Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Forum Rozpisek

WFB - Zła Krew

<< < (3/5) > >>

LinuX:

--- Cytat: "JaceK Jedynak" ---
A tak poważnie, to uważam, że szukanie przez silnych zawodników, czy silne drużyny łatwych punktów na frajerach jest nieeleganckie
--- Koniec cytatu ---

Wyjmuje nóż....... Podchodzę z nienacka i zażynam z zimną krwią i wyjątkowym okrucieństwem
______________
KTO JEST FRAJEREM?????? :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
______________
1. Mój klub się nieczelendżował!!!!!! Mylicie 2 różne rzeczy..... Czelendż klubowy, a czelendż jedengo klubowicza......
2. Mój klub jest nowy i owszem nienależy do czołówki, ale to niepowód do wykorzystywania nas w niecnych planach( lub przykładach bijących po dumie)
3. Niewiem jak ja to zrobie, niewiem kiedy i jak, ale za tych frajerów to JJ masz czelendż!!!!!!  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

StoryTeller:
no to rzes Linux dal ciala w tym momencie. JJ opierdziela chlopakow z Catharsis(poniekad w Twojej obronie) a Ty sie jeszcze miotasz. Moze JJ uzyl radykalnych slow ale... hmm.... no dobra powiedzmy ze tylko radykalnych slow ;) A Ty zamiast stanac za JJ murem i przyznac mu racje to sie miotasz...

Nie rozumiem niektorych....



P.S. Ty tu czelendzy nie rozdawaj bo jeszcze nie rozegrales jedngo z pierwszych jakie byly Ci rzucone :P

JJ:

--- Cytat: "LinuX" ---
KTO JEST FRAJEREM?????? :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
3. Niewiem jak ja to zrobie, niewiem kiedy i jak, ale za tych frajerów to JJ masz czelendż!!!!!!  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:
--- Koniec cytatu ---


Ja, a bo co? W czterech partiach z Michałem i Wojtkiem mam 0 punktów...
Tylko Trojek i Squorel mają do mnie równie lekką rękę. Ale Trojek ani Squorel mnie nie wyzywają na pojedynki - a Wojtkowi i Michałowi tego pojedynku na który mnie wyzwali nie daruję. :evil: ;)  


The Great Book of Grudges
Halreqin
Furion
Fluffy
Bless
Tomasz
Linux



No i dość już, załóżcie topik "Zła Krew" na głównym i tam się lżyjmy i wyzywajmy.

DOŚĆ.

Wojcieszyn R.:

--- Cytat: "pingus" ---Wojcieszyn: nie przyjąłem bo nie mogłem (nie było mnie na turze), następny tur możesz czuć się wyzwany.. i tak wiem że mnie pojedziesz, ale jako bretoniec nie mogę stchórzyć. ;)
--- Koniec cytatu ---

spoko :] ale chcialbym zeby Duke sie uspokoil :] albo zagral ze mna lub Michalem.. czy z kims :) Dzikiem crusem? bo on twardy do slabszych jest.
JJ... ty ciagle o tym challengu :p na tropiku wyzwales Michala :)
a to dowód:

--- Cytat: "Jacek Jedynak" --- Cześć Michale. Umówiłem się z Trojkiem na challenge’e na lipcową potyczkę, bo na 1500 nie mam HTH wartego wzmianki, a i Ty smoka nie masz. Mam nadzieję że się nie obrazisz. Możesz mnie (próbować) zmasakrować na TROPIKU gdzie wystawiam treningowe plewy na 3999. Chcesz?
Pzdr.
jj
--- Koniec cytatu ---

ale nie przyjelismy bo michal przyjechal dopiero na druga bitwe :) ale nie zapomnielismy o twoim challengu :) i dlatego wtedy ci rzucilismy :) no juz nie wypominaj nam tego :) ja bys chcial sie kiedys odegrac np. na jakies smieszne klimatyczne rozpy (bo zawsze jak gralismy to wymaxowane mielismy a ty takie towarzyskie bardziej) to wal smialo :) nawet nie na turnieju :] jak bedzie czas :)

b_sk:
Właśnie dlatego żeby uniknąć takich bezsensownych sprzeczek nie uznaję instytucji chellenge'ów/y.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej