horsie

EAsports 2006
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 20, 2005, 01:20:28 am »
Ja na imprezach nie gram na kompie ani na PS2 :P

BTW, chodziło mi o inną fifę :]

gość1

  • Gość
EAsports 2006
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 20, 2005, 06:28:25 am »
Cytat: "Bad_Horsie_"
A Coen to te swoje żony to ma chyba tylko dema bo jakis niewyżyty chodzi :]


ja Ci dam dema ^^ Ty mi masaz u swojej obiecales =p

Offline horsie

EAsports 2006
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 20, 2005, 07:58:40 am »
Ty sobie to ubzdurałeś, prędzej bym Ci countera usunąl i wyrzucił przez okno, niż dał dotknąć swoja Żone :]

Offline Sammy

EAsports 2006
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 20, 2005, 11:29:21 am »
Cytat: "Bad_Horsie_"
no ja ze swojej strony mogę tylko zdradzić, że jesli dobrze pójdzie to czeka Was porządna recka FIFY 2006, na która czekam(y) ;) z niecierpliwością...

Czy Ty coś sugerujesz? :p
Samuś Sprytuś Zabijaka

Offline Deytonus

EAsports 2006
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 20, 2005, 02:33:26 pm »
Cytuj
~Deytonus to ty baba jesteś
Nie lubieć sportówek  


Ojej, no co za pech ^-^ A żebym się jeszcze przejmował :D

Cytuj
prędzej bym Ci countera usunąl

Dlaczego ja dzisiaj z taką przyjemnością oglądałem reportaż o nielegalnym wycinaniu organów ?  ;)
A z gier sportowych to można zaliczyć grę w kosza na hali? Lubię ją bardzo, chociaż jestem średnim graczem, a ostatnio za zarobioną kasę na meczu kupiłem sobie halówki +1 (8,50 zł).

***

  • Gość
EAsports 2006
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 20, 2005, 03:31:44 pm »
Cytat: "spidey"

~Deytonus to ty baba jesteś  ;)
  Nie lubieć sportówek  :?

Chciałem napisać, że nie lubię spidey'ego, ale kiedyś zostałem przyuczony przez Petrę, że nie można obrażać uczuć innych forumowiczów ( ;) ), poza tym uratował cię ";)"...

Sportówek nigdy nie lubiłem i chyba nie polubię, kiedyś zagrałem kilka meczyków w FIFA '03 i na tym się skończyło. Po co grać na kompie w coś, w co można zagrać w real'u ? No dobra, w wojnę też się można pobawić, ale to trochę inna sytuacja ;)
Inna sprawa, że w rzeczywistości za sportem też generalnie nie przepadam...

Offline Deytonus

EAsports 2006
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 20, 2005, 05:06:17 pm »
Cytuj
? No dobra, w wojnę też się można pobawić, ale to trochę inna sytuacja
Inna sprawa, że w rzeczywistości za sportem też generalnie nie przepadam...

A znasz taki sport, co się nazywa airsoft? On łączy obydwie wymienione przez ciebie rzeczy
 :)

Offline Latacz

EAsports 2006
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 21, 2005, 04:35:22 pm »
Ja myśle o hokeju i o fifie... NBA jakoś mnie nigdy nie zachęcała do wydania pieniędzy...
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694